Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pěkné foto,tak akorát do erotického časopisu.....samej P E N I S
  • kocourAmadeus
    Teď už vím jaký toaletní papír používá Kalousek. Zn. "Gazdík".
    • Mohl bys to upřesnit ??? Například jenom jazyk, nebo ještě jiné orgány ???
  • převlíkač kabátů a modrý patolízalský pisálek z MFDnes Komárek, co před nedávnem vychvaloval celá léta modrou mafii s voličem ODS Babišem, najednou kopou do svých oblíbenců. Co tak najednou? Mouřenín ODS vykonal špinavou práci s TOP09 a štafetu přebírá Babiš, proto to kopání (jen na oko).
  • Podle fotky to vypadá, že Kraďousek chce vylískat milého senilního Švancenegra.
    • No, ale proč je na té fotce s nimi Zavadil ??? On už vstoupil do TOP 09 ??? Ale to je jedno, stejně jsou odboráři tady na ho v no !!! Jen si dělníci platějí své vlastní zloděje !!!
      • Z tebe ty otazníky a vykřičníky padají jak z králíka bobky. Víc nic, jen ty bobky. *1*
        • Tak to jsem proti tobě outsider. Z tebe padjí cepy, že by nebyly potřeba kombajny...
  • Já myslím, že je to sprosťárna. On se mirda přece na tu funkci tak těšil! Třepal se na ni jako arcibiskup na prachy nebo estébák na protistátního živla! A taky s ní počítal, když už skončil jako ministr. A teď tohle: to mu poslanci neměli dělat. Pak kvůli němu švancy zapomíná, že jediný politik, který jednal s komunisty za topola o vládě, byl právě mirda. Inu, ta paměť už nějak neslouží.
  • Je opravdou pohromou jak vyleze z nory tady to NOTpako.Chátra doma v opovržení posměchu a útisku tady září svými výlevy blbosti.Těžký webový frajer.V životě nikdy by zlomek toho co tady napíše nevyslovil nahlas.To by stačil začátek věty .... a už by mu někdo solidárně podával ruku.Sevřenou v pěst.A už by kapalo z nosu a kapalo a kapalo ...
    • A navíc vyhrožuje fyzickým násilím. Tady ty stránky nemají admina, který by ho zablokoval? Ten parazit je tady od rána do večera. Může vůbec chodit do práce?
  • To co dělal Kalousek za celou svojí éru v politice by zasloužil zavřít do klece a vozit ho po republice. Potom na Štědrý den ho oběsit na vánočním stromku na Staromáku v Praze. Potom by byl opravdu k smíchu. Ato udělat nejenom s ním, ale se všemi pravičáky od ODS, TOP 09, LIDEM, US, po KDÚ-ČSL. Zabavit jim veškerý majetek i jejich příbuzným.
    Jen tak republika očištěná od těchto šmejdů, může nastartovat budovat šťastnější život všeho pracujícího lidu a inteligence.
    • Pepiku,asi si nak opomenul zastrelenyho soudruha z CSSD.
      Nebo je to tim,ze se jedna o odnoz KSC?
  • Vazeni komunisticti dobytkove,povle a luzo:
    Zde vychvalujete jisteho ''Vaseho'' pisatele,ktery krade cizi nicky,urazi pisatele s odlisnymi politickymi nazory (nadava jim do buzerantu),nezli mate nakopany do svych dutych hlav od predsedy Ulicniho Vyboru Vasi neomylne KSC.
    Tak by me zajimalo,kdyby se takto chovali zastanci demokracie.To by bylo revu!!!
    Jinak Vas mohu ubezpecit,ze tento Serwer je Italsky,a ne Sovetsky.Takze je naklonen spise proti Vasemu Stalinismu!
    • co tady bleješ estébáku, nemlž. Proč komouši z ODS pořád kecáte o komunistech, proč se nezabýváte dnešní dobou a tím co jste zkurvili a nakradli.
    • Ty sám jsi dobytek, lůza a póvl! Urážíš tady kdekoho a to nejenom do "buzerantů"!
      Jsem přesvědčen že to v hlavě nemáš v pořádku a navíc jsi agresivní! Jelikož jsi tu denodenně od rána do večera na všech diskusích, odhaduji tě na invalidu (vozíčkáře), kterého někdo zneužil pro psaní provokací! Lze poznat, že při své primitivnosti vidíš pouze černobíle a jednosměrně. Nedá se s tebou nic dělat (diskutovat už vůbecne), zbývá proto jedinné: NEREAGOVAT NA TEBE !
      • To vis ze jo ty zamrdanej beznicku!
        Komunisticka sp[ino!!!
    • zdechni ty jen donosenej potrate
      • Komunista s pravdivym nickem napsal-cituji:
        Donosenej potrat.....
        Co tomu soudruzi reknete? *3*
        • Nekdo tomu komunistickymu debilovi dal minimalne jeden + bodik,za jeho 'inteligentni' prispevek.
          Z jakehopak to duvodu? *1* *1* *1*
          • P.S.
            Pocitam,ze si jeden bodik dal sam.Ale ktery 'INTELIGENT' mu dal ten druhy bodik? *8*
  • Ten snímek mě říká,že hlupák ten,kdo odbory platí jen.Zavadil si domlouvá,kdy pujdou zase na pivo.Ovčané bděte a neblbněte.!!!
    • přejmenuj se na Kalouska, Husa si do svý sprostý huby neber.
    • Chytrej kulak poučuje ostatní. No to mě podržte.
  • Gazdík by nezvolení místopředsedou sněmovny za tragédii nepovažoval

    Pozici šéfa poslaneckého klubu tedy vyměnil za nejisté zvolení místopředsedou sněmovny. „Já nejsem v Poslanecké sněmovně proto, abych sbíral funkce. Já jsem tam proto, abych tam v tomto volebním období prosadil některé konkrétní věci
    xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

    ....živě si dovedu představit,jaké věci by tam prosazoval(církevní restituce,poplatky všude ve zdravotnitví,zdanění všech důchodů,zvýšení daní,ještě větší bídu pro chudé adt. adt.)........

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit