Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Degéni,to se takhle jmenuje Vaše rodina?
  • ale di ty brepto
  • čističi, degenerát jsi ty s těmi výblitky tvého paralyzovaného mozku
  • Přeji Kimovi dlouhý život aby si dnu užíval 24 hod denně . Ještě by se mohla přidat roztroušená skleróza a stařecká demence .
  • at´ chcípne
  • my, fašisti z KSČM přejeme pevné zdraví a mnoho válečných úspěchů soudruhu Barakovi OBAMOVI....... zůstante a vytrvejte !!! soudruhu ve zbrani !
  • Tobě bych tu dnu naordinoval do obou hnát dokud by jsi nechcíp bolestí kryple!
  • Z diskuze to ty krávo ovšem tak nevypadá. Jediné co lejna umíte rozlišovat "já a soudruh" Černobíle to vidí jen blb a schyzouš jako ty!
  • Naordinoval bych mu 10 let v pracovním táboře s lopatou a tvrdou dietou a ona by ho dna, šmejda simulantského přešla .
  • Klidně to svým vypatlaným soudruhům degénům doporučuj. Lidi ovšem dobře vědí, co je to Dna.
  • to je ten potečkovaný soudruh ze s Plzněm který sní o návratu své StBácko-bachařské minulosti a nezmůže se na víc než na kradení nicků a psaní komunistických hov.din z padesátých let minulého století.
  • Doporučoval bych vám degéni, přečíst si, co je dna! Starejte se raději co váš labilní degenerát trautmberg. Díky vám šmejdi, u nás brzo dna nebude vůbec.
    http://cs.wikipedia.org/wiki/Dna
  • Jste na palici nebo to jen děláte? Dna není onemocnění hlavy ani jiné popisované. Proberte se stupido! Jinak zpráva, jako že v Kotěhůlkách nešla půl hodiny ve čtvrtek elektrika. Stejně přínosná.
    Je prostě vyžranej a žere moc masa. To je vše. U nás mají lidé taky dnu a nejsou magoři jako vy!
    To jak jedná s tím nesouvisí, ačkoli při objektivitě našeho zpravodajství pochybuji, jak to tam vlastně je.
  • Čekala bych, že budeš spíš oslavovat fašistu Putina, fašisto z KSČM.
  • tečko tečko, nestačí ti jak jsem tě vyfackal před 14 dny v Kaufu, to jsi brečel jako malý kluk a prosil ať tě pustím, říkal jsem si nechám už dědka ať ho nezabiju, ale ouha zase je tady a blije, tak tečko bacha na další setkání!! Já ti dám Hmm Alinu Hermana až se s toho pos...eš!!
  • Soudruh Kim Čong-un je nejlepším politikem naší doby! *14* *14* *14*
  • A co na to jeho soudruh fašista Putin?
  • Prý mu Putin chce k výročí výstřelu z Aurory dát hobla! Co ho to napadlo, může se Uljanov rozsypat! Inu v zemi, kde včera znamená popozítří je možné fše.
  • Žere konzervy pro kočky.
  • To se nedivím,že má dnu, vyžraný je pořádně, co asi žere, když spoluobčané hladoví???

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit