Přejít na výpis diskuzí

Kohout na schůzce ministrů zahraničí: Věřím, že Ukrajina dostojí závazkům v oblasti lidských práv

5.12.2013 12:49
Lucie Hyblerová 7 příspěvků

Český ministr zahraničí Jan Kohout věří, že Ukrajina dostojí svým závazkům v oblasti lidských práv a svobod. Šéf české diplomacie to prohlásil v projevu na dvoudenní schůzce ministrů zahraničí Organizace pro bezpečnost a spolupráci v Evropě (OBSE), která dnes začala v Kyjevě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mně se na soudruhu Kohoutovi líbí ten správný optimismus. Patrně ho má ze svého působení v KSČ. Tam se také stále mluvilo o světlém zítřku.
  • Kapitalismu zvoní hrana, je to jen oprášený otrokářský systém, mírně vylepšený, nejdřív se sesype USA a pak to nabere dominový efekt.
  • Ať si na náměstí mrznou - ať si zvykají. Až budou jednou v EU a budou mít kapitalismus jaký je to u nás, tak tam skončí všichni nebo na ulicích a pod mosty.
    • Máte pod mostem PC ? Kapitalismus není ideální varianta ale pořád bez výhrady nejlepší ze všech možných .
  • Kde byl ten magor když policajti mlátili lidi v Ostravě ,Českých Budějovicích a dalších českých městech. To přece nebyla policie z Ukrajiny co mlátila naše lidi, ale česká policie,kterou si společnost hýčká, třeba výsluhovými důchody. Bijci ve čtyřicerti odchází do důchodu z větším výměrem než po 45 letech dřiny.
  • Kohoute, ty se starej raději aby v naší ČR nebyla korupce a dostoj závazkům vůči EU. Neodváděj pozornost jiným směrem! Jinak "Varúj dušu na doline".
    • Nejen Kohout. Všechna naše vrchnost má obrovské starosti o dodržování lidských práv všude ve světě, ale že u nás je dodržování těchto práv hluboko pod úrovní států které kritizují, to jim nevadí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit