Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Svět se tak dělí na příznivce oficiální vyšetřovací verze a ty, kteří fandí spíše některým z "alternativních" výkladů.

    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    No já bych řekl, že svět se dělí na lidi s otevřenou myslí a na naivní prosťáčky kteří věří režimu jeho pohádky. 

    Kdo používá hlavu a dívá se kolem sebe, má celkem jasno. Každý režim balamutil lidi, středověký feudalismus s jeho strašením peklem, honem na čarodějnice a kacíře a prodejem odpustků, nacismus s jeho geblsovskou ideologií nadčlověka komunismus i dosavadní kapitalismus.

    Raději budu konspirační teoretik než tupý prorežimní bezmozek. Kdo chce nahlédnout pod povrch oficiálně prezentovaných báchorek režimu, může si stáhnout FILM Above Majestic  https://ulozto.cz/hledej?q=above+Majestic

    Je sice dost stručný, ve skutečnosti by celá problematika v detailech zabrala několik dnů ale i ty pouhé dvě hodiny ukazují, ŽE VŠE JE NA SVĚTĚ ÚPLNĚ JINAK. a jediné čemu tady můžeme snad věřit je jen hlášení přesného času a někdy předpovědi počasí. Ovšem kdo nechce vidět Pravdu, tomu nepomůže ani kdyby stála přímo před ním a tloukla ho do hlavy. Někomu prostě vyhovuje život s klapkami na očích a papouškování jednoduchých předepsaných prorežimních frází. Naštěstí lidí s otevřenou myslí A ODVAHOU SE DÍVAT přibývá. 

  • KIMCID

    Konspirátor umře a dostane se do nebe. Bůh mu říká: „Byl jsi dobrý člověk, můžeš se zeptat na cokoliv a já ti řeknu Pravdu.“ Konspirátor: „Dobře, tak chci vědět, kdo zabil JFK?“ Bůh: „Lee Harvey Oswald.“ Konspirátor: „Tak tohle sahá výš, než jsem si myslel… 

  • Mě nezajímá Kenedy před 50ti lety.Život jde dál a nikdo mu ho již nevrátí.O tom ať bádá pár jednotlivců,které to zajímá.Já žiju nyní a mě zajímá jak to tady bude vypadat v Evropě a v této zničené a rozkradené zemičce nebo kolonii,montovně apod.Kde mám dvě vnoučata,kteří mají smůlu,že mají nezodpovědnou matku a otce,který je schopný se o ně postarat,ale systém tzv.demokratický ho šikanuje a mašinérie není schopná toto zastavit.Tolik lží jako se vyrojilo v této době tzv.demokracie je opravdu napováženou.Já navrhuji udělat tlustou čáru,ustanovit kvalitní soudy neúplatné a to čím dřív tím lépe než bude totální rozpad všeho co dosud ještě funguje a že toho je málo je opravdu napováženou.Proč strany mají dostávat peníze?Chceš být ve spolku tak přispívej ze svého a ne z mého,když já tam nejsem.Opravdu banány nejsou všechno.Jsou i jiné hodnoty a to je přátelství,lidskost ,obětování pro druhé.Nepamatuji si,že by v minulosti někdo šel na vyšší funkci ,aby byl bez praxe jako je to nyní.A říkat mi,že se máme jako nikdy v životě je pokrytectví až nehorázné.To každý zjistí ve své kapse každý den.
    • Pane bože to je ale blábol.

      Na to jste přišel sám nebo vám někdo z ÚV KSČ (dnes se směšnou příponou M) vedl ruku.

      A předpokládám že předsedou toho "kvalitního neúplatného" soudu by jsme měli jmenovat vás. M.j. jak si představujete tu tlustou čáru - před r. 1918, 1939, V.1945, II.1948, VIII.1968 ?????

    • No to je právě ale ten problém, že vražda Kennedyho úzce souvisí s tím marasmem ve kterém se dnes nacházíme. Pokud nepochopíme co se stalo před padesáti lety, nedojde nám souvislost s dnešní situací a nenajdeme tak řešení a cestu ze současné mizérie.

    • ... nikoho nezajímá, co nezajímá primitivy jako ty, blbe :)))
      • Nevím kdo je primitiv !! Dalo by se o tom diskutovat

  • xxx
  • xxx
    • Papa otroku
      • xxx
  • xxx
    • Ano milé howno na botě už jdi spinkat a popros mamku ať ti zhasne lapičku:-D
      • xxx
  • No co zabila ho Americká mafie šel jim po krku no.A všichni si ulevili protože chtěl stáhnou voják z Vietnamu a válka točila koly ekonomiky.
    • xxx
      • Ty howno na mé botě
        • xxx
        • xxx
          • Ty se sám potíráš :-D:-D:-D
            • xxx
            • xxx
        • xxx
          • Vime maš v děcáku večerku čau
            • xxx
  • Atentátem se zabývaly dvě vyšetřovací komise, podivné okolnosti případu nicméně daly základ dodnes probíraným konspiračním teoriím. Kladou si otázky, kdo "ve skutečnosti" za atentátem stál. Hovoří se například o kubánském režimu i kubánských odpůrcích Fidela Castra, Sovětech, ale i spiknutí vycházejícím z řad FBI a CIA či od samotného viceprezidenta Lyndona B. Johnsona.
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    o takzvaných oficiálních verzích které nám po staletí předkládají nejrůznější režimy ať katolického středověku či komunistické nacistické a kapitalistické současnosti můžeme s jistotou říct jediné. MAJÍ STOPROCENTNÍ PRAVDU POUZE V HLÁŠENÍ DENNÍHO DATUMU a padesátiprocentní v předpovědi počasí.
    • xxx
      • xxxxxxxxxxx

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit