Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pred timto straznikem klobouk dolu.Nazval Pruzinskeho D O B Y T K E M a ZRADCEM.
    Ale co me udivuje-nenazval jej vlastizradcem.PROC?Nebot tato zem neni prece vlasti Pruzinskeho.Ty jeho damy tez ne!!!
    Mela by se luza,jez volila Zemana zamyslet sama nad sebou a sezrala ''superfamilii tzv.Klausu'' ona slova,ze prezidentem republiky by mel byt pouze CECH.
    No,ceka vas dalsich 5 let temna.
    HOSI DEKUJEM! *12* *12* *12* *12* *12*
  • Nechci rýpat, ale v těch Třebenicích je nějaká vysoká koncentrace delikventů, což?
    Jinak, klobouk dolů, takových strážníků je dost málo na tento prohnilý stát, kde kradl a pomáhal krást i pan president!
  • Kdyby ta medaile měla věcnou hodnotu, tak by si ji kleptokrat Klaus určitě ponechal.

    „Nepartajnická politika“ (podobná nezávislé advokacii), na bázi občanského zákoníku založená, má reálnou a logicky zdůvodněnou šanci, a to univerzálně.
    Všechno už tady jednou bylo – jenom zodpovědný občanskoprávní, adresný a průběžný volební systém na bankovně účetním principu dosud nikoli.
    Nepomůže nic jiného, než úplná, obousměrná personální ručitelská adresnost a zpětnovazebnost volebního systému na voliče, včetně možnosti levného a voličsky osobně zodpovědného referenda i přímé volby kohokoli :
    „Státy se prostě udržují těmi principy, na kterých vznikly“ (TGM).
    Existuje stručný a logický, na partajích nezávislý projekt adresné demokracie (nikoli však falešné, diletantské a klamavé tzv. „přímé demokracie“): v článku „Právní stát" na google:
    http://www.knihy-a.cz/16196/pravni-stat-je-spoluvlastnictvi-obcanu-nikoliv-korist-politiku
    nebo:
    http://www.inuru.com/index.php/spolecnost/organizace-spolenosti/324-pravni-stat-volby
  • Uvědomuje si někdo , že ve státním rozpočtu se bude ročně navyšovat odvod do rukou státních zbohatlíků ,
  • Chcíplej komouš, dobrej komouš!
  • To maji udelat nacelnikem. Ocekavam, ze bude priste volit komunisty. Ti nekradou.
    • Otazniku-ty komunisticka K U R V O-prestan krast ty nicky.
      • Když už ti ten počítačový odborník z vedlejší kobky léčebny v Bohnicích sdělil mou IP adresu, tak si ji můžeš přece porovnat s touto IP adresou a ne mě vidět za každým dalším tvým falešným nickem. Můžu tě ubezpečit, že já osobně se za tebe nevydávám, já to prostě nedělám, ale pokud mi nevěříš, je to tvůj problém.
        • Mas pravdu-ted si to nebyl,bylo to neco kde je vice internich adres.
          Jinak tvoje adresa je vedena na nekoho,kdo je v inv.duchodu-taky dobry...
          Jinak me to dal nezajima......
  • Toho policistu obdivuji, že v tom chlívě vůbec slouží. Je mi jenom 57 let a od rána vzpomínám na zlaté komunisty. To proto, že v této roz..dané a rozkradené republice nic nefunguje. Bude ještě ale hůř.
    • Já také vzpomínám s laskou a vděčností, že jsem mohl prožít radostné a šťastné dětství. Že jsem si mohl dopřát věci, o kterých se dneska může jen snít.
      • Pepi,budes se fakt divit,ale ratolesti ruznych bolseviku maji takove detstvi,ze bys jim zavidel.
        Zeptej se svyho vudce Grebenicka,co kupuje vnoucatkum,a kam jezdi na dovolenou...
    • Jene z Husy-to nemesis vubec vzpominat.
      Staci se podivat,co sedi na radnicich za exemplare,veskere zlodeje v okoli-a jsi opet v komunismu.
      Za to,ze te nevzali mezi sebe fakt nemuzu...
      • Zajímavé, jak si ten psychotik trpící duševní chorobou dementia communistica vybírá s oblibou za nick jména historických osobností: Jan Hus, Karel IV, Jan Žižka... pokud ovšem nekrade cizí nicky *3*
        • To mas pravdu...
          Petre-mam pro Tebe bombu.Jestlipak vis,proc Pruzinsky tak nesnasi Havla.
          Havel jej udajne odhalil,pro koho pracuje a jak.Stalo se to odhaleni v dobe Sarajeva!Dal se do toho pry odmital vmesovat,ale bylo po kamaradsovtu!
          Ted jsem to dostal mailem.Proto Havel nelez za komunistama,Pruzinsky je u nich pecenej-varenej.(V te dobe) *3*
  • Za komunistů tady byl proti dnešku ráj!!
    • Evidentní rozpor v názoru,co je to ráj mezi námi právě nastal *1* ,šedivej hnus,všechno oprýskané,řeky a vzduch otrávený,země zničená těžbou,lidé v šedých baloňácích koukající do země,zastaralá technika od automobilismu po vozy metra.........to je ten ráj co máš na mysli? Ale jako vtip dobrýýýýý *3*
    • Si dělám anál, rudí imbecilové! Ha ha ha...
  • To peppone:
    Nejdrive,nez nekoho urazis,ze je komunista,tak si pecti ten clanek cely-na konci clanku zde mas odkaz na Parlamentni listy. *3*
    • Proč bych měl někoho urážet. Jenom jsem se zmínil o jednom kterého dobře znám, který rovněž po měsíci co vyznamenání obdržel na Den SNB, tak ho na protest vrátil. Ale ten nebyl pomýlený narozdíl odtohot, který z blblý současnou imperialistoburžoazní propagandou a nenávidí komunisty. Tam ten, který se za komunistů neměl zrovna nejlépe a jak vy říkáte, že byla totalita, v současné době by komunisty chránil vlastním tělem.
      • Pracoval na ŽO-VB
    • Soudruh Peppone je učebnicovým případem pacienta s duševní chorobou označovanou dementia communistica. Příčinou bývá nadměrné fetování marixismu-leninismu, což vede k totální zblbělosti. Bohužel, takový narkoman zůstává doživotně duševním invalidou. *3*
      • No jo,ale co s nim?Kdyz ho zavrem do saskarny,tak to budem jeste jemu platit.Na Kubu se mu nechce,Severni Korea ho nelaka...
        A tak ho nechame-at si pise,co chce. *3*
        • Já bych se k němu choval humanisticky, je přece jen postižený: doživotní rentu, bydlení a péči v ústavu. A jeho písemné projevy lze využít preventivně pro jiné zatím pouze narudlé narkomany, aby viděli kam to vede když vznikne závislost na té rudé droze. Jen nevím, jestli to Peppone kouří, šňupe nebo si to píchá. *1*
  • To já jich znám také několik a byli to féroví chlapíci .Bohužel raději jsou v civilu a máme tam amatéry,kteří chytají Smetany a střelce bábrlat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit