Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je ohromné, jak amnestie pana prezidenta ukázala, kolik primitivů v této zemi, do kterých by to člověk neřekl, umí psát. Příjemný je pocit, že se proti takovýcm hlupákům člověk s běžným vzděláním prosadí s prstem v predeli. Jen pište, ubožáci. Život probíhá někde jinde.
    • Neřešte mé překlepy, hlupáci, vidím je, kvůli póvlu není důvod se moc soustřeďovat.
    • ... na nějakém tom překlepu vůbec nesejde, sebranko
  • Pane doktore Kafko, auta hořet nebudou, my jsme národ beránčí. Jinde by už hořela dávno. Klaus měl na amnestii právo, ale měl vážit na vahách, tak malých jako drží socha spravedlnosti a ne hodit amnestii na decimálku. Žijeme pane v demokracii a já už něco pamatuji. Lidé tedy vyjadřují to, co cítí většina národa. Že k ní nepatříte a jste bezmezným obdivovatelem Klause je váš problém. Proč vám nevadí, že tento pán a jeho kamarádi pocházejí z Prognostického ústavu ČSAV-Jakešova věštírna. Oni nebyli žádní geniové, informace-prognozy jim připravovala elita vědeckých pracovníků vysokých škol a ústavů ČSAV. Oni pak na náměstích ohlupovali občany a začal útěk ekonomů před právníky. Proto tu bují korupce jako rakovina.Nemáme dosud zákony běžné v EU. Chyběla jim lidskost,morálka. A arogance moci dostupuje vrcholu. Nevadilo jim ani na jaře zaplněné Václavské nám. Na občany z vysoka kašlou a tak se jim to vrátí. Nemají už ani pud sebezáchovy. Jedou na doraz. Jakou máme vládu? Lidem nikdo nevolil. Jak probíhala volba prezidenta? Pusťte si ty špinavosti, co se tam děly. Nakonec byl zvolen KSČM, bez nich by na Hradě nebyl. Kdopak ukradl pero před kamerami celého světa. Jinde by musel odstouit. U nás ne. Jede se pořád dál. Doporučuji vám si přečíst fekální slovník pana primátora Olomouce PhDr.Martina Novotného,PhD - elita ODS, pane. Takto mohu pokračovat hodně dlouho. A že stoupá oprávněně naštvanost ve společnosti se ví také dlouho, ale nic se s tím nedělalo. Tak proto, vážený pane.
  • Typicky Český "boj". No, dobře nám tak !
  • Zase tak inteligentí učitele nemáme, vždyt co byl ten mezinárodní prů.er s protokolárním perem, nikdo obrazy nesundal. Ted to navíc nemá žádný význam, když bude nový prezident, tak stejně obrazy půjdou dolů, takže co, asi tak ho.no...! *16*
    • Klausovo ego dostává na frak, jak vidno z reakcí z Hradu. Ano chleba levnější nebude,ale proč bychom si ho nevychutnali. Ten výraz mrože stojí zato vidět.
  • Je vidět,že máme na školách inteligentní ředitele a na radnicích a obcích vynikající a charakterní jedince,viď ŠPENDLÍKU.Tdo z Vás by si toto dovolil za éry komunistů-nikdo.ŠPENDLÍKU rubal bys v Jáchymově 16 hodin denně.Pokud tomu nevěříte,pak jste hlupáci ,kteří dosud nic neprožili.Je to ubohé od Vás a pokud to mají být před voliči pouhá gesta,tak Vás praštit přes ruce železnou tyčí.Ani já nesouhlasím s plným znění amnestie,ale tak jako vy se u nás nikdo nechová.Jste opravdu velkým vzorem mladé generaci.Nyní můžeme očekávat,kdy po Vašem vzoru začnou hořet i auta na parkovištích.FUJ INTELIGENTI !!!
    • Je to proklamace dobrá tak někam k pomníku,avšak obávám se,že takto předmět diskuze opravdu,ale opravdu nestojí.
  • Portréty poputujou do skladů a dítka klausiády budou očištěna.
  • Nechápu co se to tu vyjadřuje za lidi.Chtěl bych vidět ,který z těch ohromně statečných starostů nebo vzdělaných učitelů se zeptal svých spoluočanů popřípadě žáků jestli stím také souhlasí.Takhle mi to připadá jako akce silně pomatených jedinců s obrovským mindrákem.
  • pane Prdíku, Vy jste nějaký psychicky narušený jedinec, nebo pěkně nasr... jedinec. Vy jste opravdu nepochopil, že panu Klausovi už o lidi a tuto republiku nejde? To jste asi jeden z mála. Zkuste se uklidnit a potom pište. Věřím, že z Vás vypadne i rozumný názor.
    • Pane Jaráku, Vaše vysvětlení nepotřebuji, ani jsem je nedočetl do konce. Zuofalcům jako Vám psát názor je v tomto primitivním indickém davovém šílenství naprosto zbytečné.
      • ... můj překlep neřešte, o ten zde vůbec nejde
  • No to není řešení, řešení je veřejná poprava novodobého diktátora, jinak jen zloděje a vraha *16*
    • Pokračuj, anále, nikoho nezajímáš.
      • Tohle je šťavnatější než ty vaše výlevy
        http://www.novinky.cz/domaci/289708-klaus-kampan-proti-amnestii-je-utokem-proti-mne-nedam-se-zastrasit.html
  • za všech tříd, sami studenti ho srazili ze zdi a rozšlapali.
    • Davová psychóza se u primitivů projevuje nejrychleji.
      • Ty to přece musíš vědět!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit