Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Myslím,že my máme své problémy.Tak jeden pan Sígr prohlásil asi před 150 ekonomickými odborníky,že chudí o nic nepříjdou,protože žádné úspory nemají.Jeho nabubřelost dosahuje dalších parametrů mzdového hodnocení nadlidí.je potřeba tyto nadlidi umravnit.To ho p.Švejnar presentoval jako velmi schopného člověka.Souhlas je všehoschopný.Ještě,že nebyl Švejnar zvolen prezidentem.Další druhý skutek ,který mě upoutal je roztržka mezi Klausem V.ml. a Romanem,který ho z předražované elektřiny sponzoroval např.100 mil Kč + další.Ld se potápí a krysy začínají se s potkany požírát.Rok 2014 bude opět zajímavý.Mám pocit,že budou opět předčasné volby a voleb do EP se nikdo z občanů nezúčastní,pouze ovčané.To je moje prognóza .
  • USA i Izralel jsou pokrytci. Jaderné zbraně vlastní ale budou je zakazovat ostatním
    protože se bojí velmocenské konkurence. Izrael často porušuje lidská práva a páchá
    válečné zločiny. Jejich zločinci však nechodí k EU soudu jako Srbové ale soudí je
    vlastní soud který je pokaždé osvobodí.
    • My to z té začouzené, smogem sužované a černé jak uhel Ostravy vidíme asi tak: nelze než zcela souhlasit. Ještě bychom tady ze severní části Moravy dodali, že by svět něměl zapomínat, že USA je země, která je nebezpečná už jen tím, že jako jediná použila atomové zbraně (v Japonsku). Vě Vietnamu neváhali používat chemické defolianty Orange a v Srbsku taky evropstí pozorovatele naměřili radioaktivitu po náletech, byď nešlo o "čisté" nukleární zbraně... USA mají také na svědomí (pokud lze u američanů o nějakém svědomí vůbec mluvit - viz Dahlgren a jemu podobní šířitele demokracie...) největší počet zkušebních nukleárních výbuchu
      • No, tak to to z té Ostravy vidíte opravdu dost blbě .
  • .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit