Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Někde jsem slyšel že jsme právní stát a v našem tzv.právním státě si nejsou schopni poradit se dvěma generály,chudáci občané,o které se media a instituce nestarají,kteří si musí vše vyboovat sami,to jsou hrdinové a generálové.Také by mně zajímaly ty metály,oni někde bojovali na misích nebo to mají za trávený čas na mísách.Dej bože lehko.
  • To je samej generál a plukovník, metálů mají jak od Stalingradu a přitom slouží za čtrnáct dnů týden. A pak se divíme.
  • Tož dajtě chlapům nože, "nech sa pobijů"! *1* *1*
  • 3 krát více jak policajtů na vymontování žárovky *1*
  • Diskuse zase žádná. Jen jeden smrad zlej Semjon troll a jeho virtuální armáda
    komunistických nicků. jura, solder, hrdina Putin, Rybanna, pusinka.
    Sám si píše. Sám si odpoví a sám si nakliká hromady bodů.
    Slušné lidi už z tiscali vyštval. Admine pěstuješ si hrobaře debaty na Tiscali.
    • ... tebe zjevně nevyštval :)))
  • Kolik blbů je potřeba na Tiscali? Jeden.Smrad Semjon co tu smrdí nonstop se svou partičkou virtuálních přátel: )))
  • Kolik šéfů je potřeba v Česku k řízení vězeňské služby?

    Asi tolik, jako policajtů k zašroubování jedné žárovky...
    • ... už ti bylo 8 let, srágoro?
  • Teď mi došlo co cenzor na Tiscali ?Doufám,že okamžitě zruší tento zavádějící článek pro nekompetentnost autora a pošle ho na odpočinek,protože je ještě unaven z nového roku a píše bludy.
    • ... buď klidný, většina věcí ti nedojde nikdy, srágoro, nikdy se nenaučíš ani psát :)))
      • ale dobře vyjebaná 3,14ča.
        • ... neberu ti tvé jednoduché vidění světa, nezáviď, že na mě nikdy nebudeš mít, sračko :)))
      • Dal jsem ti plus za konečně jednoduchou větu,protože někteří si pletou v článku jména ministrů vnitra a spravedlnosti.Bohužel za druhou glosu jsi dostal mínus,tak nezlob a mazej do školy .
        • ... neměř mě s hlupáky, čéče, má myšlenka se vždy (bez chyby) vejde do 1 řádku :)))
          • Proto to s tebou tak vypadá.Jednoduchá prostoduchá věta a závorky.Opravdu vrchol tvého IQ.
        • ... je milé, když posílá do školy nevzdělanec, který není sto napsat řádek bez chyby :)))
  • ... je zajímavé, kolik pitomců je sto zde plkat o čemkoli, čemu absolutně nerozumí :)))
  • Za komunistů novináře učili, že než o něčem budou psát, mají se s tím seznámit, přečíst si, co o tom napsali jiní, vyptat se účastníků a podobně. Dnes k absolvování VŠ - mediálních studií stačí, když je absolvent ochoten pomlouvat prezidenta (Zemana) a nemusí ani vědět, že ministr spravedlnosti nevelí policii a že existuje i ministerstvo vnitra, po které policie spadá.
    • ... kolik máš VŠ ty, pako?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit