Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nenasytná snad může být akorát v m r d á n í . Může dělat vojenskou matraci a ne ministra obrany. *2*
  • Ministra obrany musí dělat muž, který má být ve svém oboru odborníkem a profesionálem, prošel si alespon základním vojenským výcvikem a ne ženská toužící o další kariéře. Cožpak je peake jakýsi "shemale" ? *12* *16*
    • ... když sem může psát baba jako ty, tak o co jde?
      • Hele,neutrpěla tvoje ctěná matka trauma,když musela nosit ve svém těle plnejch devět měsíců takovej odpad??? *6* *6* *6*
      • Vsem se moc omluvam za to jakej jsem to imbecil, tata me prcal do analu kdyz jsem vyrustal tak se to na me podepsalo.Kdyz si rano nepriskrtim kulky ostnatym dratem tak blbnu.Moc se vsem omlouvam za vsechny me vysoce trapne komentare.Jsem BUZIK vysitej.Navic zaplacenej abych tady delal burice.
      • Buzerante. *12*
    • Politika na vedení MO nestačí, to by si měla tato kariérystická dámička uvědomit, jinak bude obrana státu v p r d e l i. *10* Nečas musí být naprostý blázen.
      • Nemá taky modrou.
        • Je to modrá m r d k a
          • ... a ty bezbarvá nula :))))
            • A ty jseš počmáranej blb... *1* *2* *15*
            • Antiiparoubku jseš jen ubohá bezvýznamná osoba a ještě k tomu zřejmě bukvice. *14*
        • Modřejší už je jen Vladimír Franz. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit