Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Díky komunistům to tady funguje hůř jak v Německu, ale lépe než ve fašistickém Rusku.
  • vanhorne
    Rozdeleni Ceskoslovenska,pripad dvou bezcharakternich gauneru,kteri se nedokazali domluvit kdo bude capo di tutti,proto si to rozdelili na dve kmotrovstvi.Curse on them.
  • a jak ty poznáš vhodnost nevhodnost příspěvku? To už musí být pořádný vypatlanec tobě podobný aby se cítil takto nadřazen.Kupředu levá .....Neuvěřitelné kdo všechno se dnes dorve ke klávesám.
    • rozumím dobře, dnes jsi měl s přístupem ke klávesám potíže? ostatní pacienti taky chtěli diskutovat? drž se!!! *3*
  • nicolles
    Oni tihle komunisti neměli problém se domluvit.
    • A ty nemáš problém si naklikat, viď Tečko... *15* *15* *15*
      • vanhorne
        Ona ma 10 a ty mas 7, 3 hlasy bys nemusel zavidet.
        • takže tentokrát jste přišli do práce všichni?
  • baví mne, jak nevhodné příspěvky dostanou ihned 6 červených a vhodné i když blblé ihned šest zelených... není nad volnou soutěž myšlenek *15* *15* *15* *15*
    • se nedivte,na Tiscali běží cenzura ve velkém,když napíšete pravdu,máte dva dny blokaci.Je to vrchol,kam jsme to po roce 1989 opět dotáhli.Tiscali patří mezi nejhorší internetové portály,neaktualizuje zprávy a ještě si dovolí vás za pravdu blokovat.Kdyby Tiscali zakázali nebo zrušili,vůbec bych se nezlobil a ani by mi nescházel.
      • nejraději diskutuji na Haló novinách, protože jenom tam se píše pravda
      • tak to já znám horší, ale co se věcné novinařiny týká, Tiscali je skutečně dost dole, všichni jsme byli bez sebe nadšením, když sem po mnoha měsících vložili něco co má hlavu a patu a sice příspěvek pana Krejčího.

        Protože diskuze ani při masivním trollingu a já si myslím, že jeho určitá část je přímo z redakce, se nevyvíjejí tak, jak by podle názoru redakce měly, jsou aktuality nahrazovány sportovními zprávami nebo naprostými blbostmi.
    • nicolles
      Tak se hezky bav, Ivane. A pozdravuj Putlera.
  • Tak to dopadá, když mají komunisti moc.
  • Soudruzi Mečiar a Klaus rozdělili Československo, což je jejich jediný dobrý skutek. Slováci mají co chtěli, a my máme klid.
    • Je to tak.
  • Klaus a Mečiar jsou klasická ukázka komunistů.
    • A spolupracovníků KGB!
  • odbočím:http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/basta-mainstream-nam-vnucuje-kolektivni-vinu/
  • zažil ten z Hradu v Brně.Když si nadělovali s někdejší slovenským presidentem kamarádská trapná vyznamenání, volali lidi na ulici: "A už se k nám nevracej!".A to několikrát.Zlostně jim kynul.Nyní je pro jistotu zalezený.A tuhle navečer při oslavě 28.října v Praze málem jednu chytnul.Taková vstřícná atmosféra panuje okolo téhle bezvýznamné figurky.
    • asi jste volali jen u vás doma, nikde jinde jsem to nezaslechla *15* *15* *15*
      • vanhorne
        Co nechceme slyset neslysime?Tomu se rika "selective hearing".

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit