Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A žeby to Prezident dal najevo třeba tím ,žeby vrátil Klaus ml. 100mil. dar od ČEZU a tím by se distancoval od zlodějů???? *1*
  • Soudruzi,republiku si od bulharů rozvracet nedáme!!!!!!!!!!
  • Dle jeho zmatených prohlášení v poslední době máte pravdu.To by byl president.Co tomu říkáte ovčani manipulátoři?
  • Pane Klaus moc dobrého jste toho tady neudělal.Já být Havel tak nejste tam kam jste se dostal.Chápu,že se zastáváte ČEZu je to stále dojná milka pro vaší rodinu a kamaráda Dybu.Prosím vás zdržte se jakýchkoliv komentářů a pochopte ,že se národ těší až vypadnete,protože ta vaše strana a vy je jak vteřinové lepidlo.
  • Vašku Prognostiku, to máme Bulharsku vyhlásit válku, to bys asi chtěl ? Ještě, že už končíš. Zrůdnosti cos tady ty a ta tvoje ODS natropil se už nikdy nepodaří napravit. *11*
  • Pišta Žiga, tečka byl kdysi pracovníkem STB, po puči v roce 89 mu jeblo v palici a pomátl se, nyní jen tak dožívá, a působí dojmem přeskakující gramofonové desky, ale je vidno že mu už docházejí síly, určitě ho přjme brzy některý ústav, je to jen otázka času..
  • Zeman je můj prezident!!!!
    • Jsem rád že dostáváš rozum!
  • Smrt komunismu!
  • Toho šmejda bych zkopal i fyzicky *16*
    • Myslím Klauza *16* *16* *16*
  • Praktiky ČEZU jsou otrokářské. to co si necháme líbit tady tak jinde to prostě nejde. A není se čemu divit. Už jen ten blbý nápad srovnávat násilně ceny s nejbohatšími zeměmi. Na to může přijít jen hlupec
    • Ještě horší je, že ČEZ prodává elektřinu např. takovému Německu hluboko pod cenou, mnohem nižší než platíme my.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit