Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Václave Václave....a na mě si se zase vyprdnul...ach jo....snad příště *1* *1* *1* *1* *1*
  • Našel se někdo, kdo odmítl převzít vyznamenání z rukou zloděje plnicích per vykládaných polodrahokamy?
    Nevíte, zda někdo v sobě našel tu hrdost?
  • http://orgo-net.blogspot.com/2011/10/matthew-sdeleni-na-rijen-2011_24.html
  • hajzlika nejvic sere, ze se nemuze vyznamenat sam!!
    • Hajzlíka možná. Jste to vy?
      • Dobrý den, nejste náhodou Petr Hájek (* 23. října 1951, Praha), český novinář a spisovatel, bývalý tiskový mluvčí Václava Klause a nyní zástupce vedoucího Kanceláře prezidenta republiky pro oblast komunikace a kultury?
        • Dobrý den, nejsem. Jsem úplně jiný PetrH.
  • Kmotry vyznamenávat nemusíme, ti se vyznamenají sami svými činy.
  • Alespoň vyznamenal lidi,kteří si to zaslouží.Na vyznamenání vrahů máme Nečase s Vondrou.Jo a Topolánka
    • Ale jděte. Že by Nečas s Vondrou a Topolánkem vyznamenali soudružku Brožovou - Polednovou? Nebo Gottwalda in memoriam? Zase mi něco uteklo! *3*
      • Ty ne,ale vrahy Mašíny ano.Vondru už z toho vyšetřuje policie,ale on má imunitu,tak to půjde do ztracena.Vám je to asi líto Petře H že nevyznamenal Vás?Musíte holt někoho zavraždit,pak Vám určitě něco nadělí.
        • Aha. Tak to bude. Zde každou chvíli přítomní soudruzi gema a avyboje, kteří se mohou zalknout touhoum věšet, mučit a popravovat, to nedělají ze zlé vůle, ale z prosté touhy po medaili. Elementární, milý Watsone! Že mě to nenapadlo dřív!
          A že jste neudal taky Topolánka? Ten už imunitu nemá!
          Jo, ti Mašíni, ti vám pijou krev. Už jejich táta byl takovej asociální... vlastně nacionálně-asociální. A co teprve Kubiš s Gabčíkem, to byli taky echt vrazi, že? A Slováci si podle jednoho z nich dokonce pojmenovali vodní dílo. Bejt vámi, dám to vyšetřit. *12*
          • my nejsme jako oni, my jsme jako vy *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit