Přejít na výpis diskuzí

Klaus vyznamenal Rašku, Renčína, Viklického, vědce a odbojáře

28.10.2011 22:50
Danica Klein 13 příspěvků

Prezident Václav Klaus vyznamenal dnes při příležitosti výročí vzniku samostatného československého státu 21 osobností. Nejvyšší státní vyznamenání, Řád Bílého lva, propůjčil veteránům druhé světové války Mikuláši Končickému, Janu Velíkovi a Václavu Djačukovi. Řád vojenské skupiny dostali za zásluhy...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Václave Václave....a na mě si se zase vyprdnul...ach jo....snad příště *1* *1* *1* *1* *1*
  • Našel se někdo, kdo odmítl převzít vyznamenání z rukou zloděje plnicích per vykládaných polodrahokamy?
    Nevíte, zda někdo v sobě našel tu hrdost?
  • http://orgo-net.blogspot.com/2011/10/matthew-sdeleni-na-rijen-2011_24.html
  • hajzlika nejvic sere, ze se nemuze vyznamenat sam!!
    • Hajzlíka možná. Jste to vy?
      • Dobrý den, nejste náhodou Petr Hájek (* 23. října 1951, Praha), český novinář a spisovatel, bývalý tiskový mluvčí Václava Klause a nyní zástupce vedoucího Kanceláře prezidenta republiky pro oblast komunikace a kultury?
        • Dobrý den, nejsem. Jsem úplně jiný PetrH.
  • Kmotry vyznamenávat nemusíme, ti se vyznamenají sami svými činy.
  • Alespoň vyznamenal lidi,kteří si to zaslouží.Na vyznamenání vrahů máme Nečase s Vondrou.Jo a Topolánka
    • Ale jděte. Že by Nečas s Vondrou a Topolánkem vyznamenali soudružku Brožovou - Polednovou? Nebo Gottwalda in memoriam? Zase mi něco uteklo! *3*
      • Ty ne,ale vrahy Mašíny ano.Vondru už z toho vyšetřuje policie,ale on má imunitu,tak to půjde do ztracena.Vám je to asi líto Petře H že nevyznamenal Vás?Musíte holt někoho zavraždit,pak Vám určitě něco nadělí.
        • Aha. Tak to bude. Zde každou chvíli přítomní soudruzi gema a avyboje, kteří se mohou zalknout touhoum věšet, mučit a popravovat, to nedělají ze zlé vůle, ale z prosté touhy po medaili. Elementární, milý Watsone! Že mě to nenapadlo dřív!
          A že jste neudal taky Topolánka? Ten už imunitu nemá!
          Jo, ti Mašíni, ti vám pijou krev. Už jejich táta byl takovej asociální... vlastně nacionálně-asociální. A co teprve Kubiš s Gabčíkem, to byli taky echt vrazi, že? A Slováci si podle jednoho z nich dokonce pojmenovali vodní dílo. Bejt vámi, dám to vyšetřit. *12*
          • my nejsme jako oni, my jsme jako vy *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit