Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak by se to mohlo jmenovat Den boje studentů proti omezování svobody nacisty a komunisty, když jim teda jde jen o to, aby se to nebralo studentům.
  • Tady je vidět jací jsou z KDU ČSL zmr.... v čele s panem Hermanem, jako duchovní by měl držet hubu protože ten zmr..... ani nenasadil svůj život ani nějak nebyl zvlášť postižen a je mu zřejmě celkem jedno, že student Opletal a další položili svůj život za demokracii. Pan Herman je hajz........ nasadil leda tak hov..... a umí litovat jen sám sebe a hovořit jen sám o sobě. Kdyby
    žil a byl by dospělý za Hitlera domnívám se, že tento rádoby duchovní by byl pěkný práskač Gestapu. *16* *16* *16* *12* *12* *12*
  • Nebyl jsem komunista,naopak,měl jsem v posudku červený vykřičník.Na př.na byt jsem čekal 17 let a pak jsem ho musel koupit,po vstupu do družstva.Pro chápavýho,kde jsou peníze z předlistopadových účtů??Kdo je po revoluci rozkradl?Neříkejte že zde peníze nebyly.To jen komunystičtí přátelé našeho osvoboditele a darebáka,prvního presidenta si namastili kapsy.Tito lum..vé nám vládnou dodnes tváříc se že jsme v demokracii.Je zajímavé že se jim nelíbí název 17 listopad-den studenstva,když se jím zaštíťovali po revoluci a prohlašovali, že to byl boj studenstva.Nějaké lustrace nás nespasí.Ti,kdo vládnou jsou podle papírů již dávno čistí jako lilie.Den studenstva byl na počest padlých postřílených za protektorátu Němci.To se teď nenosí. *16* *16* *13* *10*
    • No ano , peníze tady opravdu nebyly . Kdyby byly ,tak by komunisté tak ochotně a radostně nepředali odovědnost za vyrabovanou zem někomu jinému . Tedy pokud nepočítáte ty směšné papírky s nápisem Kčs za které se nedalo nikde nic koupit a ani v SSSR je nebrali a požadovali platby v devizách .
      • Máš to silně pomatené.ČSB měla podložené peníze zlatem a ostatními aktivy ČSB a dnes je má podložené tak max. .ovnem.To za prvé.Za druhé s.Tošovský prodal část zlatých cihel za velice nevýhodný kurz.V SSSR požadovaly devizi od vyspělých států jako byla NDR,ČSSR,Maďarsko na pomoc rozvojovým zemím.Tam byl zakopaný pes,proto ta regulace cestování do zahraničí.Další ránu koruně dal p.Klaus z Prognostického ústavu s géniema a korunu podhodnotily a třetí ránu dostala před Vánoci intervencí dalšího génia v ČNB.Za ten směšný peníz jsem dostal v roce 1965 /za 1,-Kčs - 4 schillinky/,v roce 1969 za 1,25 Kčs-1 schillink a v r.1992 cca 26,-Kč-1schillink.Opravdu terno.
      • Jasně jsem psal.Nešlo o peníze,šlo o rozkradení podniků.O devizy jsme přišli až po prvním rozkradení a dále ještě o část zlatých rezerv.Nepiš zde že jsme neměli konkurence schopné podniky .Převážná část podniků byla zničena a rozkradena pro potlesk EU a USA.Jsem rád, že už je mi dost let,abych se s tím nemusel trápit. *4*
      • a to si myslíš že když z těch papírků zmizelo "s" , že se něco změnilo? ukaž mi stát který má o "naše peníze" zájem. že by jsme juesej platili za ropu korunami a/nebo třeba za exotické dovolené a zahraniční auta? nenech se vysmát stejně i dneska chce zahraničí od nás Euro a/nebo dolary. když je nemáš neboť jsi nic nevyrobil a za "tvrdou" měnu neprodal, nevadí MMF a ECB nám ráda půjčí na dluh a úrok. kdy konečně pochopíte že 1,5 bilionu státního dluhu udělali ti kdo se chtěli mít dobře bez toho aby proto něco udělali a bankéři. proto před hadrákem bylo v obchodech jen to co jsme si vyrobili a/nebo na co jsme si vydělali. komunisté předávali republiku bez státního dluhu.
        • smiřte se prosím vás s tím, že komunismus nikde nikdy nefungoval a už se k tomu prosím nevracejte, to že se změnou režimu nezmizely zloději, to snad je také jasné
          • nezmizeli jsem chtěl říct;)
  • Komunisti si nejak vyskakuji, maji drzet hubu a krok za to, co tady s nami delali a delaji. *16* *12* *11*
  • Trapní bolševicí! Slušný člověk s nimi nemá nic společného!
  • a jeden komouš za druhým chcípe. Včera Bilak, zítra...? Na každou sv*ni se vaří voda.
    *12* *16*
  • Jak se zdá, komunisté si začínají troufat. Je jenom dobře, že jim nevychází jejich snaha o pomalý postupný návrat do původních pozic. Jde jenom o to, jak dlouho. Je dobré, že v nové vládě je jistá "polopravicová" brzda pro jejich aktivity.
  • Komunisté chtěli nejdříve zatočit s lustračním zákonem, nevyšlo to,nevyšel ani 17 listopad svátek demokracie, komunistický vřed by měl být vymýtit
    • Vymýtit třeba hlavně ty ho v a da placené trolly, kteří drze zneužívají nicky se jmény význačných lidí, podlý podvodníku bez studu.
  • No stou demokratůrou jsme to za těch uplynulých 24 let dopracovali stejně tak, že většina lidí přistupuje k tomuto "svátku" se stejným nadšením jako k 7.listopadu, výročí VŘSR, za socializmu.
  • Rakneme si to narovinu - dyt je kazdymu uplne jedno, jak se tomu rika. Kazdej je hlavne rad, ze ma placeny volno...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit