Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dost ubohé, tedy myslím to provedení. Nápad je to pěkný a nijak mě, jako kavárníka, sluníčkáře, lepšolida, havloida, atd., neuráží. Ale vypadá to, jako první skica určená k rozpracování dobrým grafikem, schopným detailistou, který by si pohrál s perspektivní deformací nápisů, aby výsledek vypadal realisticky, prostorově. Takhle je to jen Copy-PastyOnerované na placatý podklad.

  • Věci je třeba nazývat pravými jmény.Tady Pastík je bezejmenný šmudla.Nikdy nikdo o něm neslyšel.Nyní prožívá svých 5 minut slávy.Zapadne a zas bude klid.A tady "umělec" bude vzpomínat jaké to bylo, když si otřel botku o Havla.A ten?Už dávno není ikona.Ale mastíkovi Pastíkovi ke zviditelnění postačil.A tak se mastík nyní nadýmá pýchou. Po neděli zas ukrojí kus špeku a bude jej zakusovat suchým chlebem.A tak to má být.

    • Jen se vás zeptám. Napsal byste to samé, kdyby pokéroval Babiše,Zemana, Klause nebo Okamuru?

  • Havel by se skutečně tomuto obrázku pousmál Zato někteří vlez ' adopr.....é a fetišisté to berou jako bohorouhačství.

  • Některé umělecké projevy bývají provokativní, výstřední, neotřelé, což je dobře, protože umění má mj. i provokovat a tak zaujmout člověka. Pokérovaný Havel dokazuje, že je jenom člověk, že jeho zbožňování není na místě. 
    • Některé umělecké projevy bývají provokativní, výstřední, neotřelé, pokud to není jediným důvodem jejich vzniku.

  • Já myslím, že občan Havel by takový obrázek odbyl lehkým úsměvem. 

    Nepatřím k jeho zbožňovatelům a nešoupal jsem podrážky na Letné, ale nevím za co by se měl tan "umělec" omlouvat. Těm ošklivým holkám ve vytahaných svetrech? jsou opravdu ošklivé? Potom nemusí. nejsou . tak by měl 

    Páni rádoby umělci vůbec těžce nesou kritiku.Ale to my někdy také ne? 

  • Havla nemusím,ale tenhle strejda se povedl !

  • No no a to jste neviděli tu ptákovinu co v 90 letech udělal Knížák.Zelená hlava Havla a z ní rostou houby.

  • Hrozná zem. Tady jak se někdo otře o Havla, tak se hned na něj sesypou jako mouchy jeho "ochránci".

    Napiště si do vyhledávače: "Wolf o Havlovi"

  • Měl jsem jeho obraz pověšený na zdi v kanceláři ale musel jsem ho sundat, protože na něj sraly mouchy. A znáte lidi. Někomu by to vadilo, udal by mě a mohl bych mít nepřijemnosti. Tak jsem ho raději hodil na půdu a mám klid.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit