Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Druhé kolo 19% účast ve volbách 

    • I kdyby to bylo 5%. Štětináč a hrdina Tchaj wanu je u korýtka a o to šlo.

      Jeho paní na obrázku to evidentně vyděsilo. Kam zase táta o víkendu vyrazí? 

    • No a co jako.

      Bránil snad někdo vám osobně či komukoliv jinému v tom zvednout svůj líný zadek a jít to svému favoritovi "hodit"? No řekněme si to jasně - a hlavně česky (ne nějakou slovácko-českou Buréšovsko/bábišovskou kvičivou hatmatilkou) NEBRÁNIL.

      Tak teď Agroferřtácká kobliho chátro nefňukejte i když ve svému ublíženeckém, podlém, křiváckém furerovi máte "zářný" příklad, že Áňo.

      • Bránil, pane Nováku, bránil. Volit mezi Štětináčem a podržtaškou Babiše mohl jen člověk se silným žaludkem nebo chabým rozumem. Ale pokud postačuje k erekci plivanec na Babiše, tak dobrá. 

      • Já nevím s kým mluvíš ty  lejno ?Já nevolím ani  tvoji zldějskou ods, ani Ano ,ale libi se mě  jak tu prskaš bezmocí 🤣🤣🤣

  • Někam se "ztratil" můj příspěvek. To se někdy stane. Mimochodem se mi líbí vyděšený obličej té dámy u pana Vystrčila. nebojte se paní Vystrčilová, táta do práce nemusí, zase má na šest let vystaráno, na elektriku bude. 

  • Velice mne mrzí , že se ostatní neúčastnili, pak ten zbytek myslí , že jsou páni světa.

  • josef.chmela

    Do senátu volilo pouze necelých 20% naivních ovcí. Ale pro omezence z pětikolky je to většina. Co si stádo zvolilo, to má.

    • Totální de..lita koblížků a jim oddaných přizdísr..kých přisluhovačů se prostě nezapře, viď chmelíčku ty proruSSácká fil.o.

      • josef.chmela

        No, na světě už je to tak. Někdo umí počítat a myslí mu to. A někomu nebylo dáno, tak umí pouze sprostě nadávat. Je mně jasné, že je to dnes za vlády pětinesmyslu COOL. Ale to nebude trvat věčně.

        • Asi je nejlepší na slabomyslné a vulgární příspěvky páně Nováka nereagovat. Evidentně měl těžké dětství a nic než nadávky neslyšel. Bavit se s hlupákem znamená dostat se na jeho úroveň a tam to prohrajete, protože on je tam doma. A také to svědčí o úrovní statečných bojovníků dneška a zastánců jak Spolu a ANO. V tom si nemají moc co vyčítat. 

    • vanhorne

      Armada ANO nejak polevuje ve svem boji na zachranu demokracie. Nepomohly ani 2 listky v mnoha obalkach pro trestne stihanou babu a zadny listek pro protikandidata? Nejake to spiknuti a kampan, na ktere uz dlouhodobe poukazuje trestne stihany ex-PM asi opravdu existuje, proto ta porazka?

      • Jj - armáda ANO je zřejmě tak zvyklá podvádět, že jim dva lístky pro jejich kámošku a žádný pro protikandidáta, přišlo normální...

    • A 80% tupých ovcí bylo líných zvednout zadek a jít volit.

      • josef.chmela

        Ne, ne. 80% voličů je senát ukradený a zbytečný.

        • Už v antickém Řecku občané věděli co je to demokracie a jaké musí být způsoby její zachování. Ovšem jedinci s mozkem vymytým propagandou východostepních nájezdníků to nechápou, ti znají jenom sílu a když jim někdo dá "nažrat", tak se dobrovolně stanou jeho nevolníky nebo dokonce otroky.

          • V tom starém Římě bohužel neznali asi právo veta. Protože jak senat tak prezident se dá přehlasovat.Tak že obě instituce v ČR jsou naprosto k ničemu 😁

          • josef.chmela

            Tak nevím. Když neskáču jak vláda píská jsem podporovatel Ruska a ruský troll s vymytým mozkem. Ti,  co mají vymytý mozek pětikolkovou propagandou a nadávají kdekomu jsou demokraté. Opravdu logika dnešních mentálně opožděných demokratů.

            • Bingo

        • A s tím právě oni počítají, jak dlouho  bude trvat než to ostatní pochopí, nelze stát mimo!!! 

  • Výsledky voleb (pokud nejsou cinknuté) jsou výsledkem rozhodnutí většiny hlasujících a je potřeba je brát vážně a respektovat je.

    Češi jsou většinou šťastní, že platí násobky cen energií, Čechům se líbí, že zdražují potraviny nad únosnou mez, Češi si lebedí, že budou mít problémy vyjít s platem, Češi většinou stojí za tvářemi jako jsou Fiala, Stanjura, Jurečka a Pekarová.

    Nic na tom nemění ani protivládní demonstrace. Zastánci jiných názorů zůstali prostě doma. Podporovatelé výše zmíněného jsou disciplinovaní a věrní tomu "kartelu"(asi mají o co přijít a ten strach je silnější, než obava z budoucnosti) a tak vítězí. Častým motivem je jen zadostiučinění, že mohou plivnout na koblihu. Pokud tohle postačuje?

    Mohl bych zde užívat sprostá slova a zklamaně urážet, ale to není můj šálek čaje. Výsledky je třeba respektovat a brát v úvahu. Jen tak dál, vládo fialová, lidé Vám věří a podporují Vás. Tedy zatím většinově určitě. 

    • vanhorne

      Cinknout volby se snazil Buresuv spolek ANO, dvema listky v obalce pro trestne stihaneho kandidata a zadnym proti. 

      Umyslny trestny cin, nebo mala chybicka, dalo byse to nejak logicky vysvetlit?

      Cesi jsou vetsinou stastni....blablabla. Jinak zbytek EU si zije blahobytne a prosperuje. Ceny klesaji a problemy s platy zadne, ze? Jak na to kouka logika? 

    • podle výsledků  máte pravdu. Češi si nezaslouží svobodu a rozhodovat o své budoucnosti, neumí to vždy, najdou důvod , proč to nedělat!!!  Když se nechce , tak je to horší , než  kdyby to nešlo!! 

    • Jindřichu - je to pravda, výsledek voleb je třeba respektovat...

      Tak nač ta vaše ironie...?

      Jak se ukázalo  - Češi jsou šťastní, že dali jasně najevo, že nechtějí trestně stíhaného podvodníka a jeho bandu...

      A  - v Jihlavě se koblihami a gulášem nacpali, neplivali na ně, ale volili podle svého svědomí a ne podle počtu snědených koblih...

      • vanhorne

        👍

      • Já jen doufám, že většině lidí to štěstí dlouho vydrží, že si jím zatopí a najedí se z něho. A to nemyslím jako ironii. 

        • Tím chcete Jindřichu, říct, že kdyby vyhráli koblihářovi pohunci tak se naše ekonomika do druhého dne změní - ceny potravin, energii, benzínu ...atd...atd...půjdou zázračné strmě dolů...


          • Co jsem chtěl říct, to jsem řekl. Nevyhrála budoucnost, protože tu netvoří BOHUŽEL žádní slušní lidé, ale jen dvě větve mafie, jak SPOLU, tak ANO. Z toho si mám vybrat? 

            Mě prostě jenom nestačí plivat na Babiše, chtěl bych vidět někoho, komu půjde o lidi v této zemi, ne jen o prebendy do vlastní kapsy. A že to ODS umí, o tom nás přesvědčila několikrát a jede ve stejných kolejích s přisátými parazity. 

            Ale asi to bude složité vysvětlit lidem, který potupa Babiše (ne, že by si nezasloužil) stačí. 

      • 20%  nelze označit za všechny čechy. Pokud jsme v zastupitelné demokracii ,tak názor  (verdikt) musí být většinový s tolerancí menšin. Tady je vše naruby. menšina diktuje většině svůj názor. Opravdu tomu chcete říkat demo-kracie????

        • Já píšu o většině Čechů...?

  • Bohužel naše směřování do pr.... bude pokračovat 

    • josef.chmela

      Bohužel výsledky zářiových voleb (komunální a senátorské) stejně naše směřování změnit nemohly.

  • Tragédie jest dokonána. Vystrčil zosobňuje zlo v krystalické podobě. 

    • I takový nesmysl jako je tragéd Vystrčil potřebuje podporu voličů. A tu dostal. Síla médií je obrovská. Nakonec o nic lepší nebyla ani jeho protikandidátka. Ideologie a nenávist vítězí. 

      • Mimochodem za pohled stojí vyděšený pohled té paní vedle hrdiny z Tchaj wanu. Asi paní Vystrčilová. Nebojte se, všechno dobře dopadne vážená paní.

        Pan manžel zase nebude muset pracovat a na elektriku bude. 

  • kocourXL

    Nic na tom nemění, že za Babiše bylo líp.😀

    • vanhorne

      Jeste lip bylo kobliharum v dobe kdyz Bures slouzil u STB.

    • Jak komu. Nehledě na to, že to, co Bureš rozfofroval, to se teď musí ušetřit.

  • Tak jak vy kolaboranti ? smolík co 🤣

    Zapějte si ruskou hymnu, chyťte se za pinďoury a táhněte do řiti.

    • Hulvát zůstane hulvátem a primitiv primitivem. 

      Netuším, co si budete zpívat, za co se chytnete a kam potáhnete vy, a je mi to srdečně jedno. 

      Tyhle volby na pokraji zájmu nevyhrál nikdo, jen slušnost, jako obvykle, dostala na frak. 

    • On i Heyndrich  si sám nasazovat Českou korunu. 

    • josef.chmela

      Nebude trvat dlouho až ti rozhněvaný a do kouta zahnaný lid zakroutí krkem.

    • Typický profil zástupce vítězů voleb. Lepší charakteristiku by nikdo jiný nenapsal. 

  • TheGGG

    účast kolem 20 % jest důkazem že senát ta politická skládka prostě nikoho nezajímá... kavárna se navolila sama....

    • Nikdo nebránil oponentům vítězů těchto testovacích voleb jít k urnám. Plakat potom je kontraproduktivní.

      Prostě za pomoci médií vyhráli takoví Občané, Koloběžky a Antique. Blahopřeji. 

    • Při tak nízké volební účasti,pochybuji o regulérnosti senátních voleb.V zákoně by měla být stanoveno minimální hranice volební účasti.Jinak může dojít k manipulaci voleb

      a zvolen múže být kdokoliv.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit