Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • AŤ NECHAJÍ VLÁDNOUT SAMOTNÉHO HRABĚTE-KNÍŽETE!Ten stejně pořád chrápe a jak známo, kdo spí, tak neškodí!
  • Chudák "Bíďa", nemá to lehké, moc mu to předsedování nejde a navíc většina ministrů jsou amatéři, nebo zasloužilí dinosauři.Bude věru zajímavé, jak tato "bordelvláda"dopadne.V každém případě se zapíše do dějin jako"sdružení zoufalců, kteří všechno věděli, ale nic neuměli!"
  • zas nám chtěli vnutit něco,co vůbec není pravda,že... a najednou to tak nutný není.. zajímavý...
  • V Tuniku to zdražování nevydrželi a co mi ? Mi to vydržíme? nebo bude muset vláda odletět ???
  • V roce 38 se národ semkl a chlapi odhodlaně chtěli bránit naši zemi, to krásně Československo. Včera si povídali chlapi v hospodě, že kdyby dneska bylo třeba, tak že vojenskou knížku hodí do kotle a tenhle bordel a zloděje, to že určitě bránit nepůjdou .
    • Češi si neumí vládnout, vždy když jim byl svěřen majetek tak ho rozkradli k osobnímu obohacení. Tito lumpové co byli a jsou u moci v četně nejvyššího by se měli lidu zodpovídat za to k čemu tuto republiku dovedli.
      • chcete svým příspěvkem snad říci že jste se na rozkradení podílela? Asi ne že. Problém asi bude v tom konečně lidi začít dělit na špatné a dobré, špatným vyprášit kalhoty a pokud něco vzali co jim nepatří tak vysypat kapsy. Těm dobrým dát možnost posunout svět kousek dopředu ovšem před tím spravit zákony tak aby už tenhle marazmus skončil a nemohl se opakovat
  • Rozhádaná koalice, která drží pohromadě jedině proto, aby si udržely koryta. Ožebračují chudáky a bohatým dávají. Hodně lidí začíná procitat. Konečně!! Dneska se už na vládu nadává zcela veřejně. I ti, kdo tohle volil už ví, že to byl tragický omyl a podvod. Podvod byl i stav legislativní nouze. Jen arogance, podvody, korupce a neschopnost jsou vlastní naší vládě rozpočtové odpovědnosti, našim protikorupčníkům a odborníkům. Jak dlouho si tohle ještě necháme líbit ???!
  • Je to zralý na další pražskou defenestraci. Ale tu první, husitskou. Ne že budou padat do hnoje, ale hezky na vztyčený bodáky!!!!!!
  • teď ještě začít pořádně nadávat na těch 17.5%, když může být jinde 3.6 - 8% proč ne tady u nás??!!!
    • Ale jdi, šmolulo. Průšvih není výše té daně, ale jednotná sazba. Jsou prostě položky, kde je tak vysoká DPH naprosto zbytečná (např. léky (odkud nepoplyne víc peněz ani omylem, knihy, pod.) Tam je to kontrproduktivní. Byl jsi někdy v Dánsku. Víš, jak je tam draho? Tak se tam jed někdy podívat. Ale Dánové mají tak vysokou živ. úroven, že pro ně to není zas takový problém. Já osoběn se mít hůř nebudu, ale je mi líto nejen zdr.postižených, důchodců a chudších lidí, ale i podnikatelů, vydavatelů atd. Já myslím, že o tom moc nevíš.
    • Myslíte v absurdistánu, kde zloděj a korupčník dělá ministra a podobně?
  • Vy všichni co nadáváte na vládu jste hlupáci,nevíte o co běží,jste mektalové.
    • Ty budeš asi děsnej odborník na ekonomiku.Už jsi dokazal naplnit děravej hrnec?Ta díra je přímo uměrná zlodějnám politických stran bez rozdílu dresu,předraženým státním zakázkám, prohraným arbitrážím,bankovním podvodům a ekonomické kriminalitě všeho druhu a neschopností řádně vybírat daně.Nalitím peněz zvýšením DPH nic nenaplníš, protože ty peníze vytečou dírou,kterou jsem již popsal.Rozumná vláda,bude řešit únik peněz opatřeními,aby z té díry nic nevytékalo.Tato vláda nemá schopnosti tento problém řešit,protože by musela řešit korupci a tím zasahovat do vlastních řad.Proto budou všemožně strašit lidi virtualními nesmysli, co bude za padesát let,specialně pan KALOUSEK,který není schopný novinářům odpovědět,kolik se vlastně ušetří, po přijetí jejich opatření.Nevědí nic,proto se to neustále mění.Tato vláda je opravdu neschopná,akorát hlupáci to nechtějí přiznat a budou se jí zastávat až do jejího hořkého konce,což bude stát několik zbytečné prošustrovaných miliard.
    • Jane, nemůžu si pomoct, ale jste s prominutím modrej pták, nebo pěknej vůl...
    • Jo? Tak o co tedy jde? Podle mě je to tak, že už bylo všechno rozkradeno a jak sehnat další peníze na pakování. o nic jinýho nejde.
      • Milý Jene,
        opět jste nic nepochopil. Kdo v této chvíli není proti vládě, je buď spoluzloděj nebo blb. Záleží jen na Vás, kam se řadíte.
  • Lidi oni mají strach, bojí se a jen zkoušejí, co my mouřenínové vydržíme. Už dost bylo Nečasů a Kalousků. Je potřeba je nahrnout do Vltavy. Ale klíčema se to nepodaří.
    • Francouzkejma klíčema jo *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit