Přejít na výpis diskuzí

Končí monopol České pošty. Klaus podepsal zákon

12.6.2012 17:34
5 příspěvků

Od příštího roku bude v Česku plně liberalizován poštovní trh. Monopol České pošty na dodávání pohledů a dopisů do 50 gramů skončí a na trh budou moci vstoupit noví provozovatelé poštovních služeb. Vyplývá to z novely poštovního zákona, kterou dnes podepsal prezident Václav Klaus. O podpisu prezidenta...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To mělo být již dávno.
  • Uráááááááááááááá!
  • Nezlobte se na mne ale monopol pošty měl být zrušen hned po tzv převratu, služby této zlodějské firmy jsou už do nebe volající, neustále se jen zdražuje a o službách raději ani nemluvit je to děs, proto si nechávám raději vše při nákupech přes net posílat kurýrem pokud to jde tak se poště vyhýbám velikým obloukem.
  • Postupné rozložení fungujícího státu pokračuje. Státní dráhy, autobusová doprava, výroba elektřiny, pošta, armáda, policie, telefony, rozhlas, televize, těžba surovin,školství, banky, pojišťovny a možná jiná odvětví si měl stát nechat pod svou kontrolou. Nevěřím soukromým společnostem, ty jak kocour dokáží slízat smetanu a ještě převrhnout krajáč s mlékem. Brzy se dočkáme soukromé policie, armády a vrátíme feudály.
    Přeji všem krásný den.
    • Přesně! Největší blbost rušit něco co vyhovuje a nemusí se o to moc starat

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit