Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nebude stačí,když k volbám půjdou občané a přeškrtají kandidátku a dají tam třeba Okamuru,Švejnara,Bobošíkovou,France a je vymalováno.Přeci tahle svoloč s námi nemůže do nekonečna mávat.Ale to musíte k volbám a takto to udělat.Ten zákon je otřesný.A perličku v Rakousku jsou komunisti a mají velkou radost jak to dopadlo u nás.A kde jsme my a kde Rakousko.
  • Soutěž o největšího blba v diskusi na Tiscali vyhrál suverénně Pišta Žiga, těsně sledován "JUDr".Vlkem, oba obdrží oslí řád prvního stupně, gratulujeme!!
  • Dědkové patří k pivu pokecat a neotravovat mladé lidi.
  • Klaus zjevně tlačí na to, aby byl zvolený jeho kamarád a opičí smluvník. Klaus za pomoci svých kmotrů potom vleze do ODS. Zeman ho pověří sestavením vlády, což udělá díky zákulisním intrikám se Klaus stane premiérem. A po pěti letech si to prohodí. A aby to měli jisté, poskytne jim Putin "bratrskou pomoc". Pak budou oba oposmluvníci usilovat o vystoupení naší země z EU a z NATO a když se to podaří, tak Putin vezme do CCCP. Ale to nebude zadarmo, zato budeme muset Putinovi hodně zaplatit.
  • Všechno řídí latentně Klaus,zase bude po jeho. *16*
  • Chlapče, tak to se pleteš, omlouvám se, pokud jsem tě urazil a nebo někoho z příbuzných, rodiny, ale věř, že komouš jsem nikdy nebyl a co komouši mi udělali, tak by ses divil, takže, vše dobré, přeji krásný večer.
  • Ať žije Podlaha, všech blbů král!
  • Podlaha, Podlaha, kdybys nebyl komouš, bylo by mi tě líto.
  • To vidím na tobě, jaký seš chudák, trvalo ti to 9 minut, než si našel odpověď, já ti odpovím hned, jsem podlaha, špinavá, ale z kvalitního dřeba troglodite.
  • jsi jen špinavá podlaha *12*
  • Ne, o tvé.
  • to mluvíš o své matce *3*
  • pěkné *2*
    mám dotaz: kdo je ten Čech? *3*
  • Máte tam drobnou chybu. Těch Židů se sejde 7 až 8, 1 Čech, - Japanomoravák a Avatar z Jeruzaléma. Vyhodí Čecha, Japanomoraváka a jednoho ze Židů. Soros rozhodl, že vítězem presidentských voleb v Čechách bude Fischer. To jsou presidentské volby v Čechách... *12* *12* *12* *16*
  • A jestli pak víš proč, protože jsi trotl a matka tvá je zkurvyděvka.
  • Mluv za sebe a hodně nahlas, je tě z té p r d e l e špatně slyšet!
  • Sejde se Čech, Žid, Japonec,Avatar a několik komunistů ... to není vtip
    ... to byly zahájeny volby presidenta v Čechách.
  • Viděl jsem hodně, ale takové dva pitomce na kandidátce na prezidenta, no, Český lve vstávej a trhej, jsme dost v p r d e l i.
  • Hezká fotka,na pivo s Kadlem !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit