Přejít na výpis diskuzí

Když na Babiše klekne Trump...

8.3.2019 14:57
Pavel Jégl 152 příspěvků

Pokud chcete od Američanů bezpečnostní záruky, pamatujte na zásadu Donalda Trumpa: Amerika (a obchod) jsou na prvním místě. Andrej Babiš o ní už leccos ví.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Potupné smlouvy  původním vlastníkům a tije nazývali Wajse Táter sdvemačárkami and a vyslovnsotí  nikoliv Wejse Fater mylná interpelace uhlazené advokacie co vyvražděním kmenům dali podřadné smlouvy  i nároky na majetky ,obdobne Sudetští Němci byli pro ně velmoci USA CCCP jen Aleuti žijící po staletí n adaném území  vyvraždění bolševickým tlakem Stalina jako když car vyvraždil kázáky puvodní obyvatele Sachalin Kamčatka Petropavlosk a ocitli se na Aljašce kterou si taky zabrali Rusové ,obě velmoci nejsou nijak dobré a trpěli sme  my žijící v České kotlině MOravské bráně jejich mocí tlaků sporů které vedli amanipulovali politiky a manipulují stále ohrožují obyčejné národy v Evropě velmoci
  • KIMCID
    http://www.fsfinalword.cz/?page=archive&show=1&day=2019-3-1&utm_source=utm_source%3Dnewsletter&utm_medium=utm_medium%3Demail&utm_campaign=utm_campaign%3Dfriday_edition_1.3.2019
    • Kimcid, Kimcid, ty máš více tváří než Vinnetou?! Pod kolika fotkami zde oblbuješ veřejnost? Dostals z Ruska matoucí instrukce! Vzpamatuj se, jinak si nevyděláš ani na slanou vodu!! Když nevíš, jak dál, kontaktuj Hrad! Tam mají bohaté zkušenosti.

• KIMCID

a které myslíš? přesně?

• Na vyjmenování by nestačily ani tři stránky diskuse...

• KIMCID

no vzhlem k tomu že vím že mám jen jednu tan  jo. to že ty jsi paranoik to už je jiná

• Týýý vole - ty jsi už i diagnostik....

• KIMCID

Reakce na příspěvek:

je zajimavé že když někomu dojdou argumenty je druhý pro něj hacker,cheater,troll atd. atd.

• Reakce na příspěvek:

... též paranoik a pod.

• KIMCID

Reakce na příspěvek:

no komentuji tebe když mě vidíš pod více účty.tak že asi tak

• Reakce na příspěvek:

Amen...

• KIMCID

V ukrajinském nákupním  centru…za tohle bojovali naši srdnatí poslanci  a někteří umělci v čele se šlechticem a Štětinou… (a pozor – není to hoax, jak se snaží někteří samozvaní „hlídači“ fake news tvrdit)

https://www.facebook.com/eduard.dolinsky/videos/2343901078975280/

• Tak toto video bylo natočeno jako protiukrajinská provokace v moskevském metru, psali na RT. Fake news of Russia! Komparsisté dostali prý po 100 rublech! Hnus...
      • KIMCID

:D :D :D

• KIMCID

Já mám Moskevské metro projeté celé takhle žádná stanice nevypadá.Navíc se to dá zjistit i přes google tam všechny jsou.

• TheGGG

Pavlíkův pravidelný výron nad Babišem je tady... a pak se novináři diví, že ztrácejí vliv a nikdo je nebere vážně....

• Kimcid, co to máš za infantilní fotku?
      • KIMCID

bbbbbblbe koho oslovuješ?

• Tebe, ty indiánský magore...už nevíš, jakou fotku by sis tam dal, proč se nepodíváš do zrcadla , Ovčáčku?
          • KIMCID

magor je tvoje matka tak že asi gen přeskočil na tebe

• Ale on tam ma foto byka a jeste k tomu Sediciho...

• On někdo na Babiše klekl? Je zajímavé, kolik je tu dobře informovaných osob z interního průběhu jednání. Gratuluji, já vím jen co bylo v médiích.

• A je to jasné, žádné z pozvání pro prezidenta Trumpa či jeho dcery Ivanky k návštěvě  Prahy nebylo přijato, jinými slovy - dokud bude na Hradě ten ruský,opilý slouha Zeman, nikdo z nich zde nepřijede.
  • A někteří lidé se doma modlí před obrázky svatého Andreje a přejí si, aby je svatý Andrej dál ochraňoval. První etapa vedoucí ke zbožštění Babiše se naplňuje. Náboženství již nevydrží setrvávat v těsnících rámech katolického katechismu. Babišismus je progresívní ideový směr
  • Babiš zneužil  dotace Eu jeto podvodník Stbák a jeho milenka onic lepší charakter nežli aDotaci v Zdechove  nedali na odchov lva jeto špina ta politika také mafie i na Slovensko Fico tak jak Babiš
    • KIMCID

Nejdříve dokázat pak plkat.

• pavel.zajda.7
    Jen aby Bureš po příjezdu z USA nešel s povedeným  Faltýnkem společně do tepláků.....všeci kradnú...
    • Ale zajdo to už je připravené a špína Altýnek může byt rád že špína Bureš nechodí pro rozumy do Kremlu či k velké zdi pak by dopad jak Slánskej s Gottwaldem kdy ho pověsili a když si proň prišli " já vím jak to dopadne já ten systém pomáhal vytvořit."Tak pravil soudruh než ho pověsili.Přece i Hitlerovo gay partner skončil blbě ,taková malá dlouhá noc v totáči.Je vidět že Bureš se bojí neb análníci v ano se začínaj hádat mezi sebou ,nic nového pod světlem světa.

• Škoda jen, že prezident Trump nepozve nikdy do WH toho ožalého  Ovara a nezaklekne doslova na něj.
    • KIMCID

Škoda že jsi takovej bbbbblb

• ty už se taky začni dívat kolem sebe abys nešel Altýnkovi dělat spárku do cely.

• KIMCID

Nevím kdo je Altýnek ale asi tvoje holka.

• dzixy
        Ale, není škoda, jen ať je😀😎

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit