Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • závidím tomu, kdo tuhle blbku dostane, tím nemyslím do pelechu *12*
    • Nejdriv do pelechu,pak rozslapat tu jeji S-M drzku!!! *6* *16* *12*
  • Politická prostitutka se vyzná, ne nadarmo se jmenuje píka. Toť obraz naší demokracie, kterou jsme si vyzvonili. Když mě vyhodili z práce za kritiku bolševiků, myslem jsem si, že jednou bude všechno jiné. Měl jsem pravdu, ale nemyslel jsem, že jednou budeme s vděkem na bolševika vzpomínat
    • ... není každý ve vzpomínání pí*a jako ty :))))
      • A ty nemáš mozek!!!! *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
    • také vzpomínám na to,jak jsem se měl za bolševíka dobře a co napachali dnešní koaliční strany a neschopná vláda.Dnes bojuje o nějaké resorty strana,kterou nikdo nevolil a nemá v parlamentu co dělat.Nezaměstnanost,drahota,poplatky za léky,lékaře,školné-to je vydobytek dnešní koalice a navíc špinavé kličky k navyšení jejich platů a bohaté odměny pro jejich zaměstnance.
      • Za bolševika kradl celý národ a nikde nic nechybělo, dnes kradou jen ti u koryt a na státní kase je to pěkně vidět. Asi to otcové synky dobře naučili. Až to přivedou do výkalů vyvolají válku, prasata sektářská - stranickomafiánská, už to mají připravené. Už se připravují Vondrovo nelidové armádní milice.
      • Na naší politické scéně jde vidět, že hold více kohoutů na jednom hnoji nedělá dobrotu... *7*
  • Hamty, hamty, ať mám víc než tamty!
    • ... póvl leze z děr :))))
      • A ty vylejzáš pokakaný z prdelky mocných.... *1* *1* *1* *1* *1*
  • To je ale k r á v a nebzká ! ! !
    • ... nebzni woe :))))
      • Je ty jseš ale magůrek!!!! *8*
  • Teď už se jen divím, že nenabídla tomu kašparovi i to, že stihne vykonávat kromě jiných i funkci hlavy státu.
    Kdyby mohla a bylo by to dobře placené, tak vleze třeba čertovi i do pr-ele!
    • ... aby lezla tobe :))))
      • Kuš lidská špíno!!! *2* *2* *2*
  • Ještě to nekomentoval kozomrd Pišta, co ty na to Pišto?
    • Kozomrd asi dostal sedativa a je utlumen, taky čekám, že se ozve superblb antiparoubek, to je taky sílá.
  • S tím souvisí i to, že by vedle své ministerské funkce ráda řídila vládní protikorupční agendu. „Dál bych vedla vládní výbor pro boj s korupcí. Rozhodně chci tuto práci dokončit, například zákon o úřednících či zákon o financování politických stran. Tuto agendu bych nerada někomu předávala,“ říká vicepremiérka. - no a já bych napsal, pokud mám strach, že mi na to přijdou, tak jsem v peake , neboli, v pořádné kundě, tedy, já to budu tak dlouho dělat, až smažu všechny stopy, no to je tedy vrchol, ..
  • I kdyby měla snad nějaké vědomosti o vedení MO, ale jak může dělat ministra obrany, když její manžel je cizinec? To zavání špionáží!
  • Dejte tam malovaný sáně ušetříte nemalé peníze.Tam není žádná odbornost ani inteligence žádoucí.Jestli umí zpívat,tak je na pravém místě
  • Já jsem pro,ale musí absolvovat několik misí v Iráku a Afganistánu, pak prosím.
    • Ano, a jak se vždy říkalo, s bodákem v prdeli.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit