Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Můj hlas, o kterém jsem se právě nyní rozhodl,už hnusáci podrazácký nikdy nedostanete!!! Vliv to sice má, asi jako myší hovna v kroupech,ale podrazáky prolhaný nenažraný dobytek už volit nebudu! Jste stejní hajzlové jako ODS.Vám totiž stačí k vládnutí 101 debilních poslanců a jste s těmi dobytky z povedené trojky přesvědčeni, že žijeme v demokraci,když ignorujete deset milionů obyvatel.Takovou totalitu a aroganci moci jsem si ani ve špatném snu nepředstavoval!Komunisti jsou proti vám trapní učedníci,že se nestydíte dobytkové!!!!!!!!!!Vy tak můžete žvanit o totalitě! Jsem děsně nasranej a naschvál půjdem celá naše parta volit komouše,horší to být nemúže!
  • Tak jaképak další nekompromisní požadavky hodné kompromisu VV zase vymyslí. No mají na to teď čas do června, takže to asi bude stát za to. Tahle splachovací parta je opravdu neuvěřitelně naivní když si myslí, že lidé do voleb zapomenou na jejich snahu udržet tuhle trapnou vládu a sebe s ní za každou cenu u moci.
  • Nechci vám radit, Jene11, ale obecně platí, že pokud jste na něčí straně v české politice a důvěřujete politikům - a zejména těm novým, křištálově čistým a "lepším", hraničí to vždycky (opakuju vždycky bez výjimek) s velkou naivitou. Proto je lépe nevěřit, býgt opatrný a nebýt pak zklamán... ale pořád je to lepší, než v případě těch, kteří věří stále a jejich guru jim veletoče a kotrmelce vždy vysvětlí. Těm není rady ani pomoci...
  • I když jsem VV nevolil a tušil o co tam jde, v téhle přestřelce jsem byl při nich. Měl jsem dojem, že nejdou jen za prachama a zakázkama, že mají chuť trochu pročistit vzduch. Kepak, ani náhodou. Budou při těch největších zvěrstvech, protilidových reformách, budou pro ně hlasovat. Boj proti korupci, rozpočtová odpovědnost, Řecko, to vše odnesl čas. Vzhůru a bagrovat! Mají spočítáno, že se jim ty tři roky vyplatí.
  • vv to cele posrala ted ji uveri jenom blazen.kdyz jde o penize jde moralka stranou.
  • Kde jsou dnes fanoušci VV a Johna s Bártou, ječící v minulých dnech o křištálech z Vv, udatně bojujících s kmotry ODS (a jak někteří pomatenější dodávali ODSČSSD)? *1* Proč už nadšeně nehýkáte, jak VV nemohou ustoupit a jak jsou zásadoví? *1*
  • Je to lepší,než tam pustit demokrady
    • Kam pustit? Největší demokradi jsou občanští demokradi - a ty Vv nejen do vlády pustila, ale drží je i sebe u koryt zuby nehty.
  • To je váš definitivní konec. Měli jste poslední možnost, aby jste nedopadli jako zelení.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit