Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Komárek byl také jeden z těch,který pomáhal udělat z obyčejného českého blba,blba ještě většího, než byl původně.Komárek už měl mnoho roků makat ,v pracovních táborech,až by se mu od zadku kouřilo.Aby pomohl odčinit škody které této zemi nadělal.
  • ZA Komárka bude koruna jako marka.
  • Kecal by měl svůj důchod rozdat lidem co pracovali a inflace je zrujnovala 18 kč = marka. Ona ta instituce to má nějaké popletené do dneška místo aby elektroicky soustředili informace ostatních úřadů tak tisknou sčítání lidu ?
  • Komárek, to je ten pán co v r. 1990 sliboval marku za tři koruny, čiíli euro za šest? Takových chytráků jsme měli tucty a tenhle navíc "radil" Fidelovi a Kuba podle toho i dopadla. Komárek je prostě jen kecálek...
  • Češi rádi polykají návnadu i s navijákem.Nemluvě o 89,naposledy tu s Řeckem.Teď opatrně zdvihají hlavičky a rozhlíží se po někom,jak je jejich zvykem,kdo by jim tu návnadu z krku vytáhnul.A jak tu hlavičku trochu vystrčí,už jim tam zase nějakou tu návnadu někdo strčí. *3*
  • Tentokrát jsou lidé hodně naštvaní a jde jim o všechno. Aby nemohli mít děti z důvodu, že je neuživí, tak to už je vrchol. Já kdybych byl mladý, tak v této zemi nejsem ani minutu. Za stejnou práci venku budu mít alespoň pětinásobek a budeme tram slušně žít. Tady živoříme.
    • >>> Já kdybych byl mladý, tak v této zemi nejsem ani minutu. <<<
      Jako mladý bych určitě nekecal a něco dělal pro změnu tohoto systému.
      Jako starý jsem rád, že nás osvobodila Rudá armáda a nechcípl jsem někde podle hitlerovského plánu. Makal jsem, vydělal jsem, měl jsem vše a mám vše co potřebuji, slušný důchod o který se mne tento systém pokouší obrat a to tím způsobem, že všechno zdražuje a důchody v poslední době chce snižovat ve prospěch novodůchodců s vysokými platy. To nelze dělat zpětně, protože se tím deformuje relace původního výpočtu důchodů, kdy odměna byla podle podle množství a kvality odvedené práce.
    • Pětinásobek? Tak to zkus i se svými kamarády. Takových řečí partiček z hospod jsme tu měli...
  • ... odbory dříve plnily funkci sociální, protože na to měly, aby pomáhaly pracujícím v tíživých situacích. V podstatě neměly proti čemu bojovat, protože všichni měli práci a dokonce museli pracovat i ti kteří dnes pobírají sociální dávky protože pracovat nemusí. Byla kategorizace pracovních činností a neplatily se nesmyslné odměny za nicnedělání ... odměna byla za množství a jakost vykonané práce ... a v tom je rozdíl, který nynější odboráři už neumějí a ani nechtějí pochopit ... *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit