Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ta Karolína Peake včera rozprávěla v námi placené ČT24. Mluvit umí. Z té něco bude. Ta paní Klasnová je moc pěkná, té je do politiky skoro škoda. Ale lepší, než čumět na ty dvě staré komody ve vedení sněmovny. Ta zpěvačka a válečnice je opravdu úchvatná a knihovnice z Vysočiny v těch šátečcích též k nakousnutí. Takže těm mladým veverkám přejme úspěch a ať si nevylámou moc brzy zoubky. Pokud se jim ale dostane do pracek penzijní a zdravotní reforma, půjdeme asi brzy do kytek a bez funusu.
  • Že má ta naše politická scéna sakra štěstí na "Kačenky"!Ta první Jaques se znemožnila poměrně brzy, ta druhá má podobné vůdčí ambice, je stejně ukecaná, přemrštěně sebevědomá a plytká, snad jedinou její výhodou je, že ke zvolení nepotřebovala dostat přes ústa.Inu, i na to možná dojde.
    ..
  • Na které dálnici ta Klasnová stopovala?FCK
  • Kdyby se spíše zajímala o rodinný život-zase jedna ambiciózní dorostenka, jež pobrala veškerá moudra světa.Najde se někdo, kdo jí to rozmluví?
  • *4*
  • Jestli budou mít véčkaři v čele ču.... nebo pi...,nic nezmění na tom ,že zneužili voliče,zvláště mladé,kteří chtěli změnu a odchod starých struktůr ze sněmovny.Po volbách již najednou nevadí Nečas,Kalousek,Tluchoř,Bém,Němcová,Schwarzenb.,podvodníci z ODS,Benda,Řábková a další.Chtějí bojovat s korupci,ale teď nepodpořili vyloučení firem s anonymním vlastnictvím akcii(na doručitelé) z tendru na státní zakázky,ani neprosazují majetková přiznání vč.rodinných příslušníků,což i dle Zemana je základ odhalování korupce i daňových úniků.Brožůrkou John nic nezmění,jen se ještě více zesměšňuje.Teď ještě chtějí vyšachovat z rozhodování své registrované příznivce, již je nepotřebují.Vyhrůžka,že když nebude přijatý jejich program boje s korupcí,tak na konci roku 2011 můžou odejít z vlády.Učelovka,proč až za rok a možná?Jo být ministrem,mít řidiče s autem,bodygardy,popularitu,nové známosti,je to návykové jak droga,kdo jednou zkusí ...Největší zklamání VV,ty jejich političky ať jdou rodit a pánové zpět do byznysu,než vás vymetou ze sněmovny,to co jste slibovali dinosautům se může stát vám.
  • I já jsem předsedou klubu majitelů BSA a každému je to jedno i zahrádkářům
    • Nám ne.My na Vás myslíme,víc než si myslíte.Na důkaz Vám vypěstujeme a darujeme tolik tykví kolik budou mít po sezoně Věci Tajemné členů.Sdělte adresu,třeba bráchy,kam to máme dodat!!! *2*
  • I já budu kandidovat na předsedu zahrádkářů u nás na vesnici a nikdo o tom nepíše a to nás je 97 členů,což ABL na jaře asi už mít nebude. *7*
    • A taky snižujete mužům testosteron jako Karolína? To je myslím pro ženskou největší pochvala. *1* *1* *1*
      • Já nevím,co to je...Ale jinak starýmu snižuji již jen konto.To na co asi myslíte se nedá snížit již několik let,protože v jiném stavu to již není a nebude.Všechno jde ke dnu,že Veverky? *10*
    • Máte recht, mrs. Bártová, tak do dvou let budou mít VV stejnou podporu voličů jako ten váš spolek zahrádkářů. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit