Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Ruská letadla jsou spolehlivá, mají vynikající geometrii, ale opakované selhávání lidského faktoru činí z některých těchto letadel létající rakve.
 • Souhlasím s ROMKEM.v, takto se nedá vytvořit názor, že Rusko je nejhorší. Není nejlepší, 

  vždyť i jiné země mají letecké nehody. Zajímavé by bylo poučení z USA . Zde mají snad nejhustší leteckou dopravu. Nechci tím poukazovat na nás, kde nad námi létá tisice letedel denně a to počasí se pak může zbláznit !!!!

 • Kdo letěl vnitrostátní leteckou linkou v CCCP/Rusku, tak ví své!

  Třeba na práci do Phnom-Penh jsem raději létal přes Abu Dhabí a Bangkok, než přes Moskvu a Peking. Byl jsem včas varován. I snímky z těchto letadel. Raději jsem si pár set Kč připlatil!

  • KIMCID

   Nevím já s aeroflotem lítám a je v poho.

  • Připojuji se k názoru pisatele anton.janak. Také mám v tomto směru svou zkušennost.

   • KIMCID

    Ano ale ty.před rokem.1989

 • V CCCP byl a jistě stále je neuvěřitelný šlendrián, nezodpovědnost a bo.del. Tam nemá obyčejný člověk žádnou cenu, protože tam stále platí nas mnogo. A to agent xxdef nemůže překousnout a tak a tak mlží.

  • KIMCID

   To víš někdo na to má země která je přes dva kontinenty.Tisice letů denně, tisíce letadel.Čr co nemánic ani aerolinky už jim nepatří těm se to stát nemůže 😁😁😁😁😂

 • po celé eu šla kritika na alexandrovce ,kteří jezdili na turné ,demokraté to vyřešili , letadlo s alexandrovci vybuchlo ..........náhoda? ,těžko ..napohádky už hodně dlouho nevěřím ...........dnes kritizují noční vlky ,za připomínání pravdy , co ty zrůdy vražedné udělají jim? 

  • Pane bože ty jsi ale vypa....necké bolševické numero.

   Můžete prozradit proč by se měl po čechách promenádovat jakýsi armáďácký šraml z cizácké země. a Ááááno určitě - kremelský lokaj soudruh MAN vám to 100% potvrdí - četl to v Rudém právu vlevo dole - to letedlo s těmi hejkali vybuchlo na doporučení ředitele české BIS a uskutečnila to CIA.

   A flákání se jakési smečky Putinovských provokatérů - stát se něco takového opačně tak už je nechal ten Kremelský zm....d dávno vystřílet jak škodnou. (nakonce jak - vždyť to škodná je - roznášet komouš.manýry, svým žvástáním propagovat nejzrůdnější zřízení, ......)

  • SKRYTÝ PŘÍSPĚVEK

   Smradlaví vlčáci na motorkách potřebují především vyhubit.Tato smečka propocených vypelíchaných rusáků tady hraje divadlo u soucitu.A jakože úctě.Jenže rusák je především okupant a špinavec.A je třeba se radovat za každého takového parchanta co natáhl bačkory. Nikdy se jim nezapomene okupace z r. 1968. Rus je hnojem světa.

   • SKRYTÝ PŘÍSPĚVEK

    Souhlasím s názorem nicku okoun. To je dáno, že v Rossii, ať už se nazývá CCCP nebo RF jsou stále u moci stepní nájezdníci a jejich potomci, kteří neumějí vzdělávat a budovat svoji zem, ale jsou po staletí zvyklí dělat loupežné nájezdy do okolí. A tak během několika staletí z malého Moskevského knížectví vznikla šestina světa CCCP, nepočítaje v to ruské kolonie, z nichž jednou byla i ČSSR - Čechoslovackaja sovětskaja socialističeskaja respublika. A ti vládnoucí nájezdníci nepřestali likvidovat lidi samostatně myslící a jednající.

   • KIMCID

    Čech je především srab a zloděj

    • Pravil Germán...

     • ...ale už Mistr Jan Hus říkal, že poturčenec je horší Turka...

   • SKRYTÝ PŘÍSPĚVEK

    jsi debilní? mentálně zaostalý ?? státní svátek porážky nacistického německa  které nás slovany plánovalo vyhladit:: sověty a jejich spojenci , SSSR osvobodili 90% území ČSR  ,při osvobození zemřelo 139 000 sovětských vojáků , 116 amerických ...... čest památce padlých .Generalplan Ost (GPO) byl nacistický plán genocidy obyvatelstva teritorií okupovaných Německem ve východní Evropě během 2. světové války a po jejím ukončení a kolonizace těchto území německým obyvatelstvem. Akce byla připravena v roce 1941 a schválena o rok později

    https://cs.wikipedia.org/wiki/Generalplan_Ost

    V Protektorátu Čechy a Morava byly rozpracovány dílčí plány na germanizaci českého prostoru, které jsou známy pod názvem "Konečné řešení české otázky takže mám vzkaz všem , kterým propaganda havlofašismu naočkovala nenávistí vůči rusku, český národ dnes žije jen díky hrdinským obětem sovětů a stovky američanů , to jsou nezpochybnitelná fakta ,celkově  ve druhé světové  válce padlo 21 000 000 občanů sssr, a budeme si kvit až za obranu ruska (zemí sssr) padne 139 000 českých vojáků ,tím nemyslím nacistické banderovce oslavující waffen ss a hitlerovy kumpány kyjevskou juntu .takže ty co vyřvávají svou nenávist vůči rusku ,považuji za odporné hyeny 

    ***********


    • SKRYTÝ PŘÍSPĚVEK
     A přesto je Rusák hnojem světa - nám stačilo období 1968 - 1989!
     • SKRYTÝ PŘÍSPĚVEK

      Ono to začalo už v r. 1945, těch znásilněných žen a děvčat! Kdesi ve Východních Čechách  byl internát německých děvčat, ze kterého si ruští "osvoboditelé" udělal bo.del a mnohá děvčata tam "ujebali" k smrti. Pamětníci vyprávěli strašné věci. Když se v přilehlém parku v r. 1968 prováděly nějaké výkopy, byly tam nalezeny kostry obětí těch děvčat. Samozřejmě se to rychle ututlalo. A co vyprávěli lidé z východního Pruska...

     • SKRYTÝ PŘÍSPĚVEK
      Přesně! Rusák je vyhlášeným světovým špinavcem Rusa je třeba kopat kopat a kopat!
 • terorista CIA masový vrah placený USA 6. října 1976 dal bombu do letadla s Kubánskými dětmi zemřelo 73 lidí ,

  http://www.tyden.cz/rubriky/zahranici/amerika/trudny-konec-slavneho-lovce-kubanskeho-diktatora-fidela-castra_192977.html?showTab=nejctenejsi-3

  Na objednávku agentů USA kšeftoval s drogami a sháněl ilegálně zbraně pro antisandinovské "contras" v Nikaragui. 

 • 33 let eurohitler zapíral sestřelení civilního letadla ,33 let v kuse bránil odškodnění civilistů které NATO povraždilo http://www.denik.cz/ze_sveta/italsky-soud-po-33-letech-uznal-civilni-letadlo-bylo-sestreleno-20130128.html

  V červnu 1980 bylo sestřeleno u středomořského ostrova Ustica letadlo italské společnosti Itavia DC-9 letící ze severoitalské Boloně do sicilského Palerma. Zahynulo všech 81 lidí na palubě.

 • Letecká doprava je nejbezpečnější způsob jak překonat tak velké vzdálenosti. Proč zde zase účelově vypichujete Rusko když nejhorší je to v USA.(ěx více nehod)

  V Rusku se podle serveru Aviaton Safety Network od roku 1945
  stalo 326 fatálních leteckých havárií, při kterých zemřelo 7 134 lidí.
  Země je tak po Spojených státech druhým regionem s největším počtem
  fatálních leteckých katastrof. V USA přišlo o život od roku 1945 celkem
  10 548 lidí v některé z 772 leteckých nehod.

  Zdroj: https://www.idnes.cz/ekonomika/doprava/rusko-po-usa-vede-zebricek-fatalnich-leteckych-nehod.A141021_102051_eko-doprava_nio

  • vanhorne

   "vypichujete Rusko když nejhorší je to v USA.(ěx více nehod)"

   Pravdepodobne do toho poctu obeti leteckych nehod in USA, zapocitavas i umrti pri nehodach soukromych letadel, abys nevypichoval,ze? Je jich v prumeru 500 rocne, tak kalkuluj.Comercni letecka doprava se na tom podili asi 3%.

   https://www.kreindler.com/Articles/Study-shows-private-airplane-accidents-result-in-most-fatalities.shtml

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit