Přejít na výpis diskuzí

Když voda zabíjí aneb Odsolování mořské vody má svá rizika

20.1.2019 11:50
2 příspěvky

Dokážou ušetřit a zrecyklovat vodu jako nikdo jiný na světě. Zároveň mají Izraelci propracovaný systém odsolování mořské vody, která pokryje sedmdesát procent spotřeby domácností. Unikátní zacházení s vodou má však pro obyvatele židovského státu svá zdravotní rizika. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tyjo to so fakt židi než by museli platit v přepočtu POUHÝCH 12,-Kč měsíčně za zdravou vodu, radši si ničej zdraví než najdou dotace na to, aby náhodou nemuseli zdražovat o tak závratonou částku... ŽIDI

  • Izrael je vzácnou zemí, protože její establishment chrání občany Izraele před různými zájmovými skupinami, které se na úkor občanů chtějí napakovat. U nás je to opačně, u nás jsou zájmové skupiny, které chtějí maximálně ožebračit běžné občany a spotřebitele, státem chráněny a stát přijímá zákonná opatření v prospěch těchto zájmových skupin tak, aby protagonisté těchto parazitních skupin vysáli z občanské množiny maximum peněz a mohli se tak na úkor ostatních lidí maximálně obohatit. Proto se mají u nás tak dobře např. zosnovatelé solárního tunelu či církevního tunelu a mnoha dalších podvodných projektů. Obohacování vody hořčíkem je izraelskou vládou vážně posuzováno ze všech zorných úhlů, zejména je zvýšená pozornost věnována zdravotním otázkám a hlavně otázce nezatížení občanů dalším finančním břemenem z titulu obohacování odsolené vody hořčíkem. Izrael by měl být pro naše politiky v mnohých ohledech inspirativním příkladem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit