Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ano mi komunistyčtí spojenci držíme Kimovi palce aji ukazováčky aby ty jižní ymperyalisty pokomunistyčtil a aby býl pokoj. Čest!
    • Civic samozřejmě osobnosti Adam fastert servis lodě, konečně proč ne. P rr a tak dale. Hlavně dodržet pičny režim, převlada nazor ODS.
  • Mi komunisti pot vedením našeho Vůdce supersoudruha Putina se taky možeme naštvat a zlykvydujeme tůto plnetu že enom komunistu zustanou! čest! A potom si v klidu podójíme kozla a bude dobře!
    • bohužel soudruh super Putin je soudruh kapitalista a u nás jsou soudruzi z ODS,TOP09 a KSČM jeho prodloužená ruka. Oblbuj inteligentněji vemeno.
  • Kim si doma hraje na Boha a tak nechápe že svět se kolem něj točit nebude. Chtít
    zakazovat parodie je ubohost a známka despocie. Pamatuju jak se u nás po roce 90
    politická smetánka vztekala že TV dává gumáky - jejich loutky které si z nich dělají legraci.
    Kim se nad takovou hloupost nedokáže povznést protože jeho Božská rodinka se považuje
    za pupek světa.

    V KLDR vládne paskvil - dědičná monarchie která seohání komunismem. Marx - odpůrce
    kasárenského komunismu i monarchie by se z nich v hrobě obracel.
    • Jaké by bylo pozdvižení, kdyby Korejci natočili veselohru "ZE STROMU, AŽ DO BÍLÉHO DOMU."???
  • Držím soudruhům z KLDR palce! Jen ať američtí imperialisté poznají jak chutná hněv pracujicího lidu!!!!!!!!!
    • Myluju tě soudruhu. Dojdeš zase na schůzu? Vem aji tůl tvoju rozdavačku. Čest!
    • Ty musíš být dem@ent první třídy. A nezapomeň na ruský imperialisty, tam je také kapitalismus. Přál bych ti, abys v tom režimu žil a tleskal jako o život tomuto soudruhovi co mu přeskočilo.
    • v KLDR není pracujícího lidu, jsou tam jen živořící otroci šíleného vládce a režimu
    • Vsadím se že pracujícímu lidu všeho světa je úplně jedno zda ten film poběží nebo ne.
      Vzteká se jen narcistní prcek Kim velký Pupek. *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
    • Hmmm,KLDR nema co ztratit a ma atomovku *8* Jen aby kvuli nim nezacala predcasne celosvetova houbarska sezona *1* *1* NT
  • Koukam ze tech statu,kteri se boji USA po prusvihu na Ukrajine je cim dal tim mene. To jsem zvedav co udela USA aby demonstrovalo svou moc.
    • nepřipadá mi, že by prcek Putin byl ten kdo vyhrál. Nastrčená ruská loutka nevyšla.
    • nepřehánějte to rusofilní manipulátoři s tím naklikáváním, většinou je to mimo realitu, to vám nikdo nezbaští, alespoň v těchto končinách.
  • Provokatér Tečka s mnoha nicky, sám zaplňuje celou diskusi!
  • ..v Českým nebi by mu řekli "ty tajtrdlíku"
  • Jen by mě zajímalo, jak se k tomu dostali - vždyť internet a podobné je tam tvrdě cenzurován, a že by jim to tam chtěli uvést v kinech moc nepočítám...
  • bude to tvrdá a nemilosrdná odveta - přestanou jíst chleba z mezinárodní podpory a ostatní svět ztrestají po stranicku - protestní smrtí hladem, imperialistické stravy se nedotknou - je to komunista........a komediant
  • z toho kašpara jde strach asi jako z papírového tygra. Žije v uzavřeném prostoru kde nabyl pocitu, že je vládce vesmíru.
    • Týý brďo, vono se nejedná vo žádnou papírovou skládačku, ale vo realistyckou bombu s atomem a né jednu, ole!!! Nemaj sice palistické rachejtle, ále dyž to hoděj přes plot na sousedovic zahradu, tak sme všichni v kelu stejně! Začnou pomsty s dalšíma bombama, ryby budou svítit jak baterky, nebude co do huby, dzedzi bodou mít dvě hlavy a tři ruce a ten mrak a uprchlíci zaplavěj celej svět. Ty budeš muset taky do války a ani ta posilující voda ti nepomuže! Já bych si z toho pr.el nedělal, bejt tebou! Taky ti musím napsat, že když je někde bitka, tak si začnou vyřizovat účty ještě další země (Pákistán - Indie, Čína - Vietnam, Irák - Irán - Kurdistán a tak). My to tady v EU vodse.em taky, to se neboj....
      Nech je bejt na pokoji. Óba
      • Jak daleko vidíš, tak si blbej. Realistický.
        • ...že už ti narostla druhá hlava? Já tenkrát tvý mámě dobře radil aby do tý Hirošimy nejezdila. Teď se vytahuješ že máš dva mozky a seš proto chytrej jako dvouhlavý tele, to vod tebe není hezký.... Óba
          • Zato ty Kim Ir Sere perlíš jednu blbost za druhou. Ty máš jeden vepřový ovar a ještě dutý.
          • Dobrý demen@te, ale že ti to dá práci než tu píčovinu vybliješ. Tvůj Prtin

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit