Přejít na výpis diskuzí

Končíme s jadernými a raketovými testy, tvrdí Kim. Prý už nejsou třeba

21.4.2018 10:44
5 příspěvků

Severokorejský vůdce Kim Čong-un oznámil, že KLDR dnešním dnem s okamžitou platností zastavuje jaderné a raketové testy a uzavře jadernou střelnici na severu země. S odvoláním na severokorejskou agenturu KCNA o tom informovala jihokorejská agentura Jonhap. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rozhodli se, že vyhladovějí sami
  • Blbost, je to pouze další promyšlený tah jak vyrobit více jaderných hlavic které použije. Ideologií kterou je nasáklá celá společnost na několik generací se nedá jen ta vymazat s nemocných mozků. Toto je past na celý svět a pokud na to vlády skočí, tak skončí i svět jak ho známe.
    Změna režimu se nekoná, ale jede dál na plné obrátky. Donald by měl být více na pozoru co se na něj může chystat, jistě má dost rádců který ho budou varovat. Stačí jedna přesně mířená střela a bylo by po problému. Potom stačí dát chléb pro obyvatele Koree a změní se jim celý život o kterém se jim ani ve snu nezdá. Jenže oni si boudou myslet, že to jejich vůdce po smrti jim zaslal chléb aby se sám obětoval.
  • KLDR dnešním dnem s okamžitou platností zastavuje jaderné a raketové testy a uzavře jadernou střelnici na severu země.

    Nemá na to prachy!
    • Proč papouškuješ co již bylo napsáno? Nemáš vlastní názor?
  • A hlavně, odzbrojit až po Američanech

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit