Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nějaké to slovíčko pro to najdou. jedni i druzí. Hlavně aby hezky vypadalo v novinách. 

  • Ubožáku. Dnes každej ví, že i podle Sibylly svět ovládnou asiaté. A to Rus dobře ví a proto jedná jak jedná.

  • A dnes do Bruselu a New Yorku.

  • To, že napsal historické skutečnosti? Těžko se to čte viďte? Je z toho jednomu těžko na duši. A tolik jste tomu věřili...

  • Netuším, čím jsem si zasloužil oslovení "nicka." Budiž, už mi říkali i hůř. 😛

    Opomněl jste jedno písmenko - jen strach z Ruska drží svět na uzdě.

    Pod kterou lokální válkou od roku 1960 nejsou podepsaní U.S.A? Tak a teď hooooodně vzpomínejte. 


  • V klidu, neberu.

    Asi jsem nežil v padesátých letech, to jsem ještě ani z daleka nebyl v plánu. Jak o té době rádi a často píše Občan a Vy. Asi budete pánové vysoce seniorního věku. 

    Když jsem dorůstal a bral rozum, tak už jsem před žádnými komundíry panáčkovat nemusel. Ono jich zase tolik v Heidelbergu nebylo. 

  • Koho asi....??? 🙂 Těch bl..ečků z FEDu a jejich zdejších zaplacených podržtašek.....http://meteleskublesku.cz/media/24/snd/09.mp3

  • Tak si to tak neber a vzpomeň si jak jsi panáčkoval před komundíry do roku 1989.
  • Bez USA a NATO by světem dávno lomcovaly lokální války a možná by došlo i na světovou.Jen strach Ruska z těchto mocných uskupení ho drží na uzdě.

    Vážená nicko "jindrich2309":Připojení Krymu k Rusku je téměř legální,protože v souladu s krymskou ústavou o tom rozhodli sami občané v referendu.Už ale pod bajonety.To je ta vada na kráse.

  • KIMCID

    Čí jsi agent ty?

  • KIMCID

    Nerozporuji.

  • Bohužel vzhledem k současnémá stavu - viz ti dva komouš. grázlové zeMAN a babiš musím v tomto souhlasit.

  • Ty máš opravdu kvalitně v té rudo-bolševické makovici vymeteno.

  •  Putlerův agent tovarišč xxdef je tady aktivní. 😛

  • Nesnaž se. Hlupákovi nevysvětlíš že je hlupák.....to je jako bys slepému vysvětloval co to jsou barvy....slepý zná jen černou....

  • Vážený nicku rich: jsem si toho vědom. Agresi Ruska v případě Krymu by obhajoval asi jen člověk prostý ducha.

    Stejně tak ale takový jedinec může nevidět "válečné choutky" na straně USA, či NATO.

    Nežijete v reálném světě? nebo to jenom nechcete vědět? 

  • Tak to je zase přihlouplá pruhovaná agitka. 

    Vždycky nazvete bolševikem toho, kdo má jiný názor nebo kdo si ho vůbec dovolí mít.

    Není náhodou právě tohle znakem bolševického myšlení? 

  • Blahoslavení chudí duchem.....🙂 no ale každá troska chce žít....tak žij...

  • je to klasika hitlerovci proti rusku ,stejně jako před druhou světovou válkou,stejně jako hitler dnes usa=hitler a nato poskakují a nacvičují útoky na rusko v pobaltí každý rok, 

    hybridní válku vedou novináři proti nám, placeni cia, za vyvolávání nenávisti vedoucí k válkám ,bych vás novináře soudil jako válečné zločince 

  • International Visitors Leadership ..USA vyrábí špiony,záškodníky z vlastizrádců ..novináři, neziskovky, čt, mafra,respekt,politici http://www.novarepublika.cz/2018/02/tajny-americky-vladni-program-pro_15.html

    Tajný americký vládní program pro výchovu budoucích proamerických kádrů...International Visitors Leadership...CIA školí a verbuje soudce,a státní zástupce desítek zemí Světa v ČR,justici nelze věřit 

    http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Stepan-Kotrba-doplnuje-Topolanka-CIA-nema-v-Praze-cedulku-na-dverich-436521

    . První z výukových tréninků trénoval české soudce. Věnoval se tématu „Soudnictví v demokratické společnosti“, oficiálně ho zahájil 24. května 2000 americký velvyslanec v České republice John Shattuck

    PR neboli propaganda byla vynalezena v USA . E.L. Bernays, otec zakladatel současného public relations, v úvodu svojí knihy Propaganda (1928) píše: „Vědomá a inteligentní manipulace názorů, organizovaných zvyků veřejné masy je významnou součástí fungování demokratické společnosti. Ti, kdo ovládají tyto ,neviditelné‘ společenské mechanismy, zakládají skrytou vládu, která je skutečnou vládnoucí silou naší země.“ fašismus USA to je nepřetržitá propaganda lží ,všechna masmedia mainstreamu  v eu jsou v rukou proamerických loutek

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit