Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Za ten dokonale vybrany nazev Trikolora lze jen s uklonou gratulovat. Celou to Klaus familii jsem nikdy za nic chytreho nepovazoval. Vycuranost, krivactvi a podlezavost nelze za chytrost povazovat. Ovsem , ze trosku nepodivali do ne zase tak vzdalenych dejin  ne zase tak vzdalenych zemi .... Co kde ten nazev Trikolora obnasi... Vlastne nemusi ani do dejin , je to jeste dnes ziva zalezitost . Dokonce i vznik a okolnosti toho nazvu jsou dost podobne tehle trucstrane mladyho nemakacenka. 

    Dost to cele pripomina uz dnes trochu relikvii kazdemu v Cechach dane platicimu cloveku drahou. Vladimira Zelezneho. Ten , kdyz resil jednu z jeho  pseudokrizi s tou jeho televizi Nova , nakonec to caloval kazdy v CZ ty dane platici , tak jedna z variant byla to cele prejmenovat. Udajne , pry , to zduraznuji,  je VZ nejak zidovskeho yyznani , jak se nekde nejak psalo. V tom pripade jsem  mu doporucoval aby tomu novemu projektu dal nekym z lidu navrzeny nazev " Znova ". Lepsi by si opravdu vybrat nemohl. Take z dejin nedavnych relativne  a v tomhle pripade by nebylo ani nutne opustit uzemi zeme Ceske . 


  • Vam skodi otec. Vase nazory jsou aktualni, ale vas Tatik vse boura i kdyz dnes sedi na zamecku od Kellnera .

  • Pan Klaus by měl nejdřív prozradit, kde na to bere peníze. ..Zas to zaplatíme za něj? Jako kupónovku? 

    Navíc jméno Klaus vzbuzuje ve většině občanů oprávněně velice negativní pocity a domnívat se, že s programem opsaným od Okamury přitáhne nějaké voliče, to je opravdu typická klausovina.

    • KIMCID

      Uvidíme časem třeba si mě taky získat

    • U některých vzbuzuje jméno Klaus pozitivní emoce. Myslím, že to má dobře promyšleno i když nějaký velký úspěch asi ani nečeká.

      • Přesně tak. Jeho názory se často shodují s mými, takže to bude u voleb můj favorit, pokud se něco nezmění.

  • Konfident StB Klaus sen. - KLUK napáchal tolik zla, že by měl sedět v kriminále. A jablko nikdy nepadá nikdy daleko od stromu. A že je to jablko pořádně červivé a nahnilé, to vidí každý jen trochu soudný.

    • Jj - stary Klaus by mel sedet za kuponovou privatizaci a za tu ''krasnou'' amnestii ...atd...atd...

    • KIMCID

      Uvidíme u voleb

      • Ano, stádo tupých ovcí je v naší zemi stále dost velké.

        • KIMCID

          Nač Občane reaguješ?

          já na :A že je to jablko pořádně červivé a nahnilé, to vidí každý jen trochu soudný. 

          Pokud jsou lidi s vlastním mozkem a názorem vyberou si koho budou chtít volit.To že nevolí tvé oblíbence z nich nedělá ovce.......naopak to ukazuje na tebe

          • Tož KIMCID, dát kriminálníkovi a estébákovi ve volbách svůj hlas to zrovna nesvědčí o zdravém rozumu. Totéž platí u Zemana, který přitáhl do České republiky obchodní řetězce, prošustroval stovky miliónů z kapes daňových poplatníků a nebudeme si nic nalhávat, svoji práci prezidenta vykonává velice špatně a ledabyle.
            • KIMCID

              Komu kdo dal hlas a proč potom tobě a mě nic není.Demokracie se tomu říká

        • josef.chmela

          A ty ho vedeš.

  • Podivný název. Nebo jen nezvyk.

    Nemyslím si, že by další politický subjekt měl nějakou velkou šanci na výrazný volební výsledek.

    Přiláká jistě důvěřivce, kteří se "přelévají" volby od voleb vždy k nějaké naději. 

    No, uvidíme.

  • josef.chmela

    To je dobře. Alespoň odvede část voličů od ODSáků a ti opět oslabí. A to je dobře, moooooc dobře. Čím méně bude mít tato loupeživá a prolhaná strana preferencí, tím lépe pro občany ČR.

  • KIMCID

    Hodně úspěchů

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit