Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bohudík, musím konstatovat že pan Erdogan a pan Putin jsou naši lidé.
  • https://www.youtube.com/watch?v=8PxH7M8uXnE

    https://www.youtube.com/watch?v=z60xvZuoa2M
  • zlatej Krym, letos jsem tam byl na dovolené a nedá se to s ničím jiným srovnat, prostě super
    • Tak to ještě ruští primáti nestačili všechno zničit a devastovat?
      Proč jsi tam nezůstal?
  • Simon Simonovic von Kretyno a pitomec pitomečků zde? *3*
    • ... 24 hodin denně :)))
      • ... nejsem ty, debílku, napiš něco o svém jiném programu, než se zde pořád ztrapňovat :)))
        • a co třeba tvůj program. Šmejdění v popelnicích, výběr kontejnerů a pak přesnidávka doma ve chlívku od zparchantělé matky.Všichni ti závidí!
    • Nonstop. *14*
  • ... s noblesou opouštím stoku pitomečků, tiscali je skvělý sociální ústav pro ubožáky :)))
    • řekl největší ubožák a looser na tiscali a šel si vyhoonit p é r o na dívčí záchodek
      • ... ale ty své zvyklosti blba už dávno představovat nepotřebuješ, zdegenerovaná trosko :)))
        • ale zdegenerovaný jsi přeci tady ty. Máš na to papír že tvoje matka tě vrhla do WC a ty jsi se přes to vrátil. Tak tady nelži páchnoucí chlíve.
  • Snažil jsem se o Československo. Nakonec se stalo kolonií CCCP.
    Můj soukmenovec Putin se snaží dostat to území zpět.
  • ... dokonalá ukázka, co zajímá primitivy, článek o Berdychovi žádného z nich, tak to je :)))
    • ... a vlastně, ať jde Berdych do prde.e :)))
      • ... jenom primitiv, když neví, co má vykoktat, používá slovo hlupáků "vlastně" :)))
        • ... jsem vlastně primitiv :)))
          • ... jistěže jsi, o tom se již nediskutuje, ty ubohý smradlavý zloději nicků bez fantazie :)))
            • ... no nejsem na svůj primitivismus zvyklý ale polepším se jako Sajmon Inkognito :)))
      • ... jsem celkem rád, že se ozval primitiv, který je evidentně v prde.i jako doma, tupče :)))
  • Severní, Střední, Jižní amrdólie, to je fuk, všude hlad a chaos a z toho vznikající násilí!!!


    DISGUST !!!
  • Kolonie mého soukmenovce Putina máme pod kontrolou!
    • ,,Stáváš se navždy zodpovědným za to, cos k sobě připoutal."
  • Autor článku absolvoval výměnný pobyt. To většina zastánců proimigrační politiky také. Psát o spoustě drobných incidentů, jako že se nic neděje, tak to mi přijde docela provokativní. Je to země zaslíbená drogán, homosexuálům a prostituci.
    Olympijský zahajovací program byl vrcholem licoměrnosti, kdy olympionici zachraňují deštný prales a vláda dává zemědělcům dotace, aby ho vykácely a dřevo odvezli za chybějící devizi do USA, kde si z něho stavějí domy ve střechách stromů a sruby a jiné hrůzy, které by nenapadly ani Rusáka.
    • Heil Putin!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit