Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ale mě má pan prezident rád a já mu říkám Kikinko a on mně Ládíku . *14*
    • Je to tady samej komunista, budou ti závidět.
      • Náš vztah už je platonický,ale o to krásnější ! Když mě Kikina šimrá chilským pérem v podpaždí,tak se oba chechtáme,že musíme zaavírat hradní okna... *14*
        • *1* *1* *1* *1* *1*
  • Jsem tolerantní a chápu, že se takoví lidé rodí. Ne všichni se však s tím narodili. Mnozí to pojali v mládí jako neco , co je dělá zajímavými, osobnostmi atp. V každém případě je taková přehlídka pociťována jako propagace svého druhu, jako vymezení vůči většinové společnosti. Já to taky tak cítím. Navíc je to známka degenerace společnosti, státu, rodiny, které vznikli z potřeb tzv. normálních lidí. Projeví se to časem jako krize z úbytku obyvatel a jejich nahrazením migranty z muslimských a jiných civilizací. Postačí pár desetiletí možno století a stane se to skutečností. Velké krize začínají z malých neřestí.
    • máš ro ještě trochu pomotané....
    • ...ale broučku...
  • Václav Klaus vítá, že odpůrci pražského festivalu sexuálních menšin Prague Pride proti této akci hlasitě vystupují. Podle něj je racionální a je potřeba, aby se také lidé s opačným názorem vyjadřovali nahlas
    ------------------------------------------------------------------------------------------------
    zvláštní, že když vystupují odpůrci proti něčemu co se jemu nelíbí, tak je to "demogratycké". když ale jiní odpůrci NAPŘ. ZDE --- http://www.sk-de.cz/ ---vystupují proti něčemu, co mu osobně soukromě vyhovuje, jeho zvrácenému sektářsko stranicko ekonomickému rabování země, tak jsou to prý "blázni" kteří prý ohrožují jeho údajnou demogracyjy. TAK TEĎ NEVÍM, ŘÍKÁ VÁM PANE KLAUSI NĚCO POJEM ROVNÝ METR A STEJNÉ PRAVIDLA PRO VŠECHNY?????
  • Pozdní,teda podzimní popel na hlavu.
  • Nechápu, proč někdo musí veřejně formou halasného festivalu upozorňovat na svou sexuální orientaci. Při pohledu na TV či filmy, kde není snad jediný, aby se tam neobjevil homosexuál to vypadá, že jich nejsou 4%, ale snad 5O!!!
    • příteli kdybys byl na jejich místě , a skoro každý tě soudil, a omezoval, tak by si tam šel taky..prostě jen chtějí dát o sobě vědět.., jsou součástí společnosti stejně jako ty ....
      • ... tebe omezovat není potřeba, omezený jsi se narodil, nikdo tě za přítele nepotřebuje
  • má asi strach, aby ho nezvolili čestným předsedou za jeho celoživotní homosexuální působení co by "Kikina". A pak by mohlo prasknout, že ta domnělá "letuška" měla p.nis a že výběr bigbíťáka Jakla na hrad také nebyl náhodný. Ale čím víc se do ho.na šťourá, tím víc smrdí, tak by Kikina udělal líp, kdyby sklapnul.
    • ... ty teprve, blbečku
  • Pan prezident je moudrý člověk, opět má pravdu.
  • Soudruzi, dnes jsem si koupil deset kilo banánů. Sám jsem si je vybíral, bez fronty, a hlavně - za hodinový plat!!!
  • Pokud chtěj osoby s výše uvedeným zaměřením někde křepčit,tak ať jdou s tím blbnutím někam do zrušeného lomu.
    • je jich více než 4% , daleko více , tudíž jsou součáastí našeho světa a oni chtějí jen aby je lidé brali vážně ... *7*
      • Výsledky odborných průzkumů uvádějí, že lidí s homosexuální orientací je asi kolem 10%. Nikoli všichni se však cítí potřebu svou soukromou věc, jakou je sexuální orientace, dávat jiným na odiv.
      • ..neřekl bych, ale je to nyní jaksi IN se tím vychlubovat....je tzo nepřirozené, podstatou života je rozmnožování to snad je všem jasné, nebo ne? Který druh po sobě nezanechá potomky tak prostě vymře, ztratí se z naší zeměkoule... Ale neustálůe touto formou na sbhe upozorňovat mi připadá hodně zcestné...nebo udělejme festivaly heterosexuálů!!! *3* *4*
        • Homosexualita je nejjistější forma antikoncepce. Možná je to jedním z mechanismů, jímž Příroda reguluje přelidnění Zeměkoule.
        • ale ti mají pořád nějaké festivaly ..třeba Olympiádu a td . takže by jsme mohli říci že heterky jsou vyvišováni neustále ... *3*
          • ... neumíš ani gramatiku, debílku, tak se do toho ne*er :))))
  • Jeden z nich,co rozkradl tento stát je i Kikina se s vou kuponovou privatizací.Tak klapni a čekej na rozsudek a potom kata ! *12* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit