Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Se sovětským svazem - přišla bída na zem !
  • Promarněná neutralita.Pokud chce někdo na mise jako žoldák ,souhlas,ale na vlastní náklady a nebrečet,když se vrátí v alobalu.Voják je na obranu vlastní země a ne žoldák.To potom chápu,ale ne jako příslušník za zájmy někoho jiného a náklady státu.
    • Na toto téma jsem už "kritiku" u "anonyma" odpověděl.Jsme členy NATO,ne spolku baráčníků.
  • Parlament konstatuje, že Komunistická strana Československa, její vedení i členové jsou odpovědni za způsob vlády v naší zemi v letech 1948 - 1989, a to zejména za programové ničení tradičních hodnot evropské civilizace, za vědomé porušování lidských práv a svobod, za morální a hospodářský úpadek provázený justičními zločiny a terorem proti nositelům odlišných názorů, nahrazením fungujícího tržního hospodářství direktivním řízením, destrukcí tradičních principů vlastnického práva, zneužíváním výchovy, vzdělávání, vědy a kultury k politickým a ideologickým účelům, bezohledným ničením přírody, a prohlašuje, že ve své další činnosti bude vycházet z tohoto zákona.
    (Zákon č. 198/1993 Sb.O PROTIPRÁVNOSTI KOMUNISTICKÉHO REŽIMU A O ODPORU PROTI NĚMU)
    • Chlapče "Hmm",Vy si pletete KSČ s KSČM.Probuďte se!
    • Nech se vyfotit s tím slintem ty omezený kopírovači.
    • Zákon 198 ! Mocenská vůle povýšená na zákon. To už tady stokrát bylo. 2018 minus 1993 rovná se 25 let to platí. Jaký byl dosud výsledek aplikace tohoto zákona? Hora porodila myš! Že by důkazní nouze? Čtvrt století ? *6*
  • vykašlete se na Jégla, nečtěte to a nekomentujte, on se utluče sám.
    • Pokud na Jégla argumentačně máte,smysluplně mu odpovězte.Nepindejte o kašlání a samoutlučenosti.Máte na to?
  • Ten Jégl se už z té své smradlavé novinářské žumpy nevyhrabe.
    • Odpověď najdete u "šviháka".Potřeste si rukou.
  • Jaká ironie....30 let po převratu, pouze komunisté mají zdravý rozum....
    • Nemají,destruují naše členství v NATO.Chceme ochranu NATO,nebo "zdravý rozum" kom unistů.Já jsem si vybral,jakpa budou reagovat ostatní?
      • Prý "ochrana NATO" *1* *2* *15* všechno mne od smíchu bolí......odkdy teror chrání? Jo pardon, to je ta "ochrana" jako když například Mafie obchází v Neapoli krámky a vybírá od obchodníků výpalné "za ochranu" že prý se jim pak nic nestane. No a když obchodník nezaplatí, tak v lepším případě mu krámek shoří a v horším najdou obchodníka s nožem v zádech.
  • milanv
    Prostě kdo mise podporuje tak bych je tam poslal na vlastní náklady.
    • Až Vám IS bude řvát pod okny,změníte názor.Pak už nepůjde o peníze,lakomče.
  • To je správné, pidistrana bude rozhodovat.
    • Doporučte jiné řešení.Že jakoby ODS řekla "my do toho jdem?".Vzpamatujte se.
      • Kdyby zeman nejmenoval bureše, nebo bureš sám odstoupil, vláda by byla hned.
        • Babiš byl zvolen největším počtem hlasů tak si čtyři roky může dělat co chce. Nelíbí? Nadávejte sami sobě......Vy jste ten systém chtěli....je nesmyslný, nedemokratický, nespravedlivý, nemorální a nefunkční ale vy jste si ho bez svolení lidí vydupali ze země a vnutili ho napůl podvodem a napůl násilím, TAK HO MÁTE....
          • volil jste stranu ANO nebo jen bureše?
            pokud jen bureše, tak diktatura jednoho člověka tady již byla
            • to byla jediná možnost, kterou mi vaše stranicko-sektářská mafie dovolila jako rozumnou a přijatelnou v téhle zlodějské žumpě. Mám plné zuby diktatury vašich sekt a proto na protest proti vám volila i většina lidí Babiše.
    • top starostové socani lidovci nemají žádnou moc, jsou rádi že prolezli s odřenýma ušima.....jen odeeska chytla trochu větší druhý dech po předešlém propadu....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit