Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Psům by měli hodit toho blba který píše takové pitomosti, na tom není pravdy ani zblo!
  • Revoluce "požírá" svoje děti. *5* *5* *5*
  • Komunistu může sežrat zase jen komunistický pes!
  • Ještě zprávu o tom, jak jim strejda chutnal.
  • V číně je pes lahůdkou. A ty nejvykrmenější tam dodávají korejci. Čím je krmí, to je - jako v severní koreji celkem všechno - vojenské tajemství.
  • Není to tak dávno co světový tisk šířil informace ,ře v Českoslovensu se žerou děcka! Pamětnici pamatuji.Tak takové zprávy jsou pro ty jednodušší intelektuály.
    • A ty děckám před školou žereš svačiny. *2* *2* *2* *2* *2*
      • a ty lákáš na bonbony....uchyláku
  • Že takovým provokatérským chujovinám věříte, jste opravdu nemyslící blbečci!! Tedy myslím ty kteří tomu věří, ale ty považuji za méněcenné.,,
  • V severní Korei mají hlad a tak pro psy nemají žrádlo. Doporučuji, abychom jim v rámci obchodní výměny to psí žrádlo dodávali. Komunistů tady máme dost. *1*
    • A kdo nám bude vládnout, kdo nás bude soudit na soudech ?? Ústavní soud se právě doplnil...
  • Přátelé, oznamuju vám smutnou zprávu. Příští týden se nemohu zúčastnit diskuzí, čekají mne procedůry. Budu zase dostávat elektrošoky.
    • však už bylo načase.
    • Ypa yra yra *5*
      • op: ypa, ypa, ypa!!!
        • Ëб твою мать дурак, незнаешь пpавильно на азбуке писать?
  • Prohlédněte si toho Kim-Čong-una pozorně. Nepřipomíná vám někoho? Mně teda silně připomíná vzhledem bývalého premiéra Nečase.
    • Mě spíše připomíná Duku převlečeného do soudobého oblečení.
    • Je to celý Nečas, ještě v dobách, kdy byl pěkný vypasený.
    • Nekraď nicky pls, nesnižuj se na úroveň pravičácké lůzy. Díky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit