Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hne´ˇd v nědelu poranu v Baworaku na ranńajko s miliardarom vogo davajů koblyhari dlěknicka trido
  • KČM doplatila na určitou slušnost. Myslím si, že by v ní měla pokračovat. Za tím volebním a povolebním brajglem je hlavně ČSSD a TOP 09. Voliči se zradikalizovali a šli tvrdě za tím co chtějí a to je referendu, postoj hlavně k EU a pak k NATO, zrušení klientelismu , který tady zavedly strany ODS, ČSSD a TOP včetně lidovců. To vyústilo k přelivů voličů k Okamurovi, ANO a voličů TOP 09 k ODS. K pirátům se přelili voliči zelených. V příštích volbách zanikne spíše TOP 09, STAN protože je na scéně nový tajtrdlík s Gazdíkem . Piráti vyhasnou, protože Bartoš po volbách začal plácat úplné nesmysly čímž se ukázal a budou chovat podobně jako zelení( všechno zpochybňovat, zdržovat a netvořit vůbec konstruktivní politiku). KSČM zůstane, a ať se to někomu líbí nebo ne, je to jediná pojistka v parlamentu, která odkrývá prasárny ostatních stran.
    • Vlk zde hovoří o komunistické slušnosti, ale neříká kolik že ti je let? Řekl bych asi tak 15. Pokud je ti více tak jsi pomatenec, který už neví o čem hovoří. Koukám, že jsi prorok, který plácá páté přes deváté.
      • Pomatenec reaguje většinou jen pudově, vaše jednání je však ještě na vlně současného populismu pod vlivem médií, který nevidí ani za roh. Myslím, že si to povíme možná už do roka, kdo jedná pomateně.
        • Byl jsi v komunistickém lágru? Pokud ne jako politický vězeň jako já tak zavři ústa a napřed si rozmysli co říkáš. Až zažiješ to co já kdy tě hledá 300 komunistických přisluhovačů a svléknou tě do naha jako prašivého psa, tak potom budeš mluvit jinak.
          Máš pravdu jsem populista a pod vlivem. Mne nezlomil žádný režim natož nějaká média a to je kdo?
  • arnan
    I v KSČM jsou různá křídla, která mají snahu aby se komunistická ideologie někam posouvala. Už delší čas se snaží frakce soudruha Skály, kam se řadí i soudružka Semelová, prosadit, aby se komunisté vrátili ke své radikálnosti, respektive k tomu stalinskému pojetí komunistických myšlenek. Tato frakce prosadila Semelovou na pražskou kandidátku jako číslo 1, asi aby si otestovala, zda v regionu, kde komunistům pšenka moc nekvete, jak bude tato stalinistka přijatá. Pro komunistické radikály to nedopadlo, neboť Semelová se do sněmovny nedostala, přeskočil ji preferencemi Dolejš, který představuje v KSČM to tzv. reformní křídlo, jestli leze něco u komunistů ještě reformovat.
    Letos na jaře svolal do Prahy soudruh Skála tajnou poradu, o které vedení KSČM nevědělo, na kterou byli pozvání vedoucí komunisté z krajů, zastupitelé krajů za KSČM, zkrátka takoví, kteří nesouhlasí s tím, kam směřuje KSČM pod vedením Filipa-Falmra a se "smířlivým" vystupováním komunistů-poslanců v PS. Zkrátka, podle stalinisty Skály by měli komunisté v rétorice hodně přitvrdit, ale dle výsledku voleb, se asi to přitvrzování bude muset odložit.
  • Pánové, zde brutální reakce neobstojí. Nic neřeší. Zde předkládáme pouze své názory, nebo přání. Málokdy argumenty. Já se domnívám, že kdyby komunisté zanikli / myslím stranu /, nic se nebude dít. Levicovosti je na naši politické scéně dost. Stejně doposud v naši politice nepředstavovali žádný přínos, spíše byli nadbyteční. V Parlamentu se snažili být opozicí, ale co s takovými Grebeníčky, Semelovci, s těmi mohou spět jenom k zániku. Ne, kdyby strana zanikla / a spěje k tomu, když průměr členů je kolem 80 let /, na politické scéně by se nic nestalo. Byl by tam stejný marast, jako je teď. Bohužel.
  • ten komoušskej dobytek čumí jako vyvoraná myš *15*
  • Nositelkou Míru a pokroku je jedině KSČ!
    • spolčení se se Stalinovou KSSS, komplicem Hitlerovy NSDAP, mučení, vraždění, loupeže, zotročování lidi... to je "mír a pokrok" podle KSČ
  • soudruh Falmer kouká nějak smutně. Vidí, že jeho K.revská Smečka Čuňat a Magorů jde do konečníku. A tak přemýšlí do které partaje se má vedrat, aby mohl za nicnedělání v prdlamentu brát těžké prachy.
  • Jako neexistuje bývalý černoch, tak neexistuje bývalý komunista. Po druhé světové válce přešli členové NSDAP do KSČ a příslušníci Gestapa do nově vznikajícího STB. Proto se tyto dva subjekty tak chovali a chovají.
    • Znal jsem jednoho velice "horlivého" soudruha z tzv. "uličního výboru", člena KSČ, o němž se vědělo, že je konfidentem StB. Pamětníci o něm říkali, že za Protektoratu Böhmen und Mähren byl konfidentem Gestapa.

      Byl malé postavy, tedy trpěl komplexem malých lidí a choval se jako Übermensch (nadčlověk).
      • koukal ses do zrcadla...
    • Tady fouka silny vitr...
      Ve tvem meste take...?
      :-)
      • mám stejný názor
  • jak jsem říkal, voličům téhle zločinecko - bolševické partaje je v průměru 80 let, takže ještě si chvilku počkáme a zbytek téhlé lůzy bude brzy pod drnem
    • To ty už budeš dávno chcíplej na přijíce..ha..ha
      • Neklesej na mysli - doktor Chocholousek ti pomuze...
      • neblábolíme, makáme
        https://www.super.cz/534060-mladicka-ruska-14-se-udrela-k-smrti-pri-nekonecne-modni-show-v-cine.html
  • Ať žije KSČM nositelka pokroku a blahobytu.
    • To revizor:
      Zákon č. 198/1993 Sb. O protiprávnosti komunistického režimu a o odporu proti němu
      KOMUNISTICKÁ STRANA ČESKOSLOVENSKA BYLA ORGANIZACÍ ZLOČINNOU A ZAVRŽENÍHODNOU obdobně jako další organizace založené na její ideologii, které ve své činnosti směřovaly k potlačování lidských práv a demokratického systému.
    • no teď můžou se ve jménu pokroku kousat do rozkroku, bezvýznamné ruské vyžírky mají útrum *15*
      • Ty taky koušeš v rozkroku ale buřtíky, viď teplomete..
        • blbe BTW, už ty jsi tu na stráži 24 hodin, dej si pauzu *3*
          • Kuřbuřtí držko Sajmonova z redakce Tiscali, buď rád aspoň budeš mít něco málo kliků, když na tebe ostatní serou..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit