Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ukliď se do garsonky Tečko. Tvé lži tady nikoho nezajímají, už si vážně trapný. *3*
  • Pamela
    Zlej Ruskej troll zase na Tiscali venčí jeho imaginárního kámoše Tečku.

    Ivane už neprudíš ale jenom nudíš
    • Vidíš, baderovče, typická ukázka náckovské taktiky. Když prohraje, tak zdrhá z boje na opačnou stranu zeměkoule a tam začne vyřvávat, jakej je borec a ředitel zeměkoule. *1* *1*
      • Pamela
        Já jsem demokratka Ivane. Jdi se už konečně léčit holkofobe

        Banderovce jsem v ČR ještě nepotkala. Zato komunistických kolaborantů ve službách
        Kremlu je tu bohužel pořád dost.
        • Jasně. Jako tví bráchové banderovci jsi demokratka a kloakální speleoložka eussa. Když chceš potkat banderovce, podívej se do zrcadla. *1*
          • Jsi pokrytec, pomelo. Chlubíš se náckovským obrázkem, kvokáš náckovský lži a přitom to odsuzuješ? Buď si vem prášek na hlavu nebo běž pomáhat na Donbas, oni si tam s tebou už poradí. Třeba některý z Němců nebo amíků z mezinárodní brigády ti pomůže od tvého utrpení. *1*
            • Pamela
              Problém je v tom že nic takového jsem nepsala.
              Skins se dělí na různé větve takže označovat je celkově za nacisty svědčí
              jen o tvé hlouposti. Třeba SHARP jsou proti nacismu.

              Jinak jsem holka tedy ta. Doplň si konečně vzdělání ju
            • Sám jsi psal, že je to neonáckovské hnutí. Běž se léééčit. *1*
            • Pamela
              Skins není nacistické hnutí Ivane. Takže zase lžeš a překrucuješ po komunisticku
              pravdu k nepoznání.
          • Pamela
            Až se naučíš respektovat i jiné než kremelské názory tak dej vědět ulhaný Ivane
            • Pamela
              Ubožáku. Jsem holka. Když ti to vadí jdi se léčit holkofobe Ivane.

              ty nesneseš jenom pravdu o totalitním SSSR a nyní Rusku.

              Já jsem odsoudila jak nacistické tak i sovětské zločince. Ty jedny odsuzuješ ale
              druhé podpioruješ pokŕrtče a lháři
            • Až se naučís psát něco jiného, než ty tvoje ssácké lži, tak dej vědět, ukvokaný pomelo.
  • Ale je fakt, že proti simonu tečkovi, co pravidelně dvacet a víckrát denně nadužívá kvokain, to jsou břídilové. *1* *1*
    • Pamela
      Když jsem tu začínala tvrdil jsi že Tečka je jako anonym.
      Už si v tom lhaní udělej konečně pořádek Ivane ju,

      Jsem holka tedy ta Simona. Pokud ti to vadí vyhledej odbornou psychologickou pomoc
      • Pamela
        Když řekneš A dodej také b Ivane.

        Kdyby vaše ruská strana nicky neustále nekradla neměnila bych je
        • Ty seš taky strana. Velká. *1*
      • Ty máš nicků víc, než na těle peří, ty kvokno. *1*
  • Aha, tak to vše vysvětluje. Žádní vědci, ale banda feťáků. *1* *1*
  • ahh tak to sedí sem si říkal, že normální člověk by totální bludy co Sigmund šířil do světa těžko splodil von to byl obyčejná sm@žka *16* *16* *16*
  • Pamela
    Ráda bych věděla jak to bylo se smrtí zpěváka Nirvány.
    Spáchal sebevraždu nebo byl zavražděn? Jeden muž tvrdil že si ho na vraždu najala
    manželka ale poté zemřel.

    Kurt Cobain bral drogy ale jedna analýza uváděla že ve stavu jakém byl by nebyl
    schopen provést sebevraždu zastřelením.
    • Teda já nevim, u vyšetřování sem nebyl, ale pamatuju, když x let zpátky kolovali po internetu autentický fotky z místa sebevraždy/vraždy....bylo to snad na rotten.com, rozzlobenimuzi.com....už nevím. Jedno je jisté - brokovnice z čelní blízkosti udělala svoje, netřeba popisovat, fantazii máte jistě dobrou.

      Takže za sebe říkám proč by to nezvládl.....dlouhodobě zavislý vydržeji "koňskou dávku" a stisknout spoušť u kalibru, kterej ti, i když ti sjetýmu ujede ruka, stejně ustřelí celou hlavu....neviděl bych v tom konspiraci, byl psychicky v prdeli....jako každá smažka, která frčí moc dlouho
      • Pamela
        OK. Díky.
  • Feťák - začátečník potřebuje denně na dávku tak tisícovku, dobře zajetej asi čtyři...kromě samozřejmě dalších, už minimalizovaných potřeb.

    A získává je za každou cenu.
    • Jo tak proto je Tečka furt mimo, ale US Embassy evidentně platí dobře, když je tady furt sjetej *15*
  • Takže vlastně závisláci jsou vědci a proto jim dávají nové stříkačky a nějakej ten oblbovák ani nevím jak se to všechno jmenuje.Mě říká moje doktorka,že jsem alkoholik,když si dám jedno pivo deně! Asi začnu čmárat nějakou studii o vlivu alkoholu .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit