Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Koloběžku ale toto jsem ti psal včera. Něco nového vymysli ty mysliteli z prasečáku.Nejde to, co? Hlava plná výkalů,

    • Ja mam, na rozdil od tebe, hlavu v poradku...

      To ty mas plnou plinku...

      Jinak - nesud ostatni podle sebe...

      • no koloběžku, to jsou velká slova. A o té tvojí palici - to ti řekl kdo? Ty vyhlášený bezmozek a svinič zdejších stránek kravinama, to tam máš v pořádku? Ty? S takovou podrobnou znalostí ústavní péče?

        • Jj - znalosti s ustavni peci mam velike - nekdo se o takove trosky, jako jsi ty, musi postarat...

          A reknu ti po pravde - vazne to neni zadna sranda...

          • Koloběžáku ale dává ti tady ten na frak, co?

            • Kdo mi ma davat na frak...?

              rodrig? Tedy tve druhe, schizofrenicke ja...?

              Nebud trapny...

              • Reakce na příspěvek:

                Je to možné. Klidně jsem trapný. Ale pěkně do tebe kope. A tak to má být.Blba je třeba kopat neomezeně. Potřebuje to. A moc.

                • Reakce na příspěvek:

                  Me nemuze urazit nejaky tupoun tveho typu...

                  O kopani do me nemluve...

                  Jestli potrebujes nakopat ty, zajdi si treba k domine, ta te i profackuje, coz velmi potrebujes...

  • Nějaká Němcová za ODS. To kdysi bývala též panenka. Ale postupem let se z ní stala vetchá stařena Miruna. Co chodí po náměstích vykřikuje hesla a spojí se s kýmkoliv kdo ji poslouchá.Marné demeence postoupila. Běžná stará paní ji prostě nenosí na obdiv veřejnosti. Tady ta hlupaňa s ní machruje veřejně po Praze.S lůzou za zády.

    • Za to, ze jsi v noci nepotreboval prebalit te zrizenec pustil na chvili k pocitaci...?

      Jinak - zitra pri vizite dobrovolne pozadej o sveraci kazajku za ty pitominy, ktere zde pises si ji zaslouzis...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit