Přejít na výpis diskuzí

Když to nepůjde po dobrém, obsadíme Donbas silou, hrozí separatisté

17.2.2017 16:16
28 příspěvků

Když to nepůjde politickými prostředky, jsou východoukrajinští povstalci odhodláni obsadit donbaská území kontrolovaná Kyjevem silou. Na tiskové konferenci v Luhansku to prohlásil vůdce doněckých proruských radikálů Alexandr Zacharčenko. Kreml jeho slova odsoudil, přestože je prý lze v emocionálním...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Chci všem slušným lidem napsat, že již zde psát nehodlám. Číst stále kolem dokola články redaktorů, třeba co dělají separatisti v donbasu, co dělá Trump a jeho utiskovaná manželka, krvelační islamisté, když budeme méně jíst, tak budeme déle žít, Itálie jak je na pokraji krachu i když jsem tam žil spousta let a přitom jim nesaháme ani po kotníky. Řekl bych, že žádný redaktor co zde píše v životě nikde v zahraničí nepracoval a nezžil se s lidmi uvedeného státu tím myslím aspoň 10 let, je pro mne pouze ztráta času. Poslední dobou jsem už přestal tyto články číst protože mi to nic nedává, pro mne pouze pisatelský brak.
  • Rozmanitost témat a příspěvků je tu nulová. Pořád to stejné.
   Zato téma migrace bylo úplně zameteno pod koberec. To jak česká vláda financuje
   migranty a neziskovky které je tu zvou na tiscali také nenajdete.
   To jak po ČR skupují muslimáci pozemky ( po Teplicích i Rožnov) a budují se tu kebabové
   stánky ( pro koho asi že) také na tiscali nenajdete.
   Ztráta času.
 • Zločinnost světové politiky. Dávno na Ukrajině měla proběhnout regionální referenda o legálnosti a následné zabezpečení případných hranic vojsky OSN. V Jugošce se všichni mohli přetrhnout oněmi "demokratickými právy na sebeurčení" a tady konají přesně naopak. Ale Boží mlejny melou pomalu, ale furt. A tak se i Evropa dočká. A migranti si je už zpacifikují do "Ukrajiny po celé Evropě".
 • A co nám je v Česku po tom?
 • Ten perfektní text koluje po Facebooku a sdílí jej hodně lidí. Na nezpochybnitelných faktech dokazuje, jak to bylo v našich dějinách s Rusy a Američany. Z Ruska pro nás nikdy nevzešlo nic dobrého.
  Rusofilie je buď nebezpečnou duševní poruchou, nebo kolaborací a vlastizradou. Jiné vysvětlení neexistuje a uvádím onen text.

  Zatímco Amerika dle požadavků TGM prosadila vznik Československa, tou dobou se komunisti v Rusku snažili za všech sil zmasakrovat naše legionáře. Zatímco Amerika nám nabídla Marshallův plán, SSSR odvlekl tisíce našich občanů na Sibiř a ON rozhodl, že MY americké peníze nechceme.
  Zatímco SSSR rozjezdil tanky pražské jaro, Amerika přijímala tisíce našich uprchlíků.
  Zatímco SSSR se nikoho na nic neptal a nastěhoval k nám jaderné hlavice, USA u nás chtěly postavit radar a nepostavily, protože naši současní bolševici ho tady nechtěli.
  Zatímco země na západ od nás osvobozené USA 50 let vzkvétaly, ty východní obsazené SSSR šly od deseti k pěti.
  Zatímco před 89 utíkaly tisíce lidí na západ, na východ dneska nikdo neprchá.
  To je přece naprosto čistá pravda, žádná rusofobie. Když se někdo neumí smířit s pravdou, je to jeho problém. A ještě dodám další fakta. USA nám po roce 1945 poskytly pomoc v rámci akce UNRRA. Jak uvedl brněnský historik Libor Vykoupil v publikaci Slovník českých dějin, například Československo z ní získalo od května 1945 do konce roku 1947 zboží za 270 milionů dolarů, přepočteno na dnešní ceny se jednalo řádově o desítky miliardy korun.
  • Toto jsou naši "hrdinní" legionáři kterým tenkrát v SSSR kde zrovna byli říkali čeští psi !!!

   http://www.lidovky.cz/ruska-pravda-cesti-legionari-kradli-zlato-fgs-/zpravy-svet.aspx?c=A081031_080845_ln_zahranici_hel

   No a tady 1945 když USA bombardovali naši republiku !

   https://www.bing.com/search?q=bombardov%C3%A1n%C3%AD+%C4%8Deskoslovenska+v+1945&FORM=EDGENN
 • Rusko si jen drží svá území jako velmoc. Američané dělají totéž a více.
  Podívejte se na mapu a přečtěte si něco o historii.
  • Rusko jen sousedním státům krade území. Donbas je totiž součástí Ukrajinského
   samostatného státu. Takže dějiny a atlas světa si nastuduj spíše ty ruský klaune
   • DONBAS MÁÍ STEJNÁ PRÁVA JAKO kOSOVO.MÁ PRÁVO SE TRHNOUT.
    Když tomu pomáhalo NATO a OSN tak JSi tleskal že.Tak to dopřej i Donbasu. Stejná práva pro všechny.
    • Víš co bude nejlepší? Když konečně Rusáci a Amíci přestanou strkat rypáky a pazoury
     do cizích států. Tyhle dva zločinecké státy už rozje...y střední východ i afriku.
     Každé teroristické hnutí a každý diktátor v africe, arabském světě i jižní americe byl financován a podporován buď USA nebo rusákem v rámci SSSR.
     Rusák půl století devastoval naši východní evropu

     Už toho bylo dost. evropu evropanům. Nedoplácejme stále střídavě na ty dva gaunery.
     A ty kdo stále touží po americkém nebo ruském zadku je už třeba do zadků nakopat.
 • Donbas s měl být Ruskem již dávno obsazen. Jedině tak bude klid a nazikyjevská nikým nevolená chunta sklapne.
 • A na řadě je Srbsko a jemu ukradené Kosovo americkým NATO. *12*
  • Když podporuješ ruskou krádež Ukrajinského Krymu tak nemáš žádné právo
   protestovat proti krádež kosova ruský šašku tiradore *5*
   • Na Krymu bylo referendum, Kosovo ukradlo - odbombardovalo NATO. To je rozdíl, multitrole. *12*
  • Srbové jsou úžasně hrdý a statečný národ, který má jen těžko ve světě obdoby. Mají jen smůlu, že je jich tak málo. Kdyby jich bylo jako Němců, nikdo by na ně neměl. A kromě toho, že jsou stateční a odolní, jsou také nesmírně čestní, hodní a pohostinní. To se křivákům nelíbí, a proto musel a musí srbský národ tolik trpět.
   • Proto je potřeba tomuto přátelskému a statečnému národu pomáhat a držet palce v obnovení jeho původních hranic.
    • Příznivce má po celém světě. Steven Segal kromě ruského občanství získal i srbské a zavázal se, že bude šířit dobré jméno Srbska po světě a Srbsku pomáhat , co bude v jeho silách.
     • Rozsudek Mezinárodního soudního dvora v roce 2007 očistil Srbsko z přímé odpovědnosti za vraždění, znásilňování a etnické čistky v Bosně. Soud ale dospěl k závěru, že Srbsko selhalo při naplňování své odpovědnosti zabránit genocidě. Té se bosenskosrbské ozbrojené síly dopustily v červenci 1995, na samém sklonku války v Bosně, kde po ovládnutí města Srebrenica povraždily v jeho okolí sedm až osm tisíc muslimských (dnes bosňáckých) chlapců a mužů.
 • VSU plánují vytvořit klín mezi Doněckem a Gorlovkou.
  Z Donbasu přicházejí zprávy o tom, že ukrajinská vojska shromažďují síly ve směru na Doněck. Vojenská rozvědka DNR získala informaci o záměru ukrajinských sil uskutečnit útok v oblasti Doněck-Gorlovka v nebližších dnech s cílem definitivně získat pod svoji kontrolu silnici, která spojuje tato města DNR a odříznout Gorlovku od nejkratšího spojení s Doněckem.
  „Mluvící přílba ATO“, jak říkají známému představiteli VSU, Tymčuk, nazývá takovéto zprávy od rozvědky DNR „drby“.
  Tymčuk píše na Fb:
  „Ve štábních strukturách 1. armádní kontrarozvědky DNR, s odkazem na provozní údaje vojenské rozvědky, se rozšířila informace, že v době od 17. 2. 2017 do 19. 2. 2017 se jednotky VSU aktivují v doněckém směru. Podle této informace VSU jako když plánují provádět velké akce na přední linii okupantů, což umožní ukrajinské armádě získat stoprocentní kontrolu na trase Doněck-Gorlovka.“
  Přitom, podle jeho slov, zástupci protivníka (národní milice DNR) „snížili intenzitu ostřelování v oblasti Avdějevky v souvislosti s nedostatkem munice“. Jestliže budeme analyzovat vyjádření Tymčuka, je zcela jasné, proč v ukroparmy vznikl záměr pustit se do další provokace zvlášť v doněckém směru. Ve VSU předpokládají, že mají šance na to, že nedojde ke střetu s aktivním protivníkem a budou tak moci vzít silnici pod svoji plnou kontrolu. https://topwar.ru/109461-vsu-planiruyut-vklinitsya-mezhdu-doneckom-i-gorlovkoy.html
 • A to se ještě musel moc kontrolovat. Jen jim to nandejte, ukrfašounům, taky za Giviho a Motorolu! To jejich konečné řešení bude akorát tak konečnej debakl před rozpadem!
  • Giviho je škoda, byl to borec, frajer a sympaťák. A na teletextu nestranné ČT se snažili pošpinit jeho památku. Prý v tom byl spor o majetek. Taková blbost, Ukroši ho normálně zákeřně, regulérně oddělali a na všechny Minské dohody se vykáleli. Ale Zacharčenko jim to osladí. Musí ale na sebe dávat pozor, kluk jeden šikovná.
   • Jasně ty fanatický proruský hlupáku.
    Ukroši vraždí ruské teroristy na ruských teroristických základnách že.
    Tvoji ruští teroristíé se mezi sebou v boji o olokální moc a koryta vraždí samy.
    Jinak ukrajinci mají plné právo likvidovat ruské teroristy na ukrajinském území.
    • To je teda vejpotek. *15*
   • To jsou ale hň.pi, ti na sertééé! *15* Givi měl akorát erární uniformu a služební auto, co dostal od Zacharčenka. To bylo všecko. Givi a majetek! *15* Jsou to špinavý sv.ně a zasloužily by přes d.žku za špinění takového borce a vlastence. To je to, co je s.re, že mu nesahají ani po kotníky a že ukrop vždycky s přehledem pokosil. Ukři jistě dostanou, co zaslouží. Jak že to říkal Zacharčenko? "Když nás zabijete, přijdeme za vámi i mrtví a odděláme vás i tak".
    Zacharčenko pro VSU (Ozbrojené síly Ukrajiny) - v den, kdy zabili Giviho
    Alexandr Zacharčenko Kyjevu: "Přijdeme za vámi i mrtví.".
    Hlavní představitel Doněcké národní republiky Alexandr Zacharčenko v průběhu brífingu v Doněcku řekl, že Kyjev nemůže zlomit ducha vojáků i občanů DNR. "Všechny nás nevystřílíte. Přijdeme za vámi i mrtví a je to jedno, i tak vás budeme zabíjet. Vy sami jste nám k tomu dali právo!"
    https://vk.com/feed?w=wall-57424472_133186...
    https://www.youtube.com/watch?v=vZoDDPRrecI - tohle je funkční. Ty k.rvy blokují sociální síť vk.com.
 • Lze uznávat jen právo na sebeurčení a referendum. To ovšem ukroši nepochopí.Nebo chápou jako politici u nás ohrožením jejich diktátorské politiky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit