Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nechci být jak se říká špatným prorokem?!?! Ale vzpoměl jsem si jak to říkal děda "Za našich mladejch let bejval svět jako květ!?!?" To bylo i v písni.
    Ale jde o to jestli je "SYSTÉM " neboli "SPOLEČNOST" pro lidi!?!?
    Ale za kapitaluismu to nejde !!!!!
    Takže myslím,že to zpíval i Werich ale je to víc třeba:Lidi jsou na lidi jako saně atd,
    No nic už jdu spát a svět se za noc snad až tak nezmění !?!?!
    Znova připomenu rčení kamaráda,který říkával:"Jsem rád,že jsem většinu života prožil
    za "komunistický" totality !!!!!!! Jen tak já tady zatím vegetuji ale závidím mu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Hezky Ivane. +25 rubl!
      • bezregistrace
        nerozdávej když sám rabuješ popelnice zoufalče
  • hezké auto to bylo
  • Take jsem s tim jezdil. Byl to licencni Fiat 128 se zmenenym zadkem. Pate dvere . Na tu dobu to zase tak spatne nebylo , jen to desne rezlo. Stalo to nove tusim 66 000 Kcs. Dnes uz by do toho nikdo asi ani nekopl , ale tenkrat to bylo neco . Dokonce to byl technicky prukopnik to auto. Byl v tom zabudovany takovy jakysi tempomat doby kamenne .
    • Tehdy rezly všechny auta - kdo na autě nemakal a jenom se vozil, měl ho za tři roky skrz...
      • Takovy Moswitsch , verte neverte prodavalo se to take na tom vysnenem zapade , wolga wolga tichaja wolga , Zaporozec / ukradeny NSU / se korozi branili lepe . Take Skoda byla lepe osetrena . Tohle rezlo doslova pred ocima. Fiat Polsky na tom byl take lepe ohledne te koroze. No a Ziguli , cili zase Fiat , mel hejno much , ale taky tak nereznul. Zazil jsem , jsem uz vykopavka zrezla ale pamet jeste slouzi.
        • Zastava byla snad z Alobalu , to nebyl plech 0,8 jako jine / mimo toho tanku Wolga Tichaja / to bylo snad 5 cm pancir , ale v tom plechu bylo dost olova. Sami vyrobci priznavaji ze se ucili za pochodu a bylo to asi narizeno z Italie . Olovo zajistilo dobrou taznost pri vyrobe karoserie , ale - je prave ta koroze. Ale nic , jezdilo to a toho sexu na zadnich sedackach , predni nesly sklapet bohuzel , / kde ty casy jsou / byl to kundolap , tak k cemu trocha olova nakonec.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit