Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pane redaktore....,clanecek je naprosta bomba.......,ale hnoje na prezidenta......,politicka garnitura ,plkala nesmysly a ted nevi jak se z toho vylhat.....,tak se slovickari.......joooo, holt solidarita s anglickyma lharema neco stoji........ Novicok se tu nevyrabel....on se tu jen mikrosyntetizoval....a to prece neni vyroba.......,takhle to mel rici prezident???? ....to si asi delate legraci....... Kazdopadne odhledneme li od vyjadreni prezidenta, dala by se tato vetna konstrukce pouzit jinde , s daleko fatalnejsimi dusledky....Jeden hypoteticky priklad.....Predstavte si , ze je nejaky varic drog, ktery je rekneme(hypoteticky) bude vyrabet v malem mnozstvi.....chyti ho a on u soudu bude tvrdit, ze droga vznikla mikrosyntezou, coz neni vyroba, tudiz za vyrobu omamnych latek a jedu nemuze byt stihan a mikrosynteza neni v zakone uvedena.......rikam to spravne, pane redaktore, take budete tvrdit ze varic vlastne nic nevyrabel......???? Jsem zvedavy ,kdo se teto definice u soudu chytne jako prvni.......soudce omdli....... *1*
  • Ta stupidita lidiček, kteří se utápějí v nenávisti vůči Zemanovi, používajíce ty nejdebilnější nadávky a primitivní sprostoty je zarážející. Připomínají mi červy rýpající se v hnoji, kteří nemají sebemenší šanci vylézt z hnoje ven a podívat se, že život a svět je o něčem jiném.
    • ti co se rýpají v Zemanovi tak se vlastně rýpají v hnoji
  • projevil jako převeliký stratég a znalec mezinárodní politiky. Akorát, že by se musel jinak podepsat. Co pak na nějakém ruském agentovi záleží? Klidně mohl zatřepat bačkorama.Rusák nikdy nikomu nechybí.
  • ivislo
    Spíše bych řekl že žvaní Tiscali. Kdo do toho vidí ví že tluče na stranu západu i když jsou to bláboly a protiruské dezinformace.
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • Čím dál víc to začíná připomínat Osudy dobrého vojáka Švejka: výzvědná služba se zrušuje. 13. pochodový prapor staví most přes řeku Bug. Bližší v novinách. Miloš je kanón!
    • 0
  • Pavel_Jegl
    Miloš ZEMAN je můj prezident, smrt Václavu Havlovi *14* *1* *2* *15* *12*
    • josef.servit.9
      Jégl není Havlovec, ale Šapirove, McCain a spol. a VUMLCIA je jeho modla? Není to dobrý člověk a jeho zákeřnost je obludná!
    • 0
      • 0

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit