Přejít na výpis diskuzí

Kim je nemocný, přiznala severokorejská média

26.9.2014 12:40
40 příspěvků

Severokorejský vůdce Kim Čong-un trpí dnou. Po smrti svého otce diktátor přibral na váze, navíc je z videí patrné, že kulhá. Na tuto nemoc trpí také někteří členové jeho rodiny. Státník se již třetí týden neobjevil na žádné fotografii, což je změna. Denně se nechával fotit při návštěvách továren i vojenských...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • at´ chcípne
  • Naordinoval bych mu 10 let v pracovním táboře s lopatou a tvrdou dietou a ona by ho dna, šmejda simulantského přešla .
    • Tobě bych tu dnu naordinoval do obou hnát dokud by jsi nechcíp bolestí kryple!
      • Přeji Kimovi dlouhý život aby si dnu užíval 24 hod denně . Ještě by se mohla přidat roztroušená skleróza a stařecká demence .
  • Doporučoval bych vám degéni, přečíst si, co je dna! Starejte se raději co váš labilní degenerát trautmberg. Díky vám šmejdi, u nás brzo dna nebude vůbec.
    http://cs.wikipedia.org/wiki/Dna
    • Degéni,to se takhle jmenuje Vaše rodina?
    • ale di ty brepto
    • čističi, degenerát jsi ty s těmi výblitky tvého paralyzovaného mozku
    • Klidně to svým vypatlaným soudruhům degénům doporučuj. Lidi ovšem dobře vědí, co je to Dna.
      • Z diskuze to ty krávo ovšem tak nevypadá. Jediné co lejna umíte rozlišovat "já a soudruh" Černobíle to vidí jen blb a schyzouš jako ty!
  • tečko tečko, nestačí ti jak jsem tě vyfackal před 14 dny v Kaufu, to jsi brečel jako malý kluk a prosil ať tě pustím, říkal jsem si nechám už dědka ať ho nezabiju, ale ouha zase je tady a blije, tak tečko bacha na další setkání!! Já ti dám Hmm Alinu Hermana až se s toho pos...eš!!
  • Soudruh Kim Čong-un je nejlepším politikem naší doby! *14* *14* *14*
    • Čekala bych, že budeš spíš oslavovat fašistu Putina, fašisto z KSČM.
      • my, fašisti z KSČM přejeme pevné zdraví a mnoho válečných úspěchů soudruhu Barakovi OBAMOVI....... zůstante a vytrvejte !!! soudruhu ve zbrani !
      • to je ten potečkovaný soudruh ze s Plzněm který sní o návratu své StBácko-bachařské minulosti a nezmůže se na víc než na kradení nicků a psaní komunistických hov.din z padesátých let minulého století.
  • A co na to jeho soudruh fašista Putin?
  • To se nedivím,že má dnu, vyžraný je pořádně, co asi žere, když spoluobčané hladoví???
    • Žere konzervy pro kočky.
  • představte si, že ten můj starý komunistický hňup Tečka už Kimovi napsal povzbudivý dopis a zve ho k nám do Plzně! Jinak pro zde neznalé píšící podotýkám, že manžel není gay, jak tu furt někdo píše, je na baby, ale musí mít všechny komunistickou či fašistickou minulost, jinak s nima do postele nikdy nejde, je dost zásadový tečka
  • Ti rudokožci a Pepkové Vyskočové mají jedinu výhodu: netrpí depresemi, protože jsou spokojeni sami se sebou, protože netuší, jak jsou omezení a trapní.
  • Jen se s toho nepos..te že je Kim nemocný, hlupci!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit