Přejít na výpis diskuzí

Kim chtěl dle Trumpa příliš, schůzka tak skončila předčasně - a bez dohody

28.2.2019 8:37
20 příspěvků

Dvoudenní summit Spojených států a Severní Koreje ve čtvrtek v Hanoji skončil předčasně a bez dohody. Americký prezident Donald Trump za důvod označil nepřijatelný požadavek Pchjongjangu, aby byly zrušeny všechny sankce proti KLDR. Nicméně na tiskové konferenci hovořil i o pokroku při jednání. Druhá...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • divné americký šváb uzavřel obchodní dohodu s vietnamskými komunisty a místní havlofašisti  americká lejna proti usa i neceknou ,čím to je? 

 • USA hitler se spojil s vietnamskými komunisty a uzavřel s vietnamem obchodní dohodu,jako šéf vlády ODS,kdu,zel topolánek,potom prohlásil že kim je velký vůdce a když mu Kim oznámil že chce mírovou smlouvu s Jižní Koreou a ukončit hospodářské sankce , USA hitler řekl že to není možné ..přes to nejede vlak,   

 • USA by měly jít příkladem a také jaderně odzbrojit. To by byla těžká morální facka KLDR i zbytku světa....😉

 • KIMCID

  Mezinárodní soud nařídil USA vrátit ostrov Diego Garcia tak jsem zvědav jak se k tomu Trumpeta postaví

  • Ale ostrov Diego Garcia, největší ze skupiny Čagojských ostrovů, je - jako nejjižnější ze souostroví v Indickém oceáně - územím Spojeného království Velké Britanie a Severního Irska - součást Britského indickooceánského teritoria (BIOT).

   USA zde mají se souhlasem vlády Velké Britanie jen a pouze vojenskou základnu, zřízenou v 70. letech minulého století - v období studené války.

   Navíc - Velká Britanie na ostrově (mimo vojenskou základnu) zřídila přírodní rezervaci s přísným režimem. Takže, Čagosané, přestěhovaní a usídlení po desetiletí na ostrově Mauritius. těžko mohou o "návrat" usilovat.  

   • Zajímavé. Představuji si, jak vláda Třetí říše přesídlí obyvatelstvo Protektorátu na Sibiř, jak plánovala, a zřídí v české kotlině přírodní reservaci s přísným režimem, takže Češi nebudou již nikdy o návrat usilovat.

    Dobrý postup, Angličané jsou v přesídlování národů opravdoví pionýři.

    Odkaz je zde a úplná novinka to není,https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/vyhnala-je-zakladna-usa-po-40-letech-se-smeji-vratit/r~i:article:431723/  

    • Ale původní plán mluvil o Ohňové zemi - proč se tak nestalo? Kde bychom byli s tamními (tehdy neobjevenými) zásobami nerostů a ropy.

     Jen Gottwalda a jeho kluky z Karlína tu měli nechat!

   • KIMCID

    Najdi si to Amíci se mají s britama pakovat

    • Mají...

     Hmm

     • KIMCID

      Jinak moc pobavilo před rokem na google mapa ještě na letišti vidět na stojánkách B52 a očouzená plocha. Teď vše vymazáno.Jako by se nevědělo že tam ty strategické bombardéry mají :D

 • Raketak, atomcik, zlocinec, velky vudce a pritel Kim je take komunista a tak se take choval. Donaldovi to nedoslo, je to tajtrlik. Nejvice se mi libi jeho pozovani a usklebky (podobne fasistickemu diktatorovi Musolinimu).

  • jsi mentálně zaostalý? Trump jednal s vietnamským komunistickým prezidentem, podepsali obchodní dohodu

   27. února 2019, ČTK

   Zdroj: https://eurozpravy.cz/zahranicni/asie-a-australie/250250-trump-jednal-s-vietnamskym-prezidentem-podepsali-obchodni-dohodu/

   • Velmi te obdivuji, mas nejlepsi komentare a slovnik.

 • Kim a Trump začínají připomínat duo bratří v triku. A oba vědí, že show must go on. Takže někdy příště...
 • Ty vaše debaty věčně stejně si udělají každý posvém a když bude chtět tak poletí rakety tak jak Busch rozhodl napadnout svrchované uzemí Sadam Husajna Kadáfího tam musela být taková politika až od pradavna .

  Co ste čekali že se rozhodne a spojí se severní systém sjižním a maeričan Gates nabyde další miliardy i Trumph začne stavět Mrakodrap  u KIma američani sou agresoři v každé válce současna dali technolie  číně ta KOreji není divu že chtějí taky hajit své ono kapitalismus j ezbídačovaní většiny národa a bohatsví davají sportovcům hercům majitelum firem ničeho nanic a nadnarodní kapitál bohatne tak jako v Česku nejdřívě Německý telekom a pak O2 jakysi zmetek cizinec vlastník tak jako pivovar ypromrhali jakemis diktátorovi z JOhansburgu a ten pak prodal čínským speklunatům tak se není divu pivo zdražili  o tisíc procent z ceny 3koruny devadesát haléřů nikomu se nezvýšili z dělníků platy jen se dře na zdražení nájmů bytů energijí potravin otroky udělali cizinci z lidí adrží to američani s jejich spekulacemi byrozkradli stát

 • A někdo snad čekal nějakou dohodu? S komunistickými psychopaty se dá "dohodnout" jedině pomocí pořádného klacku.

  • divné , takže USA fašismus americký šváb má smlouvy s čínskými komunisty, vietnamskými komunisty ..vy havlofašisti jste nějak na drogách ? taková je politika vašeho hitler vzoru usa 

  • KIMCID

   Ještě si to přečti a bude to cajk

 • Oba měli svá zadání, která nepronikla do druhého campu - na požadavky a argumenty toho druhého nebyl žádný z nich připraven. 

  Tady se projevuje síla tisku - a ne ve žvanění, jako je i v tomto článku podobné - že politik se nemusí bát dát své myšlenky (resp. myšlenky svého týmu) do novin, či na internet a jeho protivník i "protivník" si může v klidu a s týmem poradců připravit odpovědi, argumenty i protiargumenty!

  Politická debata není "zkoušení u tabule", jak ho známe ze základní školy!

  • Vše podstatné zaznělo v prohlášení pana presidenta D. Trumpa na tiskové konferenci - že pan Kim Čong-Un prosazuje zrušení všech sankcí, uvalených na KLDR, zároveň však chce ponechat část jaderného arsenalu v rukách ozbrojených sil této země.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit