Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je někdy až srandovní sledovat snahu některých redaktorů a médii, jak se pokoušejí vnucovat kde komu kde co. Jako teď např. co Klaus měl a co neměl. Kde berou novináři právo to takto posuzovat? Každý má jiný názor kde na co, proč by prezident měl myslet i mluvit jako MFdnes a její redaktor? Vytýkají mu přehnanou korektnost a přitom, kdyby byl nekorektní, nebo méně korektní, vytýkjali by mu to stejně. Holt, hlavně že mají o čem psát.
    • Ano, je to pravda. Novináři potřebují "trháky", aby někdo vůbec ty jejich "žblepty" kupoval,jinak budou brzy na podpoře v nezaměstnanosti a po 2 měsících zametat chodníky. Tak se to snaží nějak oddalovat . Tak plácají páté přes deváté a snaží se tvářit, že pobrali jedinečnou a neopakovatelnou světovou moudrost. Tak já víc k tomu nemám co dodat, noviny už několik let vůbec nekupuji a bulvár teprve ne. On to o novinářích dobře řekl ve své době Miloš Zeman, že na světě není nic staršího, než včerejší noviny... a měl pravdu !!!
  • Klaus je neskutečná mravní bída!!! Vzpomínám si,jak rušil RVHP a trhy na východě a za dveřmi už stálo Německo,Francie a další,aby na dlouhá desetiletí tyto uvolněné trhy obsadily... A teď by se tam rád dostával zpátky,tak je schopen všeho,tak jak je u něj zvykem. Klaus a jeho příznivci a myšlení jsou tragédií pro tento stát a v učebnicích dějepisu to bude doba mravního a ekonomického úpadku plus jeho podíl na rozpadu státu!
    • Mravní bída je jedna třetina našeho národa, která by volila estébáka a jeho stranu Babiš. Darebák a zloděj. Tak kdo je tady mravní bída.
      O RVHP pomlčte, protože nevíte "o co go".
      • A jak víte,že Babiše nevolí klausovci? Babiš je pro mě stejná volba jako Klaus!!!!!! Vy mi nebudete říkat o čem mám mluvit!!! RVHP a Klaus také jedno jest! A že Klaus s Dlouhým zlikvidoval,pod záminkou,že neplatí ,sovětské trhy snad nevíte jen vy !!! A vy můžete jít go,kam chcete třeba i Kikině do p....! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit