Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to odborník na svém místě. Již starý neboštík Benda říkal, že si český národ bude muset zvyknout, že budou vládnout neodborníci, vždyť on sám by sebral ministerstvo obrany. A je to tady. Tenkrát jsem si myslel, že mu teda řádně přeskočilo. Velice jsem se mýlil. To jsme dopadli. Ale lid si to vycinkal a dobře mu tak. Volte zase ty grázly a nadávejte u televize. cink, cink
  • Tak je to správné, tak to má být - modří odborníci na vedoucí místa. http://vtipy.netroof.eu/item/6140/novy-ministr-zemedelstvi/
  • ...ajdublejtvelebnosti *16* *16*
  • Já si naivně myslel,že chce Klaus napravit lumpárny a Bendla nepotvrdí,ale ten lítá ode zdi ke zdi.Měl by již odejít do důchodu ,ztrácí formu.Bendla nikdo nevolil myslím,že byl vykroužkován.
    • To tedy byla naivita s velkým N. Klaus je všech modrejch zlodějů táta a učitel.
  • Hlava státu ovšem zapomněla dodat, že to, co potřebujeme všichni a vláda obzvlášť, je výprask! My všichni za to, že neumíme svobodně projevit svou vůli, politici za to, že na tom staví svou kariéru. Odvolání/jmenování ministra zemědělství je toho důkazem.
  • je potreba trochu vytunelovat zemedelsvi ,je to muz na spravnem miste ,nas maly komunista *12* ,asi neco vi proto mu dostal koryto *12*
  • Patrně byl už hodně dlouho od pramene a zase se musí dopakovat.Jak je vidět,jedinou kvalifikací na pozici ministra je členství v nějaké partaji.Jen nevím co společného má doprava se zemědělstvím,ale asi mi ještě roste hlava.Možná by si mohl pan Bendl zařídit ještě ginekologickou ordinaci.U nás je všechno možné...... *16*
  • Co se tam dá ukrást? Když dělal hejtmana tak zašmelil svejm kámošům nemosnici v Brandýse.
    • Ne jenom v Bandejse *7* *7* *7*
    • No v zemědělství nic. Tam se jenom opět vzdálíme výdhodám zemědělců ve starých zemích EU. Jinak řečeno, český zemědělec opět zapláče. ( Co je modrým strakám do sedláků?)
      Jenomže je to TAKÉ ministerstvo lesů, vod a strání. Církevní lesy a státní lesy, to už
      je pořádná jitrnice k porcování. Církvím dáme do restituce pařezy a ze státního taky krev neteče. A modrá banda má ,,zdroje" nejméně na další tři roky.
      Když to nejde z dálnic, když to nejde ze starých ekologických zátěží, musí to jít ze dřeva. *3*
  • Promiňte :Kozel zahradníkem
  • Jeden velký podvodník a lhář byl nahrazen ještě větším podvodníkem a lhářem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit