Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už ten název Neziskovky vypovídá vśe.
    Zadarmo ani kuře nehrabe! Tak jako kdysi,tak jako dnes,tak i v budoucnu.
  • Vzorek respondentů musel být jaksi nevydařený, když soudům důvěřuje tak významné procento občanů. Praxe ukazuje, že tomu tak nemůže být. Opravdu nevhodný vzorek.
  • Mi máme nějakou armádu, co to autor mele za hlouposti.Tady je víc generálů jak vojáků
  • se vyprofilovali křiváci socani. Prý by v nové vládě chtěli ministerstvo vnitra! Banda nevěrohodných podvraťáků by chtěla po tom podivném komediantovi z rychlokurzu v Plzni nového policejního šerifa.Aby zas kuli pikle? Si jako mysleli že smradlavá pidistrana tam jako zůstane nafurt?
  • Tak nevím,kam CVVM na ty výzkumy chodí?Já věřím pouze záchrance a hasičům ty to musí odmakat .Ostatní jsou pouze náplavy.
    • Nechodí nikam,hážou kostkou.
  • Já věřím hlavně panu prezidentovi Zemanovi a panu Ovčáčkovi. A pak ještě tomu pánovi, co nám na autokarovém výletu prodal hrnce.
    • vanhorne
      "na autokarovém výletu prodal hrnce."
      Sousedka tam take byla a koupila.Chlubila se kolik pry usetri elktriny.Staci privest hrnec do varu, vypnout plyn nebo proud a hrnec bude varit jeste hodinu na studene plotne. No nekup neco takoveho, jenom blazen by to nekoupil. Ted chudak vari dal po starem zpusobu a ve starych hrncich tak, jak ji to naucila babicka.
      • ObcanHaveI
        Buď se nauč česky, nebo táhni doprdele ty zmetku, NIKDO tu není zvědavej na tvý kokotiny ty emigrantskej xichte
        • vanhorne
          "ty emigrantskej xichte"
          Ty czeskey xichte uklidni se, nikdo te nenuti obdivovat muj emigrantskey gesicht, radeji si uzij hezky weekend.
    • vanhorne
      "Já věřím hlavně panu prezidentovi Zemanovi"
      Ja jsem mu nikdy neveril, ale kdyz HRM nedavno prohlasila, ze by dala polovinu kralovstvi za Zemana a zbyvajici 2/4 za Ovcacka a Mynare, tak ted verim vsem trem.
    • Mám tu samou zkušenost, zeman, ovčáček a ten pán.
      • :-)
        Obávám se, že házíte perly sviním....
      • sis rozuměla že Lívie? Zloději musí táhnout spolu. Nechybí ti tantiémy z dozorčí rady ČEZu?
    • ale už koukej běžet zpět na pokoj. To vy tam v Bohnicích v ústavu máte přístup ke klávesám? To se bude ta maminka v bílem kabátku moc a moc zlobit. Uvidíš že ti nechá přes noc pochcané plínečky.
  • já například televizi rozhlasu a tisku bezvýhradně věřím. Například předpověď počasí a hlášení přesného času si nenechám nikdy ujít..... *6*
  • omyl nejlepe si vedou hasiči a záchranka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit