Přejít na výpis diskuzí

Kočí by to sama nevymyslela. Věci, které jste u soudu s Bártou neslyšeli

17.4.2012 13:52
red 5 příspěvků

V pátek vynesený rozsudek nad Véčkaři Vítem Bártou a Jaroslavem Škárkou přinesl celou řadu nadšených komentářů, oslavujících průlom v zažitém pocitu, že „vysokému“ politikovi u soudu nic nehrozí. Očistíme-li ale realitu od radosti nad oním průlomem, pak podle mnohých zůstávají otazníky, které je třeba...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Z toho mě vyplívá,že Bárta je anděl,kterému je ubližováno.Jeho zjev tomu nasvědčuje !!Neznám politika,který by byl bezúhonný!!
 • Kočí je trubka a blbá blondýna. *11*
 • Že mě to nenapadlo, přece za to může Špidla a socani. ODS a a přivandrovalci od lidovců
  řídili Kočí! Žantovský má pravdu je třeba zavřít Špidlu a jeho papírky!Nebo socani, kteří kupovali hlasy pro presidenta a podpláceli přeběhlíky.Obludně posílali patrony a sledovali děti poslanců, nakonec se vyznamenali, když házeli vajíčka na ODS. Hlavně děti politiků.Jeden socan z olomouce nechal dokonce na volebních plakátech socanům udělat upíří oči.
  • Špidla a jeho papírky jsou odpudivé (stejně jako jednání ostatních - přeběhlíci atd.-
   Házet vajíčka na politiky je v demokracii legitimní, s tím musí ti, kdo do toho jdou počítat.
   Upíří oči a tykadla na volebních plakátech jsou v demokracii jakožto součást volebního boje vedeného voličem také naprosto legitimní.
   Langr je ho.oado.
   Celkově si socani s ODS nemají vůbec co vyčítat, v těch sviňárnách v zákulisí (rozdělení ekonomicky významných a výnosných postů) si rozumí a spolupracují až až (oposmlouva, magistrát v Praze, třeba).
   VV jenom projevili mně naprosto nepochopitelnou naivitu. Hlavně bárta, odborník přes odposlechy. Doma má rušičky a plány na ovládnutí české ekonomiky skrze loutkové divadlo VV si píše na papírky, které potom někdo někde vyštrachá.
   Kdyby se nejednalo o naši zemi, asi bych se po..ral smíchy.
   Tím nechci vzbudit dojem, že jsem pro převzetí moci komunisty - oni by totiž marx-leninské poučky oprašovat nemuseli, ti je mají pořád v krvi. S tím už se člověk musí narodit.
 • Mladá Fronta Dnes je veskrze proODSácká, takže již uř pár let nekupuji a web jsem si zakázal, nejen proto, ale proto, že se kdysi ze seriózního deníku, stal totální bulvár. *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit