Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jk-venus

    datum: 2021-10-29,

    zemřeli celkem: 7,

    bez očkovaní: 3, bez očkovaní věk průměr: 63, dokončené očkovaní: 4, dokončené očkovaní věk průměr: 79,; 

    jip-celkem: 19, bez očkovaní: 10, bez očkovaní věk průměr: 68,; dokončené očkovaní: 9, dokončené očkovaní věk průměr: 73,;

    hospitalizovani-celkem : 165,

     bez očkovaní : 80, bez očkovaní věk průměr : 61,;  nedokončené očkovaní : 6, nedokončené očkovaní věk průměr : 66,;  dokončené očkovaní : 78, dokončené očkovaní věk průměr : 73,;  posilující dávka : 1,  posilující dávka věk průměr : 41;

    https://ockovani.opendatalab.cz/statistiky

  • KIMCID

    Nebyl tak náhodou Fiala, co měl nejvíc keců když ten tým ,byl devíti členný

    • Koaliční pětka hrabošů! Ještě ani nevládne a už hrabe! Žádné zmrazení platů  senátorů na pět let, v PS vytvoří co nejvíc koryt, asi přibude kvůli Bartošovi nové ministerstvo a ve všech resortech je nutné vytvořit co nejvíce trafik pro politiky,kteří se do PS nedostali. V čele hrabošů pak bude největší sobec a ekonomický analfabet (neví ani co je inflace a stagflace) Fiala. Navíc je zapotřebí mít co nejvíce odborných poradců jak říká Válek (já jsem jen politik), a proto jeho odborná skupina má mít cca 28 členů. Vše nasvědčuje tomu,že nás čeká otřesná doba!

  • Teprve začátek a už taká tlačenice u koryta. ...

  • To naopak za senátní termity nějaký Hilšer přednesl nyní svoje přáničko. Vyzval lidi aby se podepisovali k jeho rovné cestě na Hrad v r. 2023.

    Odmítám uvěřit že taková vtěrka vystudovala vysokou školu. Vtěrka jemu podobná se jmenovala nějaký Topolánek. Venkovský drban s nulovým myšlením. Ale obrovským sebevědomím.To když na svůj volební letáček už drze dopředu nechal tisknout  " PF ..... a všechny roky, kdy bude sedět na Hradě".

  • 28 členů, to je málo. Chtělo by to nové ministerstvo, ministrů má v záloze plno. 

  • V zájmu nás všech, očkovaných i neočkovaných. 

    Přeji jim, aby se odpovědnosti zhostili s úspěchem. Před volbami měli plnou pusu osvědčených řešení, tak teď mají možnost to ukázat. Mají možnost, budou mít moc, tak jen do toho. 

    Jen aby jim politici moc nepřekáželi. 

  • filala nic nezridi bde to hrusne nes jak byl babise !!!

  • KIMCID

    tak schválně jak zruší všechna opatření jak se vytahovali. Jak jim to vydrží dlouho :D

  • Hmmm, 28 členů. Na hov... Stejně se pojede furt ve stejných kolejích, podle instrukcí z globalistické chobotnice Aspen institut, jak je u nás zvykem již drahně let. Se stačí podívat na stránky Aspen institutu, kolik politiků a dalších českých elit je angažováno v této obskurní organizaci, napojené na americkou židomafii deep state, která financovala vývoj covidu v čínském Wuchanu a zároveň světu vnucuje drahé řešení v podobě experimentálních sraček, vydávaných za vakcíny. 

    • signalista

      A kvůli takovým jako jsi ty, musíme všichni nosit roušky, je to bezohlednost.

      • Ale vždyť ti nikdo nebrání nechat se vopíchat........pak budeš za vodou a budeš jen se škodolibou radostí sledovat, jak prý jsi imunní a koronoví zpochybňovači vymírají v krutých bolestech. Tak se raduj, ne...?  😉

        • Tady mluvíš o píchání, copak dělá tvoje stará u souseda?

          • Jaká stará? Já jsem gay......nepokoušej mne brouku, nebo se neudržím.....i ty jeden kanče.....že na tebe skočím.....😍

        • signalista

          Však jsem opíchaný, ale vadí mi neopíchaní, že kvůli jejich bezohlednosti vůči ostatním musím nosit náhubek. Není tedy proč se radovat.

          • nevím kam si opíchaný , ale náhubek nosíš proto aby se nákaza nešířila a je jedno jestli si očkovanec či ne , neb i když si očkovanec můžeš nákazu roznášet a tím že máš mírnější průběh dokonce nepozorovaně .😎😎😎

            (je vidno že modrá knížka od fajzru zase nabývá na ceně , jak za bolševika o vojně)

          • COŽE??? TA ZÁZRAČNÁ VAKCÍNA NEFUNGUJE???? Já myslel že má prý chránit před nákazou. Pokud tomu tak není, jaký má potom smysl? A úřadům ukaž že jsi očkovaný a držhubek nepotřebuješ.

            • signalista

              Úřady nařídily držhubek  pro všechny, nic jim nelze ukazovat, nikoho to nezajímá. A vakcína funguje celkem dobře, cestuji stále veřejnou dopravou po republice a OK.  

              • Reakce na příspěvek:

                Takže nám nepomůže ani neočkovat ani očkovat........😯 velký bratr chce abychom měli držhubek.......tady pomůže jedině Spartakovo povstání......SMRT OTROCTVÍ...AŤ ŽIJE SVOBODA.....

            • 😎teda na tý fotce signalisty vypadá že je králíček předávkovanej  fajzročkem😎

      • KIMCID

        Proč? 

  • tobro

    Jasné fakty proti pandemickému domčeku z kariet. Odborník bojuje za pravdu: Očkovaní stoja na nášľapnej míne... https://tinyurl.com/xujarf2k

    Originál: https://www.wochenblick.at/experte-kaempft-fuer-die-wahrheit-covid-geimpfte-stehen-auf-einer-tretmine/

    • Odborník? A tobě je-be?Celý svět nasadl nějakou lajnu.Samozřemě, že se najdou vypatlanci co zas vymýšlejí kraviny.Třeba  u nás před časem originálně bojovali hospodští. Velice účinně. Výkřiky "svobodu, svobodu". Nebo moc statečný byl poslanec Špína flákanec Volný. A právě tento všechen jmenovaný odpad II. kategorie zabírá lůžka v nemocnicích.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit