Přejít na výpis diskuzí

Klinická smrt sociálních demokratů?

15.2.2018 10:53
Jaroslav Bican 18 příspěvků

Sociální demokraté před svým nedělním sjezdem mluví o tom, že se jejich strana nacházejí ve stadiu klinické smrti nebo že je třeba do ní vrátit život. ČSSD má přitom ve skutečnosti života na rozdávání. Potíž je v tom, do čeho vkládá svou energii.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Klinická smrt ještě jde to se můžete probrat, ale Šlouf už to má za sebou. Škoda dalšího komunisty. Včera jsem psal, že pomalu a jistě odcházejí a přesto jsem měl samé -. Pravda vyjde najevo soudruzi.
 • Každá skupina lidí je o lidech a ČSSD už téměř žádné důvěryhodné nemá.Žádný jedinec nezmění skupinové zájmy.Tato strana už je jen o korytech a demagogických žvástech.Z mého pohledu jsou zatím nereformatelní se stávajícím vedením.Nevolit a nechat jim pár let na vzpamatování.Chybí jim osobnosti.Navíc dluží všude kam se člověk podívá.At si zaplatí pohledávky,dají se dohromady.Snad si časem opět získají důvěru.Sobotka ji totálně pohřbil,nahrabal,znemožnil,zlikvidoval a odradil voliče a i přesto jej strana nebyla schopna odstavit.ČSSD už nemá s demokracii nic společného.Chovanec další darebák a takových je tam fůra.
 • http://www.protiproud.cz/politika/3632-knihkupec-odchazi-zavrela-se-nad-schulzem-voda-s-jednim-malirem-pokoju-snil-o-velkonemecke-evrope-prokoukli-ho-nakonec-i-jeho-socialiste-jeho-pad-je-pro-nas-skvela-zprava-mraz-ale-prichazi-z-berlina-dal.htm

  *6*
 • Hrobař Čssd Sobotka dílo dokonal,jedina možná živá voda (Zimola,Foldyna,Tejc),jinak to bude strana zombíků.
 • Nejsem socan, Ale - ČSSD patří na českou demokratickou politickou scénu ! Nehlásá nenávist k menšinám, že ji zničila spolu s ODS OPOZIČNÍ SMLOUVA, která vytvořila největší korupční prostředí, za to nemůže pan Sobotka, vládl slušně celé čtyři roky beze skandálů, že není někomu sympatický sice chápu, ale spíše oceňuji jeho pracovitost a slušnost. Viděl jsem jej osobně, jak se přišel poklonit do katedrály Sv. Víta zesnulému kardinálu Miroslavu Vlkovi jako jeden z mála politiků, děkuji mu také za to, že za Jeho vlády bylo v naší zemi bezpečno, byli a jsme jedna z nejbezpečnějších zemí světa, pane Okamůro vogo, nestrašte pořád ty vyděšené voliče a nehlásejte nenávist k menšinám. Děkuji. *4*
  • Ty musíš být jistě nejméně Sobotkův bratranec *1*
 • Soc.dem. žádná škoda nebude. Po celých 140 let jenom lidem škodila kde mohla.
  Tak např:
  V r. 1914 hlasovala v Říšské radě R-U pro válku.
  V r. 1921 vyprodukovala KSČ.
  V. r. 1948 zradila národ a spolčila se s komunisty, po únoru všici socdemáci vstoupili jako jeden muž do KSČ.
  Zašantročila za "babku" Bakalovi OKD s hornickými byty.
  Vyprodukovala Zemana, Sobotku, Paroubka, čistého Standu atd. *16* *16* *16*
  • To "atd." je mnohem více, než jsi vyjmenoval. Nereformovatelní s tím, co teď mají v čele.
 • Sociální demokracie už NEEXISTUJE. Jsou pouze 2 neslučitelné části a to SOCIÁLNÍ mající blíže ke komunistům a původním ideálům tradiční socdem a ona DEMOKRATICKÁ zmlsaná funkcemi a bývalou mocí tam nahoře patřící spíše do ODS a pravicových stran včetně TOP a pana Kalouska. Ono postačí si dobře všímat výroků jednotlivých politiků........
 • Jestli si nezvolí jako předsedu Zimolu, tak je vymalováno a socani, přestože tam mají pár slušných a solidních lidí, mimo jiné např. Jaroslav Foldyna, skončí v propadlišti dějin. Kdo by si to ještě nedávno pomyslel. Holt Sobotka je kabrňák.
 • loni ve sněmovně na pana Babiše. To si hráli tady vyhlášení gauneři na spravedlivě rozhořčené. A oni je lidičky prokoukli. Prokoukli Zubatou pleš která bojovala za morální čistotu - a přitom socanská smečka dluží např. stovky milionů za Lidový dům panu Judr. Altnerovi. Peněz se ani nedožil. A další veselé zlodějské kousky socanů.Takže hošani když vyfičíte nafurt, nikomu to vadit nebude. Ve stávajícím složení, jste odpadem.
 • Jsou plni života, stejně jako zelení, LEV21, ODA a jiní pod %-ní. *2* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit