Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No tak to můžou očekávat vlnu uprchlíků s ČR.
    Tady už jsou všechny sociální byty vybydleny. Parkety, lamino i skříně posloužily jako palivo. Voda a elektřina byly zastaveny již dávno tak že defakto objekty k demolici.
    Doporučuji stavět pouze s nehořlavých a neprodejných materiálů jinak skončí vaše sociální bydlení stejně jako to naše.
  • a co kdyby vratil platy za cele obdobi kdyz slib nesplni? oholit jen knir co za par tydnu doroste lacine....
  • ...já když slib SPLNÍM, tak mě nebude nikdo volit!! Je to tak, v ČR volby bohužel nevyhrávají činy, ale jen sliby:( Jsme národ tupounů
    • národ tupounů, málem jste si zvolili prochcanýho fašounskýho degeneráta.
      • Kohopak jste zvolili vy? Padání ze schodů a klopýtání prý přes koberec shrnutý psem, ohrožováním převrhnutí a povrhnutí stolku s korunovačními klenoty, "píp" sem, "píp" tam, řízek chutnal jak buble bum (bublinková "píp"), obklopení se lidmi pochybné pověsti bez potřebné kvalifikace (prověrka), pohrdání zákony, podlézání Putinovi... Možná mě za ta pravdivá slova Čtveráček zase blokne nebo mi alespoň nakliká třicet nesouhlasím a potvrdí tak pravdivost mých slov. *1* *1* *1*
        • vanhorne
          Az te zacne proverovat soudruh Mynar,on te smich prejde.
          • Nepopírám, že rudá mafie v naší zemi má stále svou moc a její chapadla sahají až do míst nejvyšších.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit