Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... cha cha cha, nejprimitivnějším slizkým tupým dementem se absolutně nezabývám :)))
    • Přesně tak, já si taky myslím, že psát o současném francouzském prezidentovi je ztráta času *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • co to tady zas jakože bijec planceš? Jaký ty jsi bijec? Jsi místní vyvrhel z Ostrova, Lidická 1332. Sprostý překladatel z němčiny.Páchnoucí socka z pod mostu.
    • ... píšeš kouzelně pořád o sobě, primitive, "z pod" napíše jenom nevzdělaná troska jako ty :)))
  • Macron = ač mladý věkem, přesto už zasloužilý eurohujerský aktivista, kterého volili voliči mdlejšího rozumu nebo nemající potřebné charakterové kvality.
  • ... je obdivuhodné, kolik pitomečků v čele s Občanem zde rozumí jakémukoli tématu, tiše závidím :)))
    • ... jsou mi lhostejné hlasy primitivů, o blití, které bude následovat, nemluvě, já už jsem pryč :)))
  • co všude tahá tu svoji starou matku? A co ji chtěl udělat první dámou ale lidi stařenu odmítli? To bude pěkný zvrhlík. Navíc ten co vykřikuje že je třeba seknout ty státy co nepřijímají uprchlíky? To bude pěkně zparchantělý výlupek. Nám tady bohatě stačí když ve zprávách sledujeme neštěstí těch frantíků co musí u sebe doma trpět mohamedánskou verbež. Pokud oni chtějí počítat své mrtvé tak my máme v plánu nepřijímat přivandrovalce. A když - tak jim tady jejich pobyt pořádně znepříjemnit.
  • no a co se proboha dalo čekat - vždyť ten chlap je čistý marketingový produkt, tzv. "leštěný europrd". Žádný program, žádné vlastní názory, žádná morálka, jen hadí vykrucování a středoproudé kecy - hlavně se někoho nedotknout a říkat všem jen to, co chtějí slyšet...
    • To mi připomíná jednoho našeho politika. Jako by byli rodní bratři.
      • Jen jednoho??? Kterýho z nich máš na mysli?! *1*
  • Zajímavé jak tady na Tiscali hnědí a rudí fašisti by chtěli určovat Francouzům koho mají zvolit.
    • Víš že Macron je marxista a byl i pár let v komunistické straně že?
      • No nevím a je mi to jedno, je to president Francie a ne ČR. Ale to nic nemění na tom, že ta Le Penne má blízko k fašismu. Ale i to je věc Francouzů.
        • V tom případě tvůj předešlý příspěvek je směšný
          • Tak se zasměj, smích je zdravý. *14*

            Jenom si dovoluji upozornit, že předešlý se píše s ypsilon. Chtělo by to doučit se pravopis ze 3.třídy. *3*
            • ... nemluvě o tom, že 3. třída ví, že se píše "s ypsilonem", dokázals svou vzdělanost :)))
            • ... od tebe to sedí, idiote, za řadovou číslovkou se nechává mezera, také 3. třída :)))
  • Makak
    Škoda že 90% volebních lístků se jménem Marine Le Penové bylo voličům doručeno už natržených, tedy neplatných "regulérní svobodné volby" *12* *16* *1* *1* *1*
    Škoda že:
    Winston Churchill: "Fašisté budoucnosti budou sami sebe nazývat antifašisty." *5*
  • průzkumy veřejného mínění platí Babiš už i ve Francii? Doufám, že není tak hloupý, aby to platil ze svého. Čapí hnízdo mu zaplatila Evropská unie, ty průzkumy veřejného mínění ve Francii si doufám nechá proplatit od Putina.
    • A toto všechno od tebe směšné? Nebo jako zábavné? Tomu se říká sociální humor obyčejných lopat.
      • ... o lopatách píše s oblibou nejprimitivnější magor na netu se 100 nicky a IQ 10 :)))
      • tě v Lubjance příliš nenaučili, ty pomuchlaná lžíce od bagru.
  • Mladičký politik?
    Skoro ve 40 letech?
    O "mladičkém" tvorovi mám jiné představy
    • Na funkci prezidenta je opravdu "mladičký".

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit