Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • popráškovat,srovnat se zemí,vyasfaltovat
  • Omlouvám jsem, štajgr mi furt říkal, že sem cyp, laguny mi zatemnily mozek. Už nebudu ty chujoviny psat.čest váš chachar z lagun
    • Ano,štajgr to trefil! Dobře ti poradil.Drž se toho!
  • Chtěl bych znát dva na sobě nezávislé ověřené zdroje této informace.
    • Lucie Bílá,Karel Gott!
  • Nedisponuje technikou? - Prý tamním politickým vězňům minulý týden slíbili, že když se prokopou až pod Pentagon, že už můžou zůstat v USA. Teď jsou někde severně od Honolulu.
  • Voni to tam propašujou v krabičkách od sardinek. *2* *1*
  • Pozitivní zpráva dne.KLDR se chová standartně, přesně tak jako demokratická amerika, když se ji nelíbily rakety na Kubě.Hwang said, "If the U.S. ever threatens our autonomy or existence, our military will launch nuclear warheads toward the headquarters of evil: the White House, the Pentagon, military bases in the Pacific Ocean and major U.S. cities."
  • Do útoku soudruzi !!!!!!!!!!!!! Jen ať američtí imperialisté, hrdlořezi a vrahové z wallstreetu poznají, jak chutná hněv pracujícího lidu!!!!!!!
  • Je mi to u pr.ele.
  • Pokud bude válečný štváč a mezinárodní zločinec Adolf Obama dále pokračovat
    v provokacích tak se dočká Ruského jaderného úderu. A Rusko na smazaní USA ze
    všech map rozhodně techniku má.

    v čem je USA lepší než KLDR? KLDR každý rok žebrá na Západě o jídlo zatímco
    produkuje raketky. Krachující USA je zase nucena žebrat o půjčky v Rudé Číně.
    To znamená že obě země jsou ve stejném postavení hospodářsky chcípajících žebráků.

    V KLDR není kapitalismus ani komunismus. Je to paskvil . dědičná monarchie s rudým nátěrem kde si vůdce hraje na Boha. Z tohoto pojetí by se Marx v hrobě obracel.
    • Hlavně se nechej včas vyšetřit.
      • Proč by se měl nechat vyšetřit? Bylo by lepší, kdybys mu vyvrátil alespoň jeden argument...
        • Jeden příklad, kolik má Korea nebo Kágébák letadlových lodí?
  • Je to šedesát jedna let co skončila válka v Koreji. Projděte si na netu jak se tam amici chovali !
    Kobercové nálety,chemické zbraně .To člověk nedovede pochopit co je to za bestie !!!
    http://euserver.parlamentnilisty.cz/Articles/1099-200-let-terorismu-usa-prehledny-seznam-vsech-americkych-valecnych-zlocinu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit